|
|
Wizyta Minister w brodnickim Hufcu Pracy8 marca Hufiec Pracy w Brodnicy miał zaszczyt gościć znamienite osoby. Naszą jedenastkę odwiedziła Wiceminister Rozwoju, Pracy i Technologii p. Iwona Michałek Poseł na Sejm RP, towarzyszyła jej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego OHP Pani Danuta Rajczak-Zalewska. Była to znakomita okazja do zaprezentowania specyfiki oraz efektów działalności pionów wychowawczego i rozwoju brodnickiego hufca.
Wychowawcy mieli rzadką możliwość do wymiany doświadczeń obserwacji i poglądów bezpośrednio z p. Minister. Pani Minister Michałek chętnie i zainteresowaniem zapoznała się z lokalizacją, strukturą i specyfiką naszego hufca. Wysłuchała głosu pracowników co do bieżących problemów i potrzeb lokalnych jednostek. Ponadto przedstawiła plany rozwojowe OHP w najbliższej perspektywie czasowej. Instytucji która ma się jawić jako nowoczesna placówka wspierająca młodzież w zakresie rozwoju zawodowego jak również działalności opiekuńczo - wychowawczej. Spotkanie miało interesujący i owocny przebieg. Wniosło wiele pozytywnej energii oraz pozwala z optymizmem patrzeć na dalsze losy i rozwój tej niezbędnej dla młodzieży instytucji. Źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET
Dodano/zmodyfikowano: 10.03.2021, 09:43 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 3410
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ
|
+ DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników.
Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
| |