REKLAMA - ZA DARMO 10000 WYŚWIETLEŃ NA START!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Spotkanie branżowe

Na początku października spotkają się przedsiębiorcy z branży turystycznej. Na spotkaniu zorganizowanym przez starostwo decydować się będzie m.in o powołaniu Lokalnej Organizacji Turystycznej.
Działaniem na rzecz turystyki zajmują się obecnie liczne instytucje, firmy i stowarzyszenia. Koordynacja tych różnych przedsięwzięć może być zadaniem kluczowym dla przyszłego rozwoju turystyki w regionie. Ten problem, a także kwestię zasadności powołania Lokalnej Organizacji Turystycznej omawiać się będzie na najbliższym spotkaniu przedsiębiorców z branży turystycznej. Spotkanie fachowców od turystyki ma charakter otwarty.
- Zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są rozwojem turystyki w naszym powiecie- informuje Wiesława Kusztal .
W programie spotkania przewidziano także dyskusję na temat planu promocji powiatu na rok 2005 i sprawy , związane z uczestnictwem Powiatu w targach poznańskich. Osoby zainteresowane uzyskają informacje na temat spotkania w Wydziale Promocji i Rozwoju starostwa, tel.49-50-837


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 25.09.2004, 01:10 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 375
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.