EKONKA BN

baner

Turniej Piłkarski Zbiczno Cup 2012


Klub piłkarski ŻAK Zbiczno oraz Magdalena Golubska Wójt Gminy Zbiczno mają zaszczyt zaprosić na Turniej Piłkarski Zbiczno Cup 2012 pod patronatem Wójt Gminy Zbiczno Magdaleny Golubskiej, który odbędzie się w Zbicznie k. Brodnicy )woj. kujawsko - pomorskie) w sobotę 8 maja 2021 od godziny 9:30. Zawody odbędą się na dwóch boiskach jednocześnie, zatem będzie dużo grania, mało czekania. W turnieju weźmie udział maksymalnie 10 drużyn, które zagrają w składach 4+1 na bramkach 3m x 1,5m.
Impreza dofinansowana przez Powiat Brodnicki przy wsparciu Urząd Gminy w Zbicznie.
Wpisowe 300zł. Woda i ciepły posiłek dla każdej z drużyn zagwarantowany. Wszyscy otrzymają medale, a każda z drużyn puchar. Chętne drużyny zapraszamy do zgłaszania się, a firmy i instytucje, które zechciałyby wspomóc zawody także prosimy o kontakt:
Wieslaw Sobiesinski 694 413 588
Piotrek Kwaśniewski 889 679 532
Do zobaczenia w Zbicznie za 2 miesiące.


Źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET
Dodano/zmodyfikowano: 09.03.2021, 13:14 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 2042

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.