baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Zalicytuj i pomóż dziecku

W sobotę 7 grudnia przy Pałacu Anny Wazówny odbędzie się coroczny Mikołajkowy Bieg Charytatywny. W tym roki cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony dla 13 letniej Ewy Kwaśniewskiej cierpiącej na Zespół Turnera oraz padaczkę.
Szansą dla Ewy są leczniczo-rehabilitacyjne turnusy, które trwają dwa tygodnie. Aby były one skuteczne, potrzebne są co najmniej 2 wyjazdy w roku. Ponadto dziewczynka powinna uczestniczyć w indywidualnych zajęciach z terapeutami, dzięki którym następuje widoczna poprawa napięcia ciała, poprawia się ogólny stan funkcjonowania oraz rehabilitowana jest mowa. Najpilniejszymi potrzebami są te, związane z poprawą stanu zdrowia. Jednak Ewka, jak każde dziecko ma swoje marzenia i potrzeby. Wspólnie pomóżmy spełnić dziewczynce niektóre z nich.


> > > LICYTACJA INTERNETOWA < < <


Licytacja internetowa
Podczas biegu odbędzie się także licytacja wielu ciekawych przedmiotów. Cześć z ich możecie sobie zarezerwować wcześniej korzystając z naszego systemu aukcyjnego. Wygranie aukcji do niczego nie zobowiązuje, ale mamy nadzieję, że Uczestnicy poważnie potraktują swoje deklaracje i odbiorą zarezerwowane przedmioty za zadeklarowaną kwotę.
Licytacja będzie trwała do piątku 6 grudnia do godz. 17.00. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową i, jeśli to będzie możliwe, telefonicznie.
Przedmioty można będzie odebrać w sobotę 7 grudnia w godz. 9.00 - 11.30 przy Pałacu Anny Wazówny.
Przedmioty nieodebrane zostaną przekazane na licytację, która odbędzie się o godzinie 11.30 na scenie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do licytowania. Cel jest szczytny, a serca mieszkańców Brodnicy gorące dlatego liczymy na udaną licytację.

Dodano/zmodyfikowano: 02.12.2019, 15:31 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1918

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.