Komentarze do sondy "Czy jeste za likwidacj Stray Miejskiej w Brodnicy?"+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| Stra moe i tak ale przyj modych sprawnych, postawnych tak aby nie byo dla nich problemem przej si po miecie i w razie potrzeby przebiec 3 km za chuliganem i nie bali si chodzi wieczorem w ciemny zauek, bo jako obecnych kiepsko mona porwna do sprawnych, wysportowanych ludzi wo si tylko autem i choduj brzuszki, przyda by si kto taki w miecie jak Sylwek Wardga aby nagra i pokaza jakich mamy obecnie stranikw, no i komendantowi SM troch obniy wypat bo z tego co kojarz to sporo zarabia. |
|
zgo do usunicia |
itaka |
| SM nie spelnia swoich zadan i kosztuje za mizerne wyniki duzo za duzo z komendantem na czele |
|
zgo do usunicia |
wiki |
| Chopcy radarowcy niech sie za robot wezm, a nie tylko mandaty jak nie takie to za ze parkowanie. Tylko spokojnych ludzi si czepiaj, a obuzw lepiej nie widzie. ZLIKWIDOWA I ZLIKWIDOWA |
|
zgo do usunicia |
Brodniczanin |
|