Komentarze do sondy "Jaki powinien by dalszy los portalu?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Zrbcie co z t stron .!
Bo ja musze wiedzie co leci w kinie xD
Pospieszcie sie xD |
|
zgo do usunicia |
anka |
| Jakos tak nudno w tym internecie bez brodnica.net.
Brakuje mi tych ktni na forum,ogosze,zdjc i rozkadu jazdy prywatnych autobusw.
No i nie wiem kiedy jest jam session.
Dlatego uwaam e powinna powrci w dawnej formie .Pozdrawiam wszystkich. |
|
zgo do usunicia |
Stachurski |
| No tak nie moe by przywrci Brodnica.net ten portal musi istnie:) pozdrawiam |
|
zgo do usunicia |
Mat |
| jedyne okno na miasto poprzez siec i nie ma istniec??!! paranoja!! to miasto chyba zaczyna schodzic na psy... :( |
|
zgo do usunicia |
pldow |
| jestem za przywruceniem portalu,duzo ciekawych wiadomoci,bardzo szybka i interesujca lektura,czekam na szybki powrt |
|
zgo do usunicia |
Sylwia |
| dlaczego to co jest dobre zaraz jest usuwane !!!
niech wrci i to jeszcze w ulepszonej wersji.. |
|
zgo do usunicia |
Jolka |
| DO KLONA Bardzo uyteczny. Ludzie si przyzwyczaili Za stowarzyszenie lub fundacj Zarejestruj je jako opp Dostaniesz 1 % z PIT i inne darowizny Bdzie mia kto i za co przy tym pracowa Nie bierz wszystkiego na swoje barki |
|
zgo do usunicia |
jarek |
| nie znalazlem 2 tak czytelnego portalu o naszym miecie. i mysle ze powinien wrocic i byc Pozdrawiam!!! |
|
zgo do usunicia |
B@TM@N |
| portal powinien istniec,min dlatego e to portal ludzi a nie rady,burmistrza czy innych instytucji.Poza tym uatwia ycie wielu mieszkacom. Klon! we si do roboty! Spada na Ciebie wiosenna deprecha? i co do komentarzy : jesli si komu portal nie podoba to jest co takiego jak wolna wola....nie musisz wchodzic dawny forumowiczu,ot co...
pozdrawiam |
|
zgo do usunicia |
szary39 |
| Nie mam pojcia na co jeszcze czekaja nasi administratorzy? panowie Brodnica.Net musi wrocic |
|
zgo do usunicia |
mateusz |
|