baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Gwiazdy na Przedzamczu

Urząd Miejski w Brodnicy zaprasza mieszkańców i turystów odpoczywających w regionie na imprezę plenerową "Wieczór z Gwiazdami", która rozpocznie się w piątek 17 sierpnia o godz. 18.00 na Przedzamczu.
Współorganizatorem imprezy jest Sieć Dyskotek Ibiza, natomiast wsparcia finansowego udzieliła firma Neo-System pana Marcina Krajewskiego oraz AIGO Bank Polska SA. Wieczór z Gwiazdami" ma stać się imprezą cykliczną. W zamierzeniach organizatorów imprezy jest przygotowywanie co roku w połowie lata takiego właśnie Wieczoru. Podczas tegorocznej imprezy na scenie wystąpią gwiazdy muzyki pop i pop dance. O godz. 20.00 odbędzie sie koncert Roberta Janowskiego z zespołem. O godz. 22.00 na scenie pojawi się zespół Makler, a o godz. 24.00 zespół Golden Boys.Oprócz muzycznych występów organizatorzy "Wieczoru z Gwiazdami" zadbali także o inne atrakcje. Będą konkursy z nagrodami Na Przedzamczu pojawią sie między innymi grupy rycerskie, które dadzą pokaz walk. Będzie wesołe miasteczko dla dzieci. Po raz pierwszy stanie również w Brodnicy profesjonalne bunge. Dla zwolenników silnych wrażeń będzie więc okazja do wykonania skoku . Przez cały czas trwania imprezy działać będą stoiska z napojami dla dzieci i dorosłych oraz punkty gastronomiczne.

źródło: UM

Dodano/zmodyfikowano: 16.08.2007, 13:41 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 491

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.