Komentarze do sondy "Jaki powinien by dalszy los portalu?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| popieram helo storna powinna by zlikwidowana i nie powrci nie do e na forum panowaa samowolka to jeszcze strona od 5 lat nie zmienia si szaty graficznej a jak pank klon uywa zmodyfikowanego jportal to kady tak moe si bawi. wstyd samemu nie zrobi tylko ciga od kogo innego |
|
zgo do usunicia |
Magda M |
| nie rbcie jaj... stawiajcie stronk na nowo, bo nie wiem co graj w kinie i o ktrej autobusy mi jed... |
|
zgo do usunicia |
rafal |
| No i czemu cie wierzbi apa aby usuwa krytyczne komentarze ?.
Kto taki nie powinien bra si za media .Chopie to cie przerasta .Mylisz,ze jak wytniesz krytyczne komenty to co si stanie ?.Ty chyba yjesz w innej opoce, w epoce gdy obowizywaa ideologia komuchw.
Zagranie godne 5 latka ,wyci krytyke a zostawi pochway, swoje pochway pisane z rnych kont i swoich kolegw,to jest mieszne panie K.. No to wytnij to bo jeszcze kto przeczyta i ...........? |
|
zgo do usunicia |
helo |
| witam ta stronka byla wazna takze dla ludzi za granica takich jak ja gdzie moglam poczytac i zobaczyc co dzieje sie w moim miescie zrobcie cos by to wrocilo |
|
zgo do usunicia |
ania |
| Ja chce t stronk. Tak moglam sprawdzi o ktrej mam autobus a teraz musze popylac na przystanek. Jaki brak sprawiedliwosci. Dajce ja i to szybko. |
|
zgo do usunicia |
natalka |
| A ja musiaem kupic kalendarz na ktorym i tak sie nie znam :) wole ten z brodnica.net |
|
zgo do usunicia |
B@TM@N |
|