EKONKA BN

baner
 SONDY

GOSOWANIE | WYNIKI | KOMENTARZE | WSZYSTKIE SONDY

Komentarze do sondy "Gdzie najczciej zamawiasz jedzenie?"
+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 |


Najlepsze jedzonko w miecie, tylko w Porto! Extra wystrj!
zgo do usunicia

PaweM


super wystrj w porto pizza te smaczna
zgo do usunicia

marek


najlepsza pizza w miescie to z jokera!pycha!
zgo do usunicia

krysia


smaczne jedzonko za przystpn kas
zgo do usunicia

joanna


A Co Was To Na Ogol Obchodzi. ?
zgo do usunicia

RmI


o widze banie rynku..
zgo do usunicia

CBOS


Najlepsza pizza jest u Bodzia:) Pycha!
zgo do usunicia

Pawel


gdzie jest ten pan co robi dobre kebaby :)
zgo do usunicia

kama


Gdzie Jedyny taki kebab w miecie ?
zgo do usunicia

haa


Baracuuda jeszcze w ogole istnieje?
zgo do usunicia

Lola