baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > CORHYDRON z JELFY

Policja w Brodnicy sprawdziła osoby z powiatu brodnickiego, które kupiły CORHYDRON z podejrzanej partii leku, wyprodukowanego w JELFIE. Starosta Brodnicki apeluje o szczególną ostrożność w przypadku stosowania tego leku.
CORHYDRON 250, w opakowaniach 2 ml seria 010705 , z datą ważności 07.2009., wyprodukowany w jeleniogórskiej fabryce „ JELFA”, został wycofany z użycia. Starosta Brodnicki apeluje do osób zażywających lub podających chorym CORHYDRON , by ze szczególną uwagą sprawdzili nr seryjny i datę ważności leku. Jeśli okaże się, że mają do czynienia z lekiem z wadliwej partii, należy medykament zwrócić do apteki albo do najbliższego ośrodka zdrowia.
Tak jak w całej Polsce, policjanci w Brodnicy sprawdzili już osoby, które wadliwy lek mogły posiadać.
- W KPP zakończona już została akcja identyfikacji odbiorców CORHYDRONU . W całym powiecie było tylko kilka takich osób i u żadnej z nich nie stwierdzono jakichś przykrych , czy tragicznych konsekwencji, po zażyciu leku.- informuje Krzysztof Ewertowski , z-ca Komendanta KPP w Brodnicy.

(źródło: serwis prasowy Starostwa Powiatowego)

Dodano/zmodyfikowano: 17.11.2006, 16:07 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 963

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.