EKONKA BN


AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Młody mężczyzna zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z brodnickiej "patrolówki" zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli przy nim biały proszek. 17-latek usłyszał już zarzut posiadania amfetaminy, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (6 lipca 2024) policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Brodnicy wylegitymowali na terenie miasta mężczyznę, który mógł posiadać substancje zabronione. Jak się okazało, przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. 17-letni brodniczanin miał przy sobie ponad 11 gramów białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do brodnickiej komendy. Wstępne testy wykazały, że to amfetamina.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Natomiast dwa dni później (08 lipca 2024) tuż przed godziną 2:00, w jednym z parków na terenie Naszego miasta, patrol policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy II Kompanii w Toruniu zatrzymał 29-letniego mieszkańca Brodnicy, który również posiadał przy sobie substancję psychotropową w postaci amfetaminy.

Jemu również grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 10.07.2024, 11:09 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 606

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.