baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Taneczne popołudnie w BDK

28 września o godzinie 18.00 w Brodnickim Domu Kultury odbędzie się pokaz tańca towarzyskiego „Tańcz z nami”. Taneczne spotkanie poprowadzi nauczyciel tańca kategorii A ( najwyższej krajowej kategorii tanecznej) Piotr Mastelarek z Olsztyna. Od kilku lat Piotr Mastalerek prowadzi Lubawski Klub Taneczny, który wychował kilku medalistów turniejów tanecznych. Nauczyciel tańca od 1988 roku prowadzi również młodzieżowe i dziecięce sportowe pary taneczne biorące udział w turniejach tanecznych oraz prowadzi rekreacyjne kursy tańca towarzyskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Piotr Mastalerek przyjedzie do Brodnicy ze swoimi wychowankami z Lubawskiego Klubu Tanecznego, którzy dla brodniczan zatańczą kilka układów tanecznych. Po pokazie osoby zainteresowane udziałem w zajęciach nowo tworzącej się sekcji tańca towarzyskiego mogą zapisać się do sekcji. Natomiast dorośli, którzy mają ochotę poznać i nauczyć się kroków walca angielskiego czy rumby będą mogli zapisać się na kurs tańca towarzyskiego.

Dodano/zmodyfikowano: 26.09.2006, 00:08 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 2627

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.