E-komis


AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Zaczarowany eliksir

Burmistrz Brodnicy serdecznie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na przedstawienia teatralne poruszające tematykę związaną z emocjami pt. "Zaczarowany eliksir". Spektakle odbędą się w dniu 30 czerwca 2024 roku (niedziela) w Pałacu Anny Wazówny - Sala Wielka ul. Zamkowa 1 w Brodnicy. Przedstawienia grane będą o dwóch godzinach do wyboru: 12.00 oraz 13.00.
"Zaczarowany eliksir" przedstawia historię dwójki najlepszych przyjaciół ze zwierzęcego królestwa. Niesforna małpka Gapcio oraz łatwowierny piesek Dyzio ruszają w swoją kolejną wielką przygodę - pełną niesamowitych zwrotów akcji, śpiewu i tańca. W atmosferze dobrej zabawy, bajka porusza takie wartości wychowawczo-profilaktyczne, jak profilaktyka zachowań ryzykownych, zasady bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych, kształtowanie właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, kształtowanie umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji, empatia, sprawiedliwa ocena siebie i innych, szacunek dla norm i zasad, pomoc słabszym.
Specjalne spektakle profilaktyczne będą zwieńczeniem dotychczasowych edycji warsztatów profilaktycznych o emocjach, które odbywały się w brodnickich przedszkolach.

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 28.06.2024, 12:28 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 240

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.