|
Otwarcie sezonu turystycznego na Pojezierzu Brodnickim
31 maja 2026 r. o godz. 14.00 zapraszamy do Parku Jana Pawła II na otwarcie sezonu turystycznego na Pojezierzu Brodnickim. Impreza odbędzie się pod hasłem "Podaruj sobie spokój".
Program wydarzenia 14.00 Uroczyste otwarcie sezonu turystycznego 14.20 – występy brodnickich przedszkolaków 15.15 – pokaz Freestyle Football 15.20 – Spektakl profilaktyczny "Mapa Skarbów" 16.00 – koncert - Ferajna Bydgoska 17.00 – pokazy House of Dance 17.15 – koncert Macieja Zielińskiego 18.00 – koncert Do Dna Prezentacje w strefach tematycznych: - Strefa Promocji Marki Pojezierze Brodnickie, - Strefa Relaksu i Zdrowia - Strefa "Smaki Pojezierza" - Strefa Historii i Rzemiosła Nie może Was zabraknąć – zabierzcie rodzinę, znajomych i wspólnie rozpocznijmy sezon w najlepszym stylu! Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Brodnicy. Partnerzy: Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna Pojezierze Brodnickie, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Brodnicy, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasta Brodnicy, Muzeum w Brodnicy. Wydarzenie realizowane w ramach projektu LATO W KONSTELACJACH współfinansowanego ze środków Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, operatora turystycznej marki województwa "Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc" Źródło: Urząd Miejski
Dodano/zmodyfikowano: 14.05.2026, 01:48 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 537
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ
|
+ DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników.
Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Super tytuł "podaruj sobie spokój" ha ha trzeba samemu sobie uszy zatykać bo ciągle jakieś hałasy miasto nam funduje. Jak nie zakole to teraz w parku. Z reszto szkoda gadać.
Dodany 16.05.2026, 22:09 przez mieszkaniec
| |