baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Marek Krzysztof Kolasiński - Nowa Europa

Fundacja Kopernikańska wraz z Miejską i Powiatową Bliblioteką Publiczną zapraszają na spotkanie autorskie z podróżnikiem DR. MARKIEM KRZYSZTOFEM KOLASIŃSKIM.

Spotkanie odbędzie się 19 marca(czwartek) w Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy, ul.Zamkowa 1 o godzinie 17:00.

Jeżeli chcecie usłyszeć czego można dowiedzieć się o Europie w azjatyckiej dżungli od przedstawicieli ludów Hmongów, Khmu serdecznie zapraszamy.

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW SPOTKANIA KSIĄŻKA W PREZENCIE.

DR MAREK KRZYSZTOF KOLASIŃSKI - wykładowca prawa europejskiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Specjalista w zakresie wspólnotowego i amerykańskiego prawa antymonopolowego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Działacz społeczny, prezes Fundacji Kopernikańskiej. Miłośnik podróży i sportów walki (W książce "Nowa Europa" łączy obserwacje z wypraw do państw azjatyckich (m.in. Laosu, Nepalu, Kambodży, Syrii, Timoru Wschodniego) z wiedzą akademicką.

Fundacja Kopernikańska

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 13.03.2009, 23:49 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1453

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.