baner Tablice2

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Kierował pod działaniem narkotyków, a w kieszeni spodni miał marihuanę
Brawo policja widać że w Jabłonowie się nie patyczkują z narkotykami. Oby tak dalej panowie.
Dodany 26.05.2020, 21:06 przez Miłosierny
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
podsumowując,to Filipek chciał na pewno dokopać Burmistrzowi..... Chylę czoła wszystkim,którzy zajmują się osobami starszymi,niesamodzielnymi i chorymi. Złożone życzenia solenizantce nie mają nic wspólnego z brakiem odpowiedzialności.
Dodany 26.05.2020, 20:58 przez oli
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
Filipek,czyli wg Ciebie staruszkowie powinni zajmować się sami sobą, często niezdolni do samoopieki i samopielęgnacji?Odsunąć to Ciebie powinni ponieważ nie rozumiesz potrzeb ludzi starszych.Zastanawiam się czy masz w rodzinie bliskich w podeszłym wieku,o których nie dbasz zasłaniając się koronawirusem,czy brak Ci empatii czy też chciałeś dokopać Burmistrzowi?
Dodany 26.05.2020, 20:47 przez ewa
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
Nie ma się czym Ewa chwalić, powinno się cię Ewa od tej pracy odsunąć, skoro nie widzisz zagrożenia na jakie naraziłaś zupełnie niepotrzebnie starowinkę. Mało tego zabrakło ci Ewa odpowiedzialności aby zaprotestować, głośno się sprzeciwić urządzaniu tej ryzykownej w obecnej chwili ceremonii.
Dodany 26.05.2020, 17:36 przez filipek
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
Pani Ewo ,zgadzam się z panią ,jeśli ktoś nie ma szacunku dla starszej osoby ,czy kpi z tak strasznej choroby ,trudno określić kim taki człowiek jest ,ja szanownej pani Krystynie życzę jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu , radości w każdej chwili Błogosławionego dnia co dziennego,no i 200lat , życzy myślę że każdy .
Dodany 25.05.2020, 18:09 przez Emeryt
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
Filipek , puknij się w głowę !Pracuję ze starszymi ludźmi,nie masz pojęcia ile taki gest dla nich znaczy!Laurka ta będzie oglądana sto razy i będzie stała na honorowym miejscu... Pamięć o starszych osobach jest ważna, osoby te często cierpią na samotność bo ich znajomi często poumierali a dzieci nie zawsze zapewniają prawidłową opiekę - zdarza się to niestety dość często.Odwiedziny na pewno odbyły się z zachowaniem zasad w dobie koronawirusa. Znam p.Krysię,to bardzo ciepła osoba i uroczyste świętowanie jej urodzin zapamięta na pewno na długo.
Dodany 25.05.2020, 17:24 przez ewa
Komentarz do Gratulacje i życzenia dla stulatki
no i którzy to tacy mądrzy poszli narazić kobitę na coronawirusa? Zresztą nieistotne, co tam życie starowinki, ważne że burmistrz ma pikczers do wrzucenia na neta i można napisać niusa jaki jest dobry... dobry i mądry, bo posłał laurkę.
Dodany 25.05.2020, 13:28 przez filipek
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Koronę to co najwyżej w szczęce miałeś bo tak naprawdę tylko taka jest nam znana. Mam nadzieję że Starosta lub Burmistrz wysyłają trochę grosza i w przekroju społeczeństwa zrobią testy przesiewowe i wtedy by można zobaczyć co z tym wirusem jest lub było. Przekroj społeczny to nie znaczy same urzędasy ale oni również i zobaczymy czy czasami nie ma już odporności stadnej.
Dodany 23.05.2020, 15:51 przez Zatroskany
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Tak przeszedłem korona wirusa nikt o tym nie wiedział więc nie. Ma. Mnie w żadnych statystykach, a miało mnie wielu ludzi w tym czasie
Dodany 21.05.2020, 22:00 przez FuterKoc
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
H2O zgadnij kto, to napewno chłop z Mazur. Jolka Jolka i budka Suflera. Prawda z maskami jest taka że niektórzy je mają od urodzenia i dlatego teraz bez masek latają.
Dodany 21.05.2020, 13:16 przez Rębajło
Komentarz do Otwarcie wystawy online
Fajne to muzeum .... w Kaliszu.
Dodany 21.05.2020, 11:57 przez paulina
Komentarz do Otwarcie wystawy online
Widocznie z Kalisza zżynali pomysł i im się linki po..myliły.
Dodany 21.05.2020, 11:39 przez filipek
Komentarz do Otwarcie wystawy online
Link kieruje do muzeum w Kaliszu.
Dodany 21.05.2020, 08:26 przez N
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Biję jej brawo bo w przeciwieństwie do ciebie potrafi się zachować. Za duż masz wolego od szkoły gimbusie.
Dodany 21.05.2020, 07:56 przez rolnik
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
Mieszkaniec, Ania ,Oli, przepraszam ,ja nie przekreślam wiedzy dobrych utalentowanych nauczycieli , w tym temacie jestem z wami ,doskonale pamiętam tamte czasy , byli tacy co potrafili swoją wiedza zadziwiać ,ale byli i tacy co tylko biurka i długopisu nie mogli się oderwać . Pozdrawiam.
Dodany 20.05.2020, 19:51 przez Emeryt
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
Emerycie,talent ok, ale to za mało,każdy fach wymaga gruntownej wiedzy.
Dodany 20.05.2020, 19:38 przez oli
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
no, tak to już jest ,że nasze myślenie zmienia się z wiekiem.... Każde pokolenie w inny sposób ocenia życie.Ma to swoje uwarunkowania - sposobem życia,charakterem człowieka, czasami sytuacją losową ale i wykształceniem.Moja mama zawsze mówiła-ucz się dziecko żebyś miała w życiu lepiej niż ja.
Dodany 20.05.2020, 19:32 przez ania
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
Drogi Emerycie , też jestem w wieku przedemerytalnym ale Twoje myślenie mnie zadziwia.To co się stało z brodnickimi zakładami to po części też wina zatrudnionych wówczas pracowników -przecież dobrze wiesz jak kwitł czarny rynek produktami poszczególnych zakładów , do tego polityka państwa i nieudolność zarządzających. Nowoczesne metody pracy, chociażby praca na komputerze wymusza na wszystkich kształcenie się - obecnie wiele osób w wieku przedemerytalnym ma wiedzę ale nie radzi sobie z nowoczesnością.Dlatego szanujmy nauczycieli.
Dodany 20.05.2020, 17:54 przez mieszkanka Brodnicy
Komentarz do Brodniccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli nielegalne gry
znowu ?? jeja ? jeszcze są ? kto rozprowadza te automaty? co za nieudolni śledzczy
Dodany 20.05.2020, 14:31 przez RH+
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
Mieszkanko Brodnicy ,jedno pytanko ? z jakim wykształceniem byli ludzie co wykończyli nasze BRODNICKIE zakłady ,POLMO ,Żelatynę Mleczarnię POMy ZAKŁADY MIĘSNE , a po patrz , firma, KRASKA ,ZIGERT, SOCHA , JAN KAMIŃSKI ,BETONIARNIA ,KWIATKOSKI ,SZULC ,I WIELU INNYCH , nie zawszę wykształcenie idzie w parze z umiejętnościami ,z talentem człowiek się rodzi, wykształcenie zdobywa , tka jak teraz uczeń kończy technikum ekonomiczne , czyli jest ekonomistą , to jeszcze musi zdobywać kwalifikację , tu chodzi tylko o pieniądze dla komisji, to samo jest z prawo jazdami tylko wyłudzanie kasy..
Dodany 20.05.2020, 14:25 przez Emeryt
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Rolnik ,za co Jolci bijesz brawo ?czyżbyś zapraszał na podorywkę , już jest po zasiewach , daremna robota chłopie .
Dodany 20.05.2020, 13:59 przez Chłop
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
xyz - chcesz powrotu do braku wykształcenia u Polaków? Uzupełnij wiedzę z ostatniego stulecia - ilu było analfabetów , ludzi bez podstawowego i zawodowego wykształcenia nie mówiąc o średnim i wyższym.Oświata w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie,mamy wielu zdolnych i mądrych w społeczeństwie,są to efekty pracy naszych nauczycieli.Jeśli to taka łatwa praca - przekwalifikuj się.Mamy możliwość wyboru zawodu,chociaż nie wszyscy mają predyspozycje do danej profesji.
Dodany 20.05.2020, 13:29 przez mieszkanka Brodnicy
Komentarz do Kolejni sprawcy kradzieży rozbójniczej w rękach policjantów
Gościa zatrzymano szybciej niż dokonał napadu hihi.
Dodany 20.05.2020, 12:35 przez Zocha
Komentarz do Co ze szkołami do wakacji?
Opdpowiedzcie sobie sami. Sam prof Morawiecki chociaż jest po historii to liczyć umie i napewno nie da darmozjadom. Co zrobi. Od września zreformuje oświatę, zlikwiduje karty nauczyciela i inne wynalazki stanu wojennego. Będzie wolny rynek. To szkoły będą walczyć o uczni którzy w zamian udostępnią im bon edukacyjny. Pensjenauczycielskie stanowią prawie 90% kosztów szkoły co jest ewenementem na rynku pracy na całym świecie, a wiecie dlaczego? Bo w normalnych firmach jedna osoba wykonuję pracę, do której zgodnie z Kartą Nauczyciela potrzeba prawie 3,5 osoby na etacie nauczycielskim.
Dodany 20.05.2020, 09:59 przez xyz
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Brawo Jolcia, stop agresji buraczanej.
Dodany 20.05.2020, 09:08 przez rolnik