baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Samochodem z trzema promilami

Wczoraj (19.08.) policjanci z Brodnicy zatrzymali kierowcę golfa, który miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna nie dość, że ledwie siedział za kierownicą to prowadził pojazd mimo sądowego zakazu.

Wczoraj (19.08.) patrolujący ulicę Długą w Brodnicy policjanci, zatrzymali do kontroli drogowej vw golfa. „Plączący” się język kierowcy wskazywał na to, że jest kompletnie pijany. Mundurowi poddali mężczyznę badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat wskazał 1,55mg/l czyli ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 40-latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi mu do 2 lat więzienia i niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu, za który może trafić za kratki nawet na 3 lata.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 21.08.2009, 10:42 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 575

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.