EKONKA BN

baner
 SONDY

GOSOWANIE | WYNIKI | KOMENTARZE | WSZYSTKIE SONDY

Komentarze do sondy "Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej w Brodnicy?"
+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Kolego nie mona mwi, e czas skoczy z nierbstwem. Przecie nasza stra ciko pracuje. Przez 8 godzin siedzi przy komputerze i co 15 minut klika - SONDA - Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej -NIE
zgo do usunicia

Tak


Czas skoczy z nierbstwem
zgo do usunicia

Z.B


Jestem za rozbudow kompetentnej mundurowej Policji i za urzdami skarbowymi pracujcymi na bazie jasnych i jednoznacznych przepisw.
zgo do usunicia

946


Proponuj zrobi sond pt."Czy jeste za likwidacj urzdw skarbowych", policji itd. Myl, e wynikli bd podobne.
zgo do usunicia

Fred


Kasia nie pierdocz :) „Zostali powoani do pewnych celw, osobicie uwaam, e wykonuj je dobrze.“ A ja, tak jak i wikszo ludzi w Bcy, uwaam, e s niepotrzebni i ich przy robocie nie wida. Pisz negatywnie, mimo e mandatu nie dostaem. Jestem maostkowy jeli chodzi o wywalanie naszej forsy na co czego nie chcemy? Wolabym te pienidze da chorym w potrzebie, ale nie mam na to wpywu, o naszych pienidzach decyduj inni. Te bym chtnie robi co dla miasta ale wszystkie miejsca w UM ju przez znajomkw zajte. Napisz nam jak co si zwolni.
zgo do usunicia

Jerzy B.


sowa uznania dla Pana Kuglarza.
zgo do usunicia

Grayna


Polakowi nie podoba si nic, zapytajcie o ZUS... odpowiedzi bd te same- banda darmozjadw do niczego nie potrzeba... po co nam urzdnicy w Urzdzie gminy czy Miasta ? te yj za Wasze.? A jak Wy odbieracie zasiki da bezrobotnych to kto WAM TO DAJE ? Wasze komentarze wiadcz o Waszej maostkowoci, jakkolwiek to rozumiecie... Czasem trzeba si zastanowi dwa razy, nim si co powie (tu :napisze).Zostali powoani do pewnych celw, osobicie uwaam, e wykonuj je dobrze. Znam wiele os b dla ktrych w ich trudnych sytuacjach byli wsparciem - tak mwi o Stray Miejskiej... A co Ty, pytam bezimiennie, zrobie dla tego miasta ? Kady kto dosta mandat bdzie tu pisa negatywnie.. to oczywiste....ale ......
zgo do usunicia

kasia


Stra Miejska potrzebna jest tylko Burmistrzowi do noszenia wiecw i Sztandaru,elitom z Magistratu nie wypada
zgo do usunicia

kuglarz


Uwaam, e Stra (W)(M)iejska powinna si wzi za poyteczne sprawy dla miasta a kontrole prdkoci zostawi Policji. Bo tak jest u nas. Wystawi fotoradar i s zadowoleni a nie maj pojcia o procedurach zwizanych z rozstawieniem tego urzdzenia. Masakra
zgo do usunicia

Adrian


Stra Miejska jak bdzie zajmowa si tym do czego bya powoana to ma racj bytu. To nie drogwka a suba dla Brodniczan.
zgo do usunicia

Heness