EKONKA BN


AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > XVII Jarmark Ekologiczny z królewną Anną

21 lipca 2024 r. w Brodnicy odbędzie się XVII Jarmark Ekologiczny z królewną Anną. Oficjalne otwarcie jarmarku zaplanowano na godz. 13.00.
Kolejny raz na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
Na przedzamczu stanie, jak co roku, kilkadziesiąt stoisk z żywnością ekologiczną, wyrobami artystycznymi i roślinami ozdobnymi. Nie zabraknie potraw regionalnych, które przygotują do degustacji panie z Kół Gospodyń Wiejskich.
Nierozłączną częścią jarmarku jest również Miasteczko Zdrowia, w którym każdy będzie mógł wykonać bezpłatne badania czy też uzyskać porady specjalistów.
Na Jarmarku nie zabraknie również koncertów. Na scenie wystąpi m. in. Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Piotr Szewczyk oraz zespół Mitra i Miejski Chór Canto Grazioso.
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Brodnicy, współorganizatorem Muzeum w Brodnicy. Partnerami są: Bank Spółdzielczy w Brodnicy, firma SUN CREW, PGK, MPWiK, PEC, BDK, MiPBP, Stowarzyszenie Ekołan, Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, Nadleśnictwo Brodnica, Brodnicki Park Krajobrazowy, Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.
Jarmark dofinansowany jest ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Firmy, organizacje i osoby prywatne, które chciałyby uczestniczyć w Jarmarku jako wystawcy mogą zgłaszać swój udział na adres e-mail: isugalska@brodnica.pl oraz dzwoniąc pod nr telefonu: 56 49 30 363.
Zachęcamy do spędzenia niedzielnego popołudnia razem z nami. Szczegółowy program XVII Jarmarku Ekologicznego z królewną Anną podamy już wkrótce.

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 10.07.2024, 11:22 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 444

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.