baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zabawa za cudze pieniądze

Wczoraj brodniccy kryminalni zatrzymali 3 młodych mężczyzn, gdzie jeden z nich w sobotę (20.06.) wieczorem z mieszkania na brodnickim osiedlu ukradł 20 tys. zł i podzielił się łupem z kolegami.
Wczoraj brodniccy kryminalni zatrzymali 17-latka, który w sobotę wieczorem ukradł z mieszkania 20 tys. zł. Mężczyzna przebywał w mieszkaniu jako jeden z gości na imprezie zakrapianej alkoholem. Po jego wyjściu właściciel zorientował się, że z szafki zginęło mu 20tys.zł. Funkcjonariusze szybko ustalili sprawcę kradzieży. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w jednym z ośrodków wypoczynkowych, w którym zabawiał się za skradzione pieniądze. Miał przy sobie tylko część skradzionej sumy. Mundurowi szybko ustalili z kim złodziej podzielił się łupem. Jeszcze wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 18 i 20-latka. Mężczyźni za pieniądze, które skradł ich kolega przebywali w najdroższych brodnickich hotelach. Zdążyli również zaopatrzyć się w meble i gry komputerowe. Wszyscy trzej spędzili noc w policyjnym areszcie. Złodziejowi przedstawiono dziś zarzut kradzieży art. 278§1 KK za co grozi mu do 5 lat więzienia, a jego kolegom za paserstwo grozi również do 5 lat więzienia.

post.Agnieszka Szczucka
KPP Brodnica

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 24.06.2009, 17:38 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 956

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.