baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Rozpoznał ich z nagrania

Wczoraj (20.08.) kierownik jednego ze sklepów rtv i agd w Brodnicy, rozpoznał złodziei, którzy kilka dni wcześniej ukradli ze sklepu sprzęt. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.
Wczoraj (20.08.) do dyżurnego jednostki w Brodnicy zatelefonował kierownik sklepu ze sprzętem rtv i agd, że na terenie sklepu jest trzech mężczyzn, którzy kilka dni wcześniej skradli z niego konsole do gier. Dyżurny natychmiast we wskazane miejsce wysłał policjantów. Kiedy mundurowi dotarli do zgłaszającego, mężczyźni siedzieli już w samochodzie i próbowali odjechać. Kierownik sklepu wskazał policjantom złodziei. Oznajmił funkcjonariuszom, że jest przekonany, że to ci sami mężczyźni, którzy tydzień wcześniej ukradli ze sklepu 3 konsole do gier. Rozpoznał ich po tym jak moment kradzieży przeglądał na nagraniu z monitoringu. Po sprawdzeniu zapisu monitoringu przez mundurowych potwierdziło się podejrzenie zgłaszającego. Mężczyźni (42,43 i 56 lat) zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. W samochodzie, którym poruszali się sprawcy, policjanci znaleźli 5 par spodni, które skradli kilka minut wcześniej ze sklepu odzieżowego w Brodnicy.

Za przestępstwo kradzieży, grozi im do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 21.08.2009, 10:43 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 809

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
To kierownik z Avansu na Wiejskiej przy szpitalu zatrzymał gości na skrzyzowaniu! Dobrze, że był korek :) Brawo! Tępić nierobów!
Dodany 23.08.2009, 21:10 przez Sprawieliwy
coraz lepiej z łapaniem dranii
Dodany 21.08.2009, 13:57 przez oko na świat