baner Kostiumy

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Poloneza czas zacząć…Studniówka I LO
A urzędy pozamykane, bo koronawirus. Tak na marginesie jeśli ktoś jest wice dyrektorem tyle lat to wypadałoby nauczyć się tych parę słówek na pamięć, ale to pewnie wiek gdzie już bliżej zasiłku na pieluszki niż.........
Dodany 23.01.2022, 20:53 przez bez wykształcenia
Komentarz do Dzielnicowy pomógł 78-latkowi odzyskać 10 tys. złotych
do żydek; znalezione nie kradzione, a co miał rzucić obowiązki i lecieć na komendę ze Świedziebni Brodnicy? Wyraznie pisze 14 dni, czyli miał czas.
Dodany 23.01.2022, 20:44 przez ewa
Komentarz do Trwa modernizacja Niskiego Brodna
Temat uwolnienia brzegu jeziora wałkowany od lat. Jednak władze miasta, policja i prokurator są "cienkie", mimo wyraźnego łamania prawa. Bo prawo można stosować wybiórczo na zasadzie mój ból jest wiekszy niz twój
Dodany 23.01.2022, 12:25 przez edek
Komentarz do Trwa modernizacja Niskiego Brodna
Jezioro nie jest własnością prywatną i dostęp do linii brzegowej powinien być wolny - Prawo Wodne chyba to reguluje a tymczasem prawie każdy, kto ma tam teren blokuje dostęp do wody! Kiedyś całe Niskie Brodno mozna było obejść ścieżką dookoła. Teraz to niemożliwe i nikt z tym nic nie robi!
Dodany 23.01.2022, 10:44 przez sato
Komentarz do Trwa modernizacja Niskiego Brodna
To jeszcze by się przydało ustalić linie brzegową jeziora . I np. temu cwaniaczkowi co na tkz.kolanku przywłaszczył sobie cały brzeg odebrać co nie należy do niego.
Dodany 22.01.2022, 11:42 przez Zb
Komentarz do Zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
Epidemia w natarciu. W ostatnim tygodniu w powiecie zmarło 7 osób, a wójt Adam Zalewski zorganizował w sobotę 15 stycznia koronaparty dla seniorów. Geniusz, po prostu geniusz. Należy mu się dyplom i statuetka.
Dodany 22.01.2022, 11:37 przez Karolina
Komentarz do Dzielnicowy pomógł 78-latkowi odzyskać 10 tys. złotych
Czy jeżeli wulkanizator po godzinach zmieni komuś oponę, to też napiszecie?
Dodany 21.01.2022, 15:08 przez ppp
Komentarz do Dzielnicowy pomógł 78-latkowi odzyskać 10 tys. złotych
od razu cwaniaka uznac za złodzieja ( chcial sie udac do komendy}haha, ciekawe jak sie teraz uda do kscioła w niedziele
Dodany 21.01.2022, 13:28 przez żydek
Komentarz do Mobilny Punkt Szczepień rusza w trasę po gminach
Tobą też powinni się zainteresować. I nie chodzi tu o serce czy wątrobę, lecz o głowę ....
Dodany 20.01.2022, 10:21 przez Marta
Komentarz do 2300 złotych mandatu i 16 punktów karnych dla kierowcy z powiatu brodnickiego
Takiemu!!!! Zabrać prawo jazdy dożywotnio
Dodany 19.01.2022, 11:17 przez ninka
Komentarz do Policjanci z Brodnicy zatrzymali pijanego kierowcę bmw
Pierd..cię się jak matka z łobuzem z tymi co pijani jeżdżą. Zabrać prawko, pojazd zezłomować, dowalić 5k mandatu albo prace społeczne i po problemie.
Dodany 18.01.2022, 11:15 przez Podpis
Komentarz do Zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
Amen, nonszalancją i lekceważeniem epidemii się nie pokona. Przestrzeganie zasad sanitarnych i zachowanie prostych środków ostrożności to podstawa. Zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze. Widać, że burmistrz, to rozsądny i odpowiedzialny gość.
Dodany 18.01.2022, 07:57 przez Kazik
Komentarz do Mobilny Punkt Szczepień rusza w trasę po gminach
Do Zdzicha: Logiczne! Dlaczego nie martwią się o nasze zdrowie i nie badają nam serca, wątroby itd. a nagle zainteresował ich kaszel, katar i zimowe przeziębienie. Żaaaaaaal. Jak będzie nazywał się następny po omikronie???
Dodany 16.01.2022, 22:33 przez amikron
Komentarz do Mobilny Punkt Szczepień rusza w trasę po gminach
Żdzicha a ty ile dawek zaliczasz na nockę ?
Dodany 16.01.2022, 13:45 przez CBR
Komentarz do Zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
A do pana burmistrza taki apel aby nie wchodził tam gdzie jest więcej niż 6 osób , niech to działa w dwie strony .
Dodany 16.01.2022, 12:35 przez Amen
Komentarz do Zmiana w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
Proszę wszystkich aby nie wpuszczali do sklepów spozywczych czy też innych placówek Pana burmistrza jeżeli wcześniej nie ustali telefonicznie terminu .
Dodany 16.01.2022, 10:42 przez Zb
Komentarz do Mobilny Punkt Szczepień rusza w trasę po gminach
Końca cyrku nie widać,a owieczki lecą po 3,4,5 dawkę wodorotlenku grafenu-trucizny z opóżnionym działaniem.Te szczepienia nie mają nic wspólnego z ochroną zdrowia.Pozdrawiam myślących.
Dodany 15.01.2022, 14:17 przez Ten od płytek u Żdzicha
Komentarz do Historia Campingu Muzycznego
słuchacze disko i komuszki
Dodany 13.01.2022, 13:34 przez buhaha
Komentarz do Historia Campingu Muzycznego
Trudno czytać ze zrozumieniem tak nie klejący się i wielowątkowy komentarz. Ty mi wybaczasz? Dziękuję łaskawco.
Dodany 12.01.2022, 15:06 przez ppp
Komentarz do Historia Campingu Muzycznego
Pier, Pier ,Pi dol, ja posłucham ,czytaj człowieku z zrozumieniem a nie bez rozumu !, przeczytaj i nie przekręcaj , jeśli jesteś tym nauczycielem z tamtego pokolenia to ci wybaczam , ale nie będę cie porównywał do tych o których pisałem w końcówce swojej wypowiedzi.
Dodany 12.01.2022, 12:20 przez CBR
Komentarz do Historia Campingu Muzycznego
CBR jaki wstyd? To była mega promocja. Pisząc o wiejskich dancingach ujawniłeś swoje oblicze. Ja. Ja jak i wielu innych, rodowitych, a nie z importu brodniczan uważam żecto byĺa mega i wartościowa impreza. Z kolei wielu z tych "obtartusów" to szanowani dziś obywatelevi biznesmeni, nauczyciele i wartościowi ludzie.
Dodany 11.01.2022, 22:15 przez ppp
Komentarz do Ferie z OSiR
Czy tylko ja, nie widzę w programie lodowiska ?
Dodany 11.01.2022, 15:25 przez Brodniczak