baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Handel bez zezwolenia

Wczoraj (11.08.) w Jabłonowie Pomorskim policjant wspólnie ze strażnikiem miejskim podczas wspólnego patrolu w jednym z lokali gastronomicznych ujawnili nielegalną sprzedaż alkoholu. Właścicielce lokalu grozi grzywna lub zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.
Wczoraj (11.08.) w Jabłonowie Pomorskim policjant pełniący służbę wspólnie ze strażnikiem miejskim w trakcie obchodu miasta dokonali kontroli co do legalności sprzedaży alkoholu w jednym z barów. Kiedy poprosili właścicielkę o okazanie zezwolenia na sprzedaż alkoholu okazało się, że takiego nie posiada. Funkcjonariusze zabezpieczyli 120 butelek i 14 puszek różnego rodzaju piwa. Właścicielka odpowie za sprzedaż alkoholu bez wymaganego zezwolenia, które zagrożone jest karą grzywny. Sąd może również orzec przepadek napojów alkoholowych a także zakaz prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na sprzedaży lub podawaniu alkoholu.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 12.08.2009, 14:55 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 764

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ha ha dobre!!! jakby ktos nie wiedział ze to wieszchołek góry lodowej.
Dodany 12.08.2009, 19:41 przez Walduś.