baner

Rolkowisko w Brodnicy


Zapraszamy od 1 czerwca do korzystania z rolkowiska, które powstaje w miejscu dotychczasowego lodowiska. (Lodowisko OSiR w Brodnicy)
Z okazji Dnia Dziecka (1 czerwca) wstęp na obiekt będzie bezpłatny dla wszystkich użytkowników.

Od dnia 2 czerwca obowiązują następujące opłaty:
• wstęp: 5 zł / godzina
• wypożyczenie rolek: 10 zł / godzina
Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na rolkach wraz z rodziną i znajomymi.


Źródło: Urząd Miejski
Dodano/zmodyfikowano: 13.05.2026, 12:17 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 202

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.