baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Karbowo bez wody

We wtorek, w godzinach popołudniowych, na Osiedlu Płyty Karbowskiej zakręcono dopływ wody do mieszkań. O 2 w nocy w kranach pojawiła się ciecz z czarnym piachem, mułem i pyłem.
O awarii ludzie dowiadywali się pocztą pantoflową. Nie było żadnych informacji w gablotkach na klatkach schodowych.
Mieszkańcy, którym brak czystej wody dał się we znaki, mają teraz nowy problem - kto zapłaci za brudną wodę? Na razie nie wiadomo.- Ja za tę wodę na pewno nie zapłacę ani grosza - mówi Piotr Jankowski mieszkaniec jednego z bloków. Ponadto ludzie bali się, że w wodzie mogą być groźne bakterie. - Taki sam bałagan był wtedy, kiedy wybuchł reaktor w Czarnobylu - emocjonuje się Ewa Krawczyk.
Na dowód przedstawiamy zdjęcie szklanki z wodą jaka leci w kranach.

Nadesłane przez naszabrodnica.pl


źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 04.12.2008, 12:41 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 1490

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
W ogóle woda u nas to jeden wielki pocisk nuklearny. Czernobyl przy naszych wodociągach to po prostu pestka. A oni tylko kase od nas tłuką. hahahahhahaha. Lepiej mieć w domu płyn lugola hahahaha. NAPRAWDĘ ŻENADA.
Dodany 04.12.2008, 16:16 przez K
Po prostu żenada. Jak zaczęliście bawić się w dziennikarstwo to się trochę postarajcie.
Dodany 04.12.2008, 15:00 przez b
tak w tej wodzie faktycznie są substancje radioaktywne - rad, polon, deuter, tryt, uran u239 i w ogóle cała tablica mendelejewa
Dodany 04.12.2008, 13:21 przez s
Tak była awaria i to poważna. Niestety ten kto napisał to nie wziął pod uwagę faktu, że o NIEPLANOWANYCH awariach MPWiK nie jest w stanie informować poprzez wywieszanie ogłoszeń. Także autor tego doniesienia chyba nie wie co pisze. Przypominam: awaria to awaria a nie planowe wyłączenie wody. Proponuję najpierw pomyśleć a potem pisać.
Dodany 04.12.2008, 13:16 przez A