baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Spotkanie w Caritasie

We wtorek o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie wolontariuszy. Omówione zostaną m.in. kolejne akcje. Caritas zaprasza wszystkich, którzy chcą pomagać innym.
Mało kto wie, że przy Brodnickim Centrum Caritas istnieje Młodzieżowe Koło Wolontariuszy, skupiające młodzież głównie ze szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Brodnicy. Spotykają się oni regularnie w Caritasie. Są to osoby, które spotkać można w czasie wielu akcji organizowanych przez Brodnickie Centrum, m.in. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Zbiórki Żywności czy też Chleb Miłości. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Caritasie już we wtorek 14 listopada godzinie 16.30. Na spotkaniu tym omówione zostaną najbliższe akcje (Zbiórka Żywności i WDPDz) a także obchody Światowego Dnia Wolontariusza, który przypada na dzień 5 grudnia. W tym dniu młodzi ludzie z Caritas zapraszają wszystkich wolontariuszy pomagających w różnych instytucjach, placówkach, organizacjach pozarządowych działających na terenie Brodnicy na Mszę Święta w intencji wolontariuszy naszego miasta. Msza Święta odbędzie się w kościele szkolnym 5 grudnia 2006 roku o godzinie 18.00. Już teraz zapraszamy serdecznie, a wszystkich, którzy chcą po prostu pomóc innym a nie wiedzą w jaki sposób zapraszamy we wtorek do Caritas. Może to okazać się odpowiednim miejscem i dla Was. Zapraszamy.

Rafał Żurawski

Dodano/zmodyfikowano: 13.11.2006, 21:34 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 936

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.