baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Uroczyste otwarcie

Na otwarcie nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Brodnicy, 26 maja br. samorządowy, politycy , przedstawiciele firm i instytucji. Wśród znamienitych gości, którzy odwiedzili Brodnicę byli także posłowie na sejm RP: Mirosław Krajeński, Krysian Łuczak i Jan Wyrowiński, a także starostowie: Stanisław Czajka, Starosta Nowomiejski, Henryka Zawadzka, Starosta Golubsko- Dobrzyński, Adam Łapkiewicz, Starosta Rypiński. W czasie uroczystości otwarcia Starosta Brodnicki wręczył honorowe medale i wyróżnienia.
Statuetkę Dębu Rzeczpospolitej przyznano Waldemarowi Achramowiczowi, Marszałkowi Województwa Kujawsko- Pomorskiego- za życzliwą uwagę dla inicjatyw lokalnej społeczności , pomoc wytrawnego samorządowca, która sprzyja rozwojowi powiatu brodnickiego, w podziękowaniu za wsparcie przedsięwzięcia tworzenia niezależnej siedziby Starostwa Powiatowego w Brodnicy

Medalami Anny Wazówny uhonorowani zostali:
*Ryszard Bober, radny Województwa Kujawsko- Pomorskiego, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa , za reprezentowanie spraw społeczności powiatu brodnickiego w Sejmiku Województwa i działania wspierające lokalne przedsięwzięcia oraz inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju wsi i rolnictwa w regionie; za znaczący udział w organizacji powiatowych i regionalnych wystaw hodowlanych.
* Józef Mitura, Prezes Banku Spółdzielczego w Brodnicy,
za śmiałe i ekonomicznie dokładne budowanie dobrej marki rodzimego banku, będącego chlubą regionu.
* Janusz Porębski , radny Powiatu Brodnickiego, Przewodniczący Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu, za obiektywizm i opanowanie, kompetentne działania, sprzyjające podejmowaniu konstruktywnych decyzji w sprawach decydujących o przekształceniach strukturalnych szpitala powiatowego, za pracę ,która przyczynia się do sprawnego działania samorządu powiatowego i rozwoju powiatu brodnickiego.
* Ewa Sargalska, radna Powiatu Brodnickiego za zaangażowanie i aktywny udział w kreowaniu, polityki społecznej powiatu, za serce otwarte dla ludzi potrzebujących pomocy
* Jan Szopiński, Wicemarszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego za wspieranie inicjatyw społeczności powiatu brodnickiego, życzliwą pomoc, umożliwiającą organizację wielu ważnych przedsięwzięć kulturalnych i dynamiczny rozwój bazy sportowej w placówkach oświatowych w regionie .
* Mieczysław Stachowicz, Radny Powiatu Brodnickiego, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej RP, za działania przyczyniające się do sprawnego funkcjonowania samorządu powiatowego i rozwoju powiatu brodnickiego.
* Jadwiga Wojciechowska , Radna Powiatu Brodnickiego Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, za konsekwentną pracę nad wprowadzeniem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz bibliotek w powiecie w nowoczesny świat informacji europejskiej ;konstruktywne zaangażowanie w rozwój kultury i budowanie wspólnoty ludzi aktywnych, działających na rzecz rozwoju powiatu

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 01.01.1970, 01:00 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 801

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.