TWOJA REKLAMA W TYM MIEJSCU GRATIS
Każdej firmie dajemy 10 tysięcy wyświetleń reklamy w tym miejscu. Samodzielne dodawanie i edycja tekstu reklamowego, dostęp do statystyk, proste i szybkie zakładanie konta. >>> SPRAWDŹ JUŻ TERAZ <<<

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Komunikat Starosty Brodnickiego

23 września na terenie Województwa Kujawsko- Pomorskiego będzie przeprowadzony trening systemu wykrywania i alarmowania.
Treningiem objęty zostanie teren działania Rejonowego Ośrodka Danych i Alarmowania przy Starostwie Powiatowym w Brodnicy.
Podstawowym celem treningu jest doskonalenie umiejętności w zakresie przekazywania danych o wykrytych i rozpoznanych zagrożeniach, analiza i ocena sytuacji, prognozowanie jej rozwoju oraz alarmowanie ludności.
Możliwe jest, ze w związku z ćwiczeniami, w dniu 23 września, o godzinie 18.00 ćwiczebnie uruchomione zostaną syreny alarmowe, ogłaszające "Alarm o klęskach żywiołowych i zagrożeniach środowiska". Alarm tego typu ogłasza się jednym długim sygnałem dźwiękowym.


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 22.09.2004, 01:09 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 369
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.