PIT online

baner Mieszkanie

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Noc muzeów
Jeśli to noc muzeów to dlaczego w Brodnicy jak zwykle zwiedzanie jest tylko do godziny 22:00 ? Czy naprawdę raz w roku pracownicy naszego muzeum nie mogą się poświęcić i popracować tak jak inni przez całą noc, zwłaszcza, że przez ostatnie miesiące mieli wakacje z powodu zamknięcia placówek muzealnych?
Dodany 15.05.2021, 11:52 przez ???
Komentarz do Eskapada - poznaj swój region z przewodnikiem
Co za czasy, to aż akcji i pieniędzy Urzędu Marszałkowskiego potrzeba aby pracownicy muzeum ludzi po wystawie oprowadzili. A w Rypinie w tym czasie archeolodzy z muzeum kopią aż miło.
Dodany 15.05.2021, 02:04 przez filipek
Komentarz do Zadbajmy o zjazdy do naszych posesji
Nawet na ustroniu, gdzie siedzibe ma MPWiK zatkane studzienki od 30 lat
Dodany 13.05.2021, 11:50 przez zakłopotany
Komentarz do Zderzenie dwóch pojazdów w Brodnicy
zabierać dekle aż dojżeją najwięcej wypadków powodują młodociani a najlepiej w BMW cwaniactwo
Dodany 12.05.2021, 21:25 przez kierowca z 40-sto letnim stażem bez wypadku
Komentarz do Zadbajmy o zjazdy do naszych posesji
Z jakiego kraju są te przepisy, bo chyba nie z Polski. Zastanawiam się czy tu jeszcze ktoś wie co to melioracja.
Dodany 12.05.2021, 21:23 przez Kierowca
Komentarz do Punkt szczepień powszechnych
Ta przychodnia na wyspiańskiego to jakaś porażka jest. Też czekałam i czekałam aż się w końcu wypisałam. Pozdrawiam.
Dodany 12.05.2021, 18:21 przez Karolina
Komentarz do Punkt szczepień powszechnych
Jak to ująć ? tyle punktów szczepień , a ludziska dzwonią pytają , zaś wszystkie punkty ZOZ mają to wszystko gdzieś ,sam czekałem z żoną trzy miesiące w NovaMedzie, osobiście byłem się pytać , no i ,otrzymałem odpowiedz ,jak pan przyniesie szczepionki to zaszczepimy ,Dobrze że mi ktoś poradził ,nie czekaj zgłoś się do gabinetu okulistycznego na Ul. Mostowej w Pasażu ,W jednej chwili z uprzejmością, pełną kulturą zostaliśmy zaszczepieni ,za co im bardzo serdecznie dziękujemy ,jednocześnie ślemy pozdrowienia dla całej ekipy tego gabinetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodany 12.05.2021, 14:59 przez Emeryt
Komentarz do Punkt szczepień powszechnych
Jak można organizować szczepienie w szkole, w której odbywa się zmianowość nauczania i brakuje sal lekcyjnych? W Brodnicy istnieje tyle punków szczepień, że z łatwością można było się obyć bez dodatkowego punktu szczepień w szkole. Trochę zdrowego rozsądku przydałoby się decydentom!
Dodany 12.05.2021, 00:48 przez Pytanie
Komentarz do Masowe szczepienia rozpoczęte
Kto wpadł na pomysł, by dodatkowy punkt szczepień zorganizować w dawnej Szkole Rolniczej na ul. Karbowskiej? Po pierwsze – lokalizacja jest fatalna (na peryferiach miasta). Trudno tam dotrzeć, jeżeli nie posiada się samochodu. Wprawdzie w okolicach szkoły jest przystanek autobusu miejskiego, ale kursuje on tylko dwa razy na dobę. Dawniej był to normalny przystanek, ale dla klientów p. Hildebrandta zmieniono trasę autobusów i zatrzymują się one przy sklepach, a nie przy szkole.
Dodany 12.05.2021, 00:46 przez Część 1
Komentarz do Róże dla abiturientów
A starostwo ma pozwolenie każdego z absolwentów na wrzucenie do netu jego danych osobowych, o wykształceniu i uzyskanej ocenie? To dane wrażliwie. A wiedza o uzyskanej ocenie ma kluczowe znaczenie i może być na rozmaite sposoby wykorzystana przeciw absolwentom zarówno teraz jak i w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Dodany 11.05.2021, 15:39 przez Filipek
Komentarz do Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza?
"Legalna inwigilacja nazywana jeszcze prawem" Damy akcept tworząc swój algorytm. Nie przejmujmy się ,Władza już dawno dodała nas do znajomych."
Dodany 10.05.2021, 09:54 przez Służby Trzycyfrowe
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Orlik przy SP4 jest ciągle pusty (czasem GOL albo Sparta trenuje). Nie wiem kto rezerwuje terminy i czy w ogóle ktokolwiek tam np w weekendy siedzi. Chyb animatorom zależy, żeby stało puste i nic się nie działo :(
Dodany 10.05.2021, 09:21 przez ryży
Komentarz do Przetarg na budowę ścieżki pieszo-rowerowej Brodnica - Osiek
w tym roku mam nadzieję odwiedzić Osiek podczas odpustu 15 sierpnia to sobie obejrzę tą ścieżkę bo będę jechał przez BRODNICĘ DO Osieka właśnie ,Pozdrawiam internautów z zaprzyjażnionych stron (ścieżka przede wszystkim)
Dodany 09.05.2021, 16:23 przez były mieszkaniec Osieka
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Powiem tak - najlepsze rozwiązanie na ścieżki zdrowia to bym zaproponował , przekierowanie rzeki Drwęcy już przed Ostródą do Nogatu w Malborku , zabronować ekologicznie w konika dno rzeki , nie ciągnikiem bo to nie ekologicznie , na brzegach postawić kilka wiat z browarkiem , no i w okolicach leśnych miejsce na biwakowanie na hamaku , w punkcie docelowym balanga z ogólnym damską męskim towarzystwie , poświęcona przez tamtejszego proboszcza , oczywiście z tacą , zaś na drugi dzień radosny powrót pod sztandarami klubowymi do domciu , no i tyle! pozdrawiam.
Dodany 08.05.2021, 11:07 przez Chłop
Komentarz do Punkt szczepień powszechnych
Na ok. 70 tys. mieszkańców miast i całego powiatu 1400+500 szczepionek przez 3 tygodnie?? jaki to sukces, a gdzie i co dalej?? gdzie 70% zaszczepionych ok. 50 tys. mieszkańców. W takim tempie szczepienie potrwa 3-4 lata, a jak będą potrzebne dodatkowe szczepionki kolejne lata. Wszystko mega mało, powinno być min. 500 szczepień dziennie!!! wtedy 3-4 miesiące miałoby to sens, a tak IV fala przed nami... tylko pytanie kiedy wróci covid, taka prawda, ot całe działanie władz i udawana walka z covid !!!
Dodany 07.05.2021, 21:54 przez Brodniczanin_
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Aby nie być pączkiem trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Nie można być animatorem jedzenia pączków.
Dodany 07.05.2021, 11:26 przez Darek
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Polecam wszystkim pączusiom dużo ruchu. Mogę zaproponować profesjonalną dietę i ćwiczenia.
Dodany 07.05.2021, 11:03 przez Lidia
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Lidziu, powtarzasz się. Już to wczoraj pisałaś o 08:44 i o 11:18. Patrzę na daty i godziny w których zostały umieszczone poniższe komentarze. Widzę, że ktoś ma problem. Może coś na sen?
Dodany 07.05.2021, 10:38 przez Agnieszka
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Mogę zaproponować profesjonalną dietę i ćwiczenia. Polecana animatorom sportu.
Dodany 07.05.2021, 09:01 przez Lidia
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Lucyna ????? słabo śledzisz funkcjonowanie Orlika ???? Trochę się zagalopowałaś!!!!! ale niewiedza bohaterów anonimowych wpisów to codzienność. Orlik w Wakacje Działa !!!!!
Dodany 06.05.2021, 22:35 przez Janina
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Lucyna ????? słabo śledzisz funkcjonowanie Orlika ???? Trochę się zagalopowałaś!!!!! ale niewiedza bohaterów anonimowych wpisów to codzienność. Orlik w Wakacje Działa !!!!!
Dodany 06.05.2021, 22:31 przez Janina
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Mogę zaproponować profesjonalną dietę i ćwiczenia. Polecana animatorom sportu.
Dodany 06.05.2021, 11:18 przez LIdia
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Proponuję dla amatorów sportu i rekreacji utworzyć taką aleję rekreacyjną (5 m szerokości) pieszo-rowerową wzdłuż rzeki Drwęcy od Al. Piłsudskiego do ul. Paderewskiego, oraz z drugiej strony rzeki także od Al. Piłsudskiego, dalej od tyłu cmentarzy do ul. Sienkiewicza. Najlepiej to zrobić najprostszą metodą. Nie potrzeba do tego wielkich pieniędzy. Trzeba by tylko kilka drzewek i krzewów być może wyciąć (jesienią) i wyprostować teren spychaczem, spłaszczyć go aby można było tam także rowerem jeździć, i posypać grubym żwirem aby się błoto nie mazało po deszczu. Nic więcej.
Dodany 06.05.2021, 11:05 przez treking
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Mogę zaproponować profesjonalną dietę i ćwiczenia.
Dodany 06.05.2021, 08:44 przez Lidia
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny – 4.05.2021 r.
Gimnazjalista masz rację !!!!!! ale musisz wiedzieć ,że to ulubione dziecko Radacza !!!!
Dodany 06.05.2021, 00:02 przez Paweł