baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Z pięściami na policjanta

Trzech braci trafiło w nocy z 04/05.07. do policyjnego aresztu po jednej z imprez w Zbicznie. Cała „trójca” odpowie za znieważenie funkcjonariuszy, dwóch z nich usłyszało zarzuty pobicia 24-letniego mężczyzny i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
W sobotę (04.07.) tuż przed północą policjanci ze Zbiczna otrzymali zgłoszenie, że przed jednym ze sklepów, podczas imprezy na świeżym powietrzu, doszło do szarpaniny między trzema mężczyznami. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Na miejscu zauważyli dwóch mężczyzn okładających się wzajemnie, trzeci oddalił się przed przybyciem patrolu. Wspólnie z ochroną imprezy, mundurowi rozdzielili mężczyzn i obezwładnili jednego agresywnego awanturnika( 43 l.). W trakcie zatrzymania do jednego z policjantów podbiegł kolejny mężczyzna (41 l.)uderzając pięścią w twarz funkcjonariusza. Jak się okazało był to brat zatrzymanego, który wspólnie z nim okładał 24-latka. Obydwaj byli agresywni w stosunku do policjantów i używali słów wulgarnych wobec funkcjonariuszy. Podczas doprowadzenia do radiowozu okazało się, że drugi patrol zatrzymał trzeciego z braci( 42 l.), który zakłócał porządek podczas imprezy. Mężczyzna dorzucił kilka wyzwisk w stronę policjantów.
Mężczyźni (43 i 41 l.) odpowiedzą przed sądem za pobicie, 41-latek dodatkowo za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta i cała „trójca” za znieważenie funkcjonariuszy.

KPP Brodnica
post.Agnieszka Szczucka

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 06.07.2009, 21:40 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 766

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.