EKONKA


AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Kino pod gwiazdami

6 lipca i 10 sierpnia 2024 r. zapraszamy do parku przy Brodnickim Bomu Kultury na Kino Plenerowe.

6 LIPCA, GODZ. 22.00 - "MINARI". Film dla całej rodziny! Oscarowa opowieść z Christiną Oh ("Chirurdzy") i znanym z "The Walking Dead" Stevenem Yeun, o pogoni za własnym marzeniem:-)
6 LIPCA, GODZ. 23.30 - "MAFIA MAMMA". Toni Collette I Monica Bellucci na jednym ekranie - to trzeba zobaczyć! Film orzeźwiający, niczym dobrze schłodzone prosecco w upalny dzień:-)

10 SIERPNIA, GODZ. 21.30 - "WOJNA Z DZIADKIEM". Film dla całej rodziny! Peter musi oddać swój pokój dziadkowi, który wprowadza się do jego domu po śmierci żony. Zdenerwowany, że musi dzielić ukochany pokój ze swoim dziadkiem, Peter postanawia wypowiedzieć wojnę, próbując go odzyskać.
W roli głównej ROBERT DE NIRO.
10 SIERPNIA, GODZ. 23.30 - "WIELORYB". Oscarowy dramat z 2022 roku, w reżyserii Darrena Aronofsky?ego. Cierpiący na poważną otyłość nauczyciel angielskiego próbuje odbudować więź ze swoją nastoletnią córką. Brendan Fraser zapisał się tą rolą w historii światowej kinematografii.

Seanse są bezpłatne.

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 03.07.2024, 11:52 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 306

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.