|
|
Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie
22 maja 2026 r. o godz. 17.00 Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz, Dyrektor Muzeum w Brodnicy Bartosz Markuszewski oraz Dyrektor Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie Barbara Ewa Górecka zapraszają do Galeria Brama na otwarcie wystawy prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie.
Na wystawie zaprezentowane zostaną prace uczniów z różnych dziedzin sztuki - od rysunku i malarstwa, przez rzeźbę i projektowanie graficzne, aż po fotografię oraz film. Ekspozycja pokazuje nie tylko umiejętności młodych twórców, ale również ich kreatywność, wrażliwość artystyczną i indywidualne spojrzenie na świat. Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie od 19 lat łączy edukację artystyczną z nauką ogólnokształcącą, wspierając rozwój talentów młodzieży i przygotowując uczniów do zawodu artysty plastyka. Wystawa będzie doskonałą okazją do poznania twórczości młodego pokolenia artystów z regionu oraz spotkania ze sztuką w wyjątkowej przestrzeni Galerii Brama. Źródło: Urząd Miejski
Dodano/zmodyfikowano: 22.05.2026, 09:17 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 227
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ
|
+ DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników.
Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
| |