Komentarze do sondy "Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej w Brodnicy?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| zlikwidowa w pierwszej kolejnoci etat pk.Chwiakowskiemu ze stray miejskiej i mjr.Piotrowskiemu z zarzdzania kryzysowego. Dwa etaty dla modych a emeryci niech siedz w domu. |
|
zgo do usunicia |
cbr |
| Ile czasu trzeba W Brodnicy na dyskusje nim podejmie sie decyzje? |
|
zgo do usunicia |
sprawnosc dzialania |
| Jedna z niewielu stray miejskich, ktre pracuj dla zwikszenia bezpieczestwa mieszkacw i porzdku w miecie, a nie dla zwikszenia finansw miejskich. Jeli stoj z fotoradarem to tylko przed szko lub kpieliskiem. |
|
zgo do usunicia |
zbig |
| Faktycznie trzeba zwikszy zatrudnienie,lato wicej spacerw z psami.A trawniki musz by czyste. |
|
zgo do usunicia |
dora |
| Stra Miejska powinna by i to w zwikszonym skadzie. Pomogli wielu ludziom i s bardzo rzeczowi w dziaaniu.. |
|
zgo do usunicia |
go |
| Panie Burmistrzu jak dugo jeszcze bdziemy marnotrawi pienidze podatnikw na nierobw. Najwyszy czas z tym skoczy. Przez tyle lat - moglimy wybudowa ludziom modym pikne mieszkania. |
|
zgo do usunicia |
podatnik |
| Za spacerowanie po miecie kady chciaby mie pacone..!!!! |
|
zgo do usunicia |
Kasia |
| adnych pienidzy na dodatkowe patrole dla policji! Po to s, eby dba o bezpieczestwo obywateli. Tymczasem tylko siedz w samochodach, gadaj przez komrki, a pieszo ich nie wida! No, chyba e na stacjach benzynowych (maj tam sta sub?). Z interwencj te si nie spiesz, a jak ju przyjad- to okazuje si, e maj albo bardzo mgliste pojcie o Prawie,albo zwyczajnie nie chce im si z niego korzysta. Ale za to wygldaj (!): woski poelowane, czapki to dla nich zbdne rekwizyty, mundur noszony niedbale, etc.- bardziej dyskotekowo ni subowo (oczywicie nie wszyscy i oczywicie nie chodzi mi o to, eby byli zaniedbani. Ale suba, to suba). Jeli bdziemy paci za dodatkowe patrole, to jeszcze si przemcz. Niech zwyczajnie, uczciwie pracuj. To wystarczy. |
|
zgo do usunicia |
ja_ala |
| Byam w sytuacji kiedy potrzebowaam pomocy stray miejskiej i nie otrzymaam jej!!!!!! Nie wiem po jaka cholere oni wogole sa chyba od stawiania radarw. |
|
zgo do usunicia |
anonim |
|