baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Bawili się w policjantów

Dzisiaj od rana w budynku komendy policji w Brodnicy panowała miła atmosfera. Wycieczka drugoklasistów z jednej brodnickich szkół podstawowych ożywiła policyjne korytarze.
Dzisiaj (10.06.) policyjne korytarze wypełniła 27-osobowa grupa drugoklasistów z SP nr 2. Spotkanie z policjantami rozpoczęło się od zwiedzania pomieszczeń komendy. Niebieski pokój, pracownia informatyczna czy pomieszczenie techników kryminalistycznych wzbudziło u gości wielkie zainteresowanie. Każdy z nich mógł sam stworzyć sobie pamiątkę z wycieczki po komendzie i odbić swoje linie papilarne na karteczkach. Policjantka przeprowadziła z dziećmi mini quiz na temat bezpieczeństwa na drodze i w czasie wakacji. Wszystkie dzieciaki za prawidłowe odpowiedzi na zadawane przez funkcjonariuszkę pytania otrzymali nagrody w postaci odblasków. Nie zapomniano również o pokazie sprzętu policyjnego. Radiowozy, pałki i kajdanki posłużyły do zabawy w policjantów. Dzieci opuściły policyjne mury w świetnych humorach i zapowiedziały kolejną wizytę.

post.Agnieszka Szczucka
KPP Brodnica

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 10.06.2009, 17:37 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 586

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Ta wizyta pozostanie moim dzieciom długo w pamięci. Do zobaczenia we wrześniu.
Dodany 11.06.2009, 23:41 przez Wychowawczyni 2 A Marzena Kaszyńska