baner Kostiumy

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Pijany kierowca wpadł po raz kolejny
sebix, spłycasz temat. Wyobraź sobie, że któregoś wieczoru Twoja matka lub córka zostaniee przejechana przez pijaczka. Koła samochodu zmiażdżą jej miednicę, chłodnica rozerwie powłoki brzuszne, z rozbitej czaszki na jezdnię wypłynie jej mózg....Pogadamy wtedy o kastracji. Miłego dnia.
Dodany 24.07.2021, 11:17 przez seba
Komentarz do Biletomat na SOR
Ciekawe ile Ktoś - "pomysłodawca" maszynek do liczenia kolejki SOR i nowego biznesu zarobił, ale mamy ponad 400 SOR w Polsce to już robi sumę i mln PLN.. prawie jak respiratory z afery, ale tu cicho.. Zamiast zająć się jakością i tempem obsługi SOR, tj. więcej lekarzy, sanitariuszy itp. bo to rozładuje korki na SOR, to automaty do liczenia, żeby było chyba wiadomo czy jak będę z bólem to mam czekać godzinę, dwie a może pięć!!! Żenada i frustracja sama się nasuwa za takie chore i nasze pieniądze pomysły..
Dodany 24.07.2021, 00:58 przez Brodniczanin_
Komentarz do Pijany kierowca wpadł po raz kolejny
Na całym świecie ten problem jazdy po pijaku istnieje , nawet Ruscy czołgami , napisz do Putina , to morze nie będą robić podjazdów na Ukrainę.
Dodany 23.07.2021, 17:45 przez CBR
Komentarz do Szukanie pracy krok po kroku - co musisz zrobić?
Dobrą pracę dostaniemy tylko i wyłącznie po znajomości, jeśli ktoś Ci powie - udało mi się to nigdy w to nie wierz, bo zawsze gdzieś po drodze jest nepotyzm.
Dodany 23.07.2021, 12:45 przez Dobra praca!!!!!!!!!!
Komentarz do Pijany kierowca wpadł po raz kolejny
i kastracja , ma narzędzie do potencjalnego gwałtu
Dodany 23.07.2021, 11:42 przez sebix
Komentarz do Pijany kierowca wpadł po raz kolejny
Że zacytuję siebie: za zagrożenie życia pieszych, rowerzystów dostanie tylko max 2 lata odsiadki? I my, podatnicy będziemy musieli za to płacić? Kpina. Kasacja samochodu jako potencjalnego narzędzia zabójstwa i po sprawie. Polactwo szybko nauczyłoby się, że po pijaku po prostu jeździć się nie opłaca. Na tym przykładzie widać, że w zabieranie kartonika nic nie daje.
Dodany 22.07.2021, 16:29 przez seba
Komentarz do Bezpieczeństwo nad wodą – przypominamy kilka podstawowych zasadach
Czy w Brodnicy oprócz kąpieliska na Niskim Brodnie jest inne strzeżone ?
Dodany 21.07.2021, 20:14 przez Osoba
Komentarz do Nad wodą i na basenie
Polecałbym odpowiednim władzom opiekującym się tym jeziorem, aby przyciąć gałęzie drzewom stojącym przy samym jeziorze, np. do wysokości 5 m nad brzegiem, aby był lepszy dostęp do jeziora, jakieś widoki na jezioro. Obecnie coś widać jedynie z pomostów przy plaży. To jest prosta robota, nie potrzeba organizować skomplikowanych przetargów zewnętrznych. Może to wykonać np. PGK. Ale po okresie ochronnym ptaków, czyli dopiero np. we wrześniu. Ale tak szczerze, ani Brodnica, ani N.Brodno, to nie są miejsca turystyczne, a raczej rekreacyjne dla lokalnej ludności tylko.
Dodany 19.07.2021, 12:03 przez turysta
Komentarz do Kierował pod działaniem narkotyków i wywrócił pojazd. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę
Dajcie artykuł o pijanym policjancie jadącym z dzieckiem w jednym aucie, nie dostajecie takich hitów?
Dodany 19.07.2021, 07:17 przez covidek
Komentarz do Szukają grobów żołnierzy AK, by je oznakować. Czekają na zgłoszenia
Nie wiem czy zdążycie z oznakowaniem takich miejsc bo groby m.in. byłych żołnierzy AK - znikają na brodnickim cmentarzu w tempie ekspresowym. Pytanie co lokalni harcerze, którzy powinni dbać o takie groby robią w tej sprawie?
Dodany 14.07.2021, 19:24 przez Olwert
Komentarz do Nowy wóz dla strażaków w powiecie brodnickim
Dajcie spokój już z tym kropieniem wszystkiego święconą wodą. Czy jak publiczny kibelek w Zbicznie będziecie otwierać to księdza też będziecie wołać? Parodia.
Dodany 14.07.2021, 19:19 przez Katolik
Komentarz do Nad wodą i na basenie
Naprawdę chwalicie się tą brudną wodą nad Niskim Brodnem? Faktycznie powinna być to nasza wizytówka, a niestety nie jest.
Dodany 14.07.2021, 11:13 przez Mieszkanka
Komentarz do Wypadek na drodze krajowej w Wielkim Głęboczku
Dlaczego nic nie piszecie o wypadku aut osobowych jaki miał miejsce w Cielętach 4 lipca 2021 roku? Co ktoś ważny go spowodował i dlatego cisza?
Dodany 12.07.2021, 16:15 przez ????
Komentarz do Holi Święto Kolorów
Oj będzie tęczowo i tak równościowo. Chłopaki szykujcie kiecki.
Dodany 12.07.2021, 08:25 przez marc
Komentarz do Bezpieczny przejazd - działania na przejazdach kolejowych
Czytam i czytam , przepisy ustawy o ruchu drogowym , miliony znaków na drodze , tysiące policjantów w radiowozach z fotoradarami ,dziesiątki tysięcy przepisów których nikt tnie jest w stanie dokładnie się z nimi zapoznać ,a co dopiero w drożyć w codzienność jazdy różnymi pojazdami , nie wspomnę ile razy z potykam się z policjantem , i ten sam przepis jest inaczej interpretowany przez każdego następnego policjanta ,według własnego uznania , który tylko zapamiętał dwie formułki t.j.nie dostosował ,lub przekroczył , no i czy pan pani przyjmuję , a gdzie edukacja jednych czy drugich? Głupota..
Dodany 11.07.2021, 14:43 przez Bolek
Komentarz do Bezpieczny przejazd - działania na przejazdach kolejowych
Takie akcje sa bezwzględnie potrzebne! Ja do tej pory starałem sie przez przejazd bezpiecznie przejeżdżać i jakos żadnego pociągu nie uszkodziłem. Kuż..wa nie wiedziałęm, że robię to źle, bo mam sie przemieszczać a nie przejeżdżać. Sporo kasiory mma w kieszeni, bo mnie na tym nie złapali. Ale jest akcja jest i strata dla budżetu, bo amiast łapać plicjanci rozdawali policyjne confetti. Teraz czekamy na akcje jaak bezpiecznie przemieszczać sie po chodnikach
Dodany 11.07.2021, 10:50 przez bronek
Komentarz do Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu
KOmus sie pop..ło !!! Jaki koncert? - chałtura a nie koncert nie mylić pojęć. Jaki szanujący się artysta przyjedzie wyć do Brodnicy? Pecunia non olet. Na tak znaczącym wydarzeniu artystycznym obecność burmistrza obowiązkowa, życze artystycznych przeżyć szczególnie w resztkach tłuszczu
Dodany 10.07.2021, 15:23 przez JanK
Komentarz do Włoski wieczór z Marco Bocchino
Ciekawe co nam zaprezentuje? Zaśpiewa o covidzie-19????
Dodany 10.07.2021, 15:15 przez żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarz do Bezpieczny przejazd - działania na przejazdach kolejowych
Bez mandatów? Czy wy kiedyś pracujecie normalnie? Jak nie działania specjalne to jakaś specjalna akcja, jak nie akcja to jakieś wzmożone kontrole, jak nie specjalny nadzór, to program zabezpieczeń, sztandarowa akcja ZNICZ. Czy wy jeszcze potraficie pracować bez dopingu? Jescze kąpieliska, bezpieczne wyjazdy zaraz bedą bezpieczne powroty. A później raz w roku ktoś w czapce na głowie pani lub równie męski nieudacznik przeprowadzi przez przejście dla pieszych staruszkę co pokażecie, żeby złagodzic wizerunek No cóż - niby żadna praca nie hańbi
Dodany 10.07.2021, 14:03 przez emka
Komentarz do Holi Święto Kolorów
Niedzielski straszy czwartą falą a tu zbieranie tłumów i to z jakiej okazji? Czegoś nie rozumie, straszą pandemią, zakaz wstępu do szpitali aby odwiedzić najbliższych umierających a jednocześnie organizuje się takie zbiorowiska. Komuś logika się niezle przesunęła.
Dodany 10.07.2021, 11:21 przez Covid-19
Komentarz do Bezpieczny przejazd - działania na przejazdach kolejowych
A kiedy będzie akcja uświadamiająca kierowców żeby nie parkowali na chodnikach, trawnikach .... ????jak na razie w tym względzie jest wolna amerykanka.
Dodany 09.07.2021, 18:31 przez osoba
Komentarz do Jakich błędów unikać w umowie kupna sprzedaży samochodu?
Osobiście korzystałem z tego wzoru umowy sprzedając Almerę. Prosty i szybki do wypełnienia.
Dodany 09.07.2021, 13:50 przez Wojtek
Komentarz do Holi Święto Kolorów
Hinduskie święto w jakże katolickim mieście. Sodoma i Gomora. Co na to pis ?
Dodany 09.07.2021, 12:54 przez polak
Komentarz do Holi Święto Kolorów
Dopiero co Burmistrz za cenę dobrego mieszkania kazał oczyszczać jezioro, żeby teraz do niego pylić talkiem i mąką kukurydzianą wymieszanymi z barwnikami chemicznymi. Procesy zachodzące w tym mózgu są na swój sposób fascynujące.
Dodany 09.07.2021, 11:57 przez filipek