EKONKA BN

 SONDY

GOSOWANIE | WYNIKI | KOMENTARZE | WSZYSTKIE SONDY

Komentarze do sondy "Jaki powinien by dalszy los portalu?"
+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Moesz wyjasni "stary forumowiczu" dlaczego uwaasz e Brodnica .net szkodzia miastu? Ja uwaam e wrcz przeciwnie.
zgo do usunicia

noname


ciekawe bo zagosowaem na to e szkodzi miastu a dziwnie system nie zaliczy mojego gosu do wynikw MANIPULACJA ? ponadto chyba komentarze na pomorskiej s bardziej miarodajne bo tutaj tylko jeszcze starzy zwolennicy tylko zagldaj
zgo do usunicia

dawny forumowicz