baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Wyniki konkursu

10 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych zostały ogłoszone wyniki powiatowego konkursu "Powiat Brodnicki - Moja Mała Ojczyzna".
W kategorii prezentacja multimedialna - jurorzy przyznali dwie równorzędne nagrody za pierwsze miejsce: Ewie Kamińskiej z I LO i Aleksandrze Sendeckiej - z Zespołu Szkół Zawodowych. II miejsce zajęła Nikoletta Maćkowiak z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim, a III miejsce przypadło uczennicom Zespołu Szkół Rolniczych: Kindze Szczepanowskiej i Paulinie Kamińskiej.
Jurorzy przyznali też nagrodę specjalną uczniowi ZS w Jabłonowie Pomorskim - Pawłowi Orzechowi - za szczególne walory artystyczne prezentacji multimedialnej.
W kategorii album portfolio jury wyróżniło dwóch uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych. I miejsce zajął Paweł Alichniewicz, a II - Szczepan Górtowski.
Starostwo Powiatowe w Brodnicy przygotowało także nagrody dla szkół, które wzięły udział w konkursie (odtwarzacze DVD). Nagrody odebrali dyrektorzy szkół. Nauczyciele, którzy zajmowali się organizacją konkursu oraz opiekowali się młodzieżą biorącą w nim udział, otrzymali podziękowania i medale upamiętniające X-lecie Powiatu Brodnickiego.

B.S. ZSZ w Brodnicy

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 10.02.2009, 17:07 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1065

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.