Komentarze do sondy "Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej w Brodnicy?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| Kolego nie mona mwi, e czas skoczy z nierbstwem. Przecie nasza stra ciko pracuje. Przez 8 godzin siedzi przy komputerze i co 15 minut klika - SONDA - Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej -NIE |
|
zgo do usunicia |
Tak |
| Jestem za rozbudow kompetentnej mundurowej Policji i za urzdami skarbowymi pracujcymi na bazie jasnych i jednoznacznych przepisw. |
|
zgo do usunicia |
946 |
| Proponuj zrobi sond pt."Czy jeste za likwidacj urzdw skarbowych", policji itd. Myl, e wynikli bd podobne. |
|
zgo do usunicia |
Fred |
| Kasia nie pierdocz :) „Zostali powoani do pewnych celw, osobicie uwaam, e wykonuj je dobrze.“ A ja, tak jak i wikszo ludzi w Bcy, uwaam, e s niepotrzebni i ich przy robocie nie wida. Pisz negatywnie, mimo e mandatu nie dostaem. Jestem maostkowy jeli chodzi o wywalanie naszej forsy na co czego nie chcemy? Wolabym te pienidze da chorym w potrzebie, ale nie mam na to wpywu, o naszych pienidzach decyduj inni. Te bym chtnie robi co dla miasta ale wszystkie miejsca w UM ju przez znajomkw zajte. Napisz nam jak co si zwolni. |
|
zgo do usunicia |
Jerzy B. |
| Polakowi nie podoba si nic, zapytajcie o ZUS... odpowiedzi bd te same- banda darmozjadw do niczego nie potrzeba... po co nam urzdnicy w Urzdzie gminy czy Miasta ? te yj za Wasze.? A jak Wy odbieracie zasiki da bezrobotnych to kto WAM TO DAJE ? Wasze komentarze wiadcz o Waszej maostkowoci, jakkolwiek to rozumiecie... Czasem trzeba si zastanowi dwa razy, nim si co powie (tu :napisze).Zostali powoani do pewnych celw, osobicie uwaam, e wykonuj je dobrze. Znam wiele os b dla ktrych w ich trudnych sytuacjach byli wsparciem - tak mwi o Stray Miejskiej... A co Ty, pytam bezimiennie, zrobie dla tego miasta ?
Kady kto dosta mandat bdzie tu pisa negatywnie.. to oczywiste....ale ...... |
|
zgo do usunicia |
kasia |
| Stra Miejska potrzebna jest tylko Burmistrzowi do noszenia wiecw i Sztandaru,elitom z Magistratu nie wypada |
|
zgo do usunicia |
kuglarz |
| Uwaam, e Stra (W)(M)iejska powinna si wzi za poyteczne sprawy dla miasta a kontrole prdkoci zostawi Policji. Bo tak jest u nas. Wystawi fotoradar i s zadowoleni a nie maj pojcia o procedurach zwizanych z rozstawieniem tego urzdzenia. Masakra |
|
zgo do usunicia |
Adrian |
| Stra Miejska jak bdzie zajmowa si tym do czego bya powoana to ma racj bytu. To nie drogwka a suba dla Brodniczan. |
|
zgo do usunicia |
Heness |
|