|
|
Rolkowisko w Brodnicy
Zapraszamy od 1 czerwca do korzystania z rolkowiska, które powstaje w miejscu dotychczasowego lodowiska. (Lodowisko OSiR w Brodnicy)
Z okazji Dnia Dziecka (1 czerwca) wstęp na obiekt będzie bezpłatny dla wszystkich użytkowników. Od dnia 2 czerwca obowiązują następujące opłaty: • wstęp: 5 zł / godzina • wypożyczenie rolek: 10 zł / godzina Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na rolkach wraz z rodziną i znajomymi. Źródło: Urząd Miejski
Dodano/zmodyfikowano: 13.05.2026, 12:17 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 202
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ
|
+ DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników.
Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
| |