Komentarze do sondy "Jaki powinien by dalszy los portalu?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Jak co jest fajnego, to przecie trzeba to usun. Nasz "kochany" kraj! |
|
zgo do usunicia |
Ramona |
| Wecie przywroccie tamta strone bo nic nie moge znalesc co potrzebuje :( :p |
|
zgo do usunicia |
KAPSEL |
| do tych wszystkich co krzycz ze miasto powinno dooy do utrzymania strony. jak mylicie jaki by by wtedy portal. cay czas w miar niezaleny jak by, czy zaleny od tego kto daje kas na utrzymanie. moim zdaniem nie o to chyba chodzi.
pozdrawiam wszystkich forumowiczw |
|
zgo do usunicia |
jadzik |
| ten portal jest dla mnie szybkim dostpem do informacji o naszym miecie jest super |
|
zgo do usunicia |
Majka |
| Ja w ogle nie wiem o co afera. Portal jest dobry, a jeli kto nie chce lub nie interesuj go tematy poruszane tu , nie musi wchodzi . Zobaczcie sobie jaka jest ogldalno. Przecie to o czym wiadczy.Wejdcie na stronki z innych miast. To nie ma porwnania. Ludzie tu si staraj i to wida. A moe admin. wstawia za mao oklaskw dla niektrych? |
|
zgo do usunicia |
Aktoreczka30 |
| Brodnica.net musi istnie nie po to byy starania a teraz na marne??? Niech miasto pomoe w utrzymaniu portalu nich si do czego dooy w kocu medale tylko potrafi dawa burmistrz???? |
|
zgo do usunicia |
Mati |
| gosc jest tylko starym zwolennikiem ze schizofrenia ;) |
|
zgo do usunicia |
iwan |
|