baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Konkurs z okazji X- Lecia Powiatu Brodnickiego

10 lutego br o godzinie 12.00 w auli Zespołu Szkół Zawodowych nastąpi ogłoszenie wyników konkursu „Powiat Brodnicki - Moja Mała Ojczyzna”.
Konkurs odbywał się z inicjatywy Starostwa Brodnickiego w ramach obchodów X-lecia naszego powiatu, a sprawami organizacyjnymi zajęli się nauczyciele historii z Zespołu Szkół Zawodowych: Dorota Wojnowska, Violetta Sternicka i Krzysztof Błaszczyk.
Udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu brodnickiego: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Rolniczych, Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim.
Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie walorów naszej małej ojczyzny: zabytków, przyrody, szlaków turystycznych oraz gospodarki.
Młodzież wykonywała prace w dwóch kategoriach: prezentacja multimedialna oraz album portfolio. Znacznie chętniej wypowiadała się w formie prezentacji - 29 prac, a albumów 17.
Komisja konkursowa obradowała w składzie: Krzysztof Błaszczyk - przewodniczący (ZSZ), Ewa Pesta (Jabłonowo Pom.), Krzysztof Szóstakowski (ZSR), Wojciech Zembrzycki (I LO) oraz Janusz Bronclik.
10 lutego poznamy autorów trzech najlepszych prac w każdej kategorii. Dodatkowo jurorzy przyznali jedna nagrodę specjalną. Nagrody ufundował i wręczy Starosta Brodnicki.
Uroczystość wręczenia nagród uatrakcyjni występ zespołu tańca „Złoty Krąg” prowadzony przez Ewę Kulkę.

B.S. ZSZ w Brodnicy

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 05.02.2009, 22:08 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1242

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Dla czego uczniowie Zespołu Szkół numer 1 w Brodnicy a szczególnie III LO nie brali udziału w tym konkursie??? Co to już im się nie chcę??? Czytam o kolejnym konkursie, w którym ich tam nie ma... To wstyd dla uczniów... brak słów na ich lenistwo i niezbyt dobra cenzurka dla nauczycieli za brak dopingu dla podopiecznych... Czas się pokazywać a nie jechać tylko na starej sławie moi mili, którą wypracowali poprzednicy:-)
Dodany 05.02.2009, 23:51 przez Absolwent