baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Odnaleźli 11-latka

Kilkunastu policjantów, pies tropiący, strażacy i personel medyczny zaangażowani byli w poszukiwania 11-latka, który uciekł ze szpitala w Brodnicy. Chłopca po1,5 godziny poszukiwań odnalazł przypadkowy mężczyzna.

Dzisiaj o godzinie 10.30 dyżurny komendy w Brodnicy otrzymał zgłoszenie od personelu medycznego szpitala, że z oddziału dziecięcego uciekł 11-letni chłopiec. Natychmiast wszystkie patrole policji wraz z psem tropiącym podjęły poszukiwania zaginionego. Do akcji poszukiwawczej przyłączyły się załogi Państwowej Straży Pożarnej i personelu medycznego. Policjanci sprawdzili szpital, wszystkie miejscowe hotele, parkingi, przepenetrowali dworce i parki. Po półtorej godziny poszukiwań dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że napotkał on idącego samotnie drogą wojewódzką w kierunku Jabłonowa Pomorskiego chłopca i zatrzymał go w swoim samochodzie. Kiedy na miejsce dotarł patrol z matką chłopca, potwierdziło się, że to nasz poszukiwany. Chłopiec przekazany został pod opiekę lekarzy.

post.Agnieszka Szczucka

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 05.06.2009, 15:25 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 908

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.