REKLAMY PRESTO24.pl
   
   
 
WYSZUKIWARKA FIRM


AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Z siekierą na urząd
Nawet 3 lata może spędzić w więzieniu mężczyzna, który wczorajszego popołudnia wtargnął do Urzędu Gminy w Bobrowie. Pijany mężczyzna wymachując siekierą zmuszał urzędników do odśnieżenia drogi do jego domu. Sprawca zatrzymany przez policjantów z Jabłonowa Pomorskiego trafił do policyjnego aresztu.
Wczoraj (01.02.) w południe dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do budynku Urzędu Gminy w Bobrowie wtargnął mężczyzna z siekierą. Dyżurny natychmiast skierował tam patrol dzielnicowych z Jabłonowa Pomorskiego. Kiedy funkcjonariusze byli już na miejscu, mężczyzny nie było w urzędzie. Jak się okazało był to znany urzędnikom mieszkaniec tejże gminy, który awanturując się i wymachując siekierą próbował wymusić od nich odśnieżenie drogi prowadzącej do jego domu. Mężczyzna ledwie stojący na nogach został zatrzymany w miejscu zamieszkania. 59-latek po przewiezieniu do komendy został zbadany na zawartość alkoholu w organizmie. Alkotest wskazał ponad 3 promile. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Brodnica
 

Dodano: 02.02.2010, 14:09 , Komentarzy: 16, wyświetleń: 927

wstecz

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | NOWOŚĆ + DODAJ ZDJECIA DO TEGO NEWSA

Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.



Tak,kasa sie skończyla i odsnieżania nie ma takiego jak powinno byc .Pokazuja jak Warszawe w telewizji zasypało na parkingu a ludzie na wioskach po 1 metrze w sniegu to i dobrze zrobil że tam poszedl,tylko po co?ten pan wypil?he he

zgłoś do usunięcia

Omen, 05.02.2010, 17:42



tim; Ciekaw jestem czy tym razem tez znajdziesz.

zgłoś do usunięcia

wozak, 05.02.2010, 00:39



tim; Widzisz, przez twoj brak oglady (ostroznie, ostroznie z okresleniami!) wywalono nas z forum. Trudno sie teraz polapac do czego pije "kin". W ogole zdazylem cie polubiec, mimo ze masz inne spojrzenie na snieg i zime niz ja. Sek tylko w sformulowaniach. A soltysa wspolnie pozdrawiamy, dobra?

zgłoś do usunięcia

wozak, 04.02.2010, 23:47



Popieram przedmówce czasy epoki kamienia łupanego już minęły...a ten komentarz to dał chyba urażony sołtys.

zgłoś do usunięcia

kin, 04.02.2010, 19:16



A jak sie poruszaliscie drodzy obywatele, jak nie mieliscie tych pieknych samochodow? Teraz to juz nawet zima przeszkadza? Uchwalcie demokratycznie(!), ze ma byc bez zimy i zobowiazcie soltysa do realizacji uchwaly (za wasze podatki!)

zgłoś do usunięcia

wozak, 03.02.2010, 00:52



a na co idą nasze podatki? wójt,burmistrz itd są jak dupa od srania żeby droga była przejezdna.

zgłoś do usunięcia

anty kretyn., 02.02.2010, 22:42



Popieram przedmówcę w 100%. Ludzie dużo wymagają, a sami nawet palcem nie ruszą...

zgłoś do usunięcia

adam, 02.02.2010, 21:14



w Bobrowie mieszkają ludzie wygodni-państwo ma odśnieżyć drogi a może i jeszcze podwórka-a może byście ruszyli wasze d...y i do łopat-przynajmiej wam przybędzie zdrowia-maruderzy

zgłoś do usunięcia

abc, 02.02.2010, 19:51



A ty myślisz, że jak Ci urzędnicy dojeżdzają do pracy? Tez muszą jakoś przejechac tymi drogami, więc zima jest tak samo uciążliwa dla wszystkich. W całej Polsce jest ten sam problem, ale to nieupoważnia do takiego zachowania. Ten facet chciał, żeby mu odsieżyc jego prywatną drogę do domu... Jakby każdy chciał, żeby mu ktoś drogę na podwórko odśnieżał to do tej pory nie wyjechalibyśmy z większości wiosek.

zgłoś do usunięcia

adam, 02.02.2010, 19:26



wcale sie nie dziwie panu z siekiera,drogi w gminie bobrowo są nie odśnieżone, urzednicy za biurek powinni się ruszuć zobaczyc jak się jezdzi samochodami po drogach gminnych,droga na wadzyn,zgniłobłoty i nie tylko

zgłoś do usunięcia

xxx, 02.02.2010, 16:10



hej Bobrowo-siekierkowo

zgłoś do usunięcia

abc, 02.02.2010, 14:47