baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjanci na festynie

Wczoraj (24.05.) brodniccy policjanci brali udział w festynie parafialnym zorganizowanym przez Parafię Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy. Policjanci zaprezentowali posłuszeństwo i agresję psa służbowego, a także znakowali rowery.
Wczoraj (24.05.) na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 w Brodnicy odbył się festyn parafialny zorganizowany przez Parafię Matki Bożej Fatimskiej, w którym swój udział mieli policjanci z Brodnicy. Funkcjonariusze zorganizowali pokaz z udziałem psa służbowego „Zaltora”, na którym przedstawili posłuszeństwo i tresurę oraz zaprezentowali zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy i jego konwojowanie. Drugą częścią spotkania z policjantami było znakowanie rowerów. Każda pełnoletnia osoba posiadająca paragon lub fakturę zakupu oraz kartę gwarancyjną roweru mogła przyprowadzić swój jednoślad i bezpłatnie wpisać go do policyjnego rejestru oraz nanieść niepowtarzalny numer. Chętnych nie brakowało. Każdy kto oznakował swój rower otrzymał w prezencie od mundurowych odblaskową kamizelkę, która jest niezbędna do prowadzeni roweru po zmroku. Dzieciom policjanci rozdawali zawieszki na tornistry , linijki odblaskowe i wisiorki aby poprawić ich bezpieczeństwo i widoczność na drodze. W podziękowaniu od brodniczan policjanci otrzymali duże brawa.

post.Agnieszka Szczucka
KPP Brodnica

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 25.05.2009, 17:28 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 912

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.