AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kino Visa w BDK - 9 grudnia

9 GRUDNIA ZAPRASZAMY DO BDK na SEANSE KINA VISA!
REZERWACJA BILETÓW: tel. (22) 357 85 00 lub (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-15.00.
BILETY ON LINE sprzedawane są jedynie w cenie biletów normalnych, czyli 16 zł. Zakupu biletów ulgowych (14 zł – szkolny, studencki, seniora, rodzinny) można dokonać jedynie w kasie kina, w dniu seansu.
Przedsprzedaż on line kończy się na 24 h przed seansem. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem. Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 09.30 

UWAGA
Płacąc kartą ze znaczkiem VISA (zarówno on line, jak i w kasie kina) otrzymasz 50% zniżkę na bilety normalne i zestawy w barku kinowym! (16 zł cena standardowa – 8 zł przy płatności kartą Visa).


10.00 i 12.00 - "PIERWSZA GWIAZDKA"
Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 86 minut.
BILETY ON LINE,  GODZ. 10.00
BILETY ON LINE, GODZ. 12.00
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo, tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów - opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.



14.00 i 16.15 "LISTY DO M. 3"
Komedia romantyczna PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, czas trwania: 110 minut.
BILETY ON LINE, GODZ. 14.00
BILETY ON LINE, GODZ. 16.15
Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.



18.30 "NAJLEPSZY"
(GOŚCIEM SPECJALNYM SPOTKANIA PO SEANSIE BĘDZIE JERZY GÓRSKI) 
Biograficzny, dramat, sportowy PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat TBC, czas trwania: 110 minut.
BILETY ON LINE, GODZ. 18.30
Nowy film reżysera kinowego hitu "Bogowie" - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.
Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który w tym roku odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do "Wołynia" Wojciecha Smarzowskiego.




BDK

Dodano/zmodyfikowano: 03.12.2017, 15:35 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 2238

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jerzy Górski to jest king!
Dodany 22.11.2017, 13:43 przez grucha