OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Policjantka w przedszkolu
a kto jest w砤禼icielem ? ogarnij si !
Dodany 17.11.2018, 03:59 przez ccc
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Panie Mirusiu, chyba ci昕ko sobie poradzi z pora縦.
Dodany 17.11.2018, 01:16 przez Janek
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Przewodnicz眂ego ju znamy jest jeden po tych demokratycznych wyborach,reszta to intelektualne t硂 . Szkoda 縠 ludzie oddaj g硂sy na tak ma硂 inteligentnych radnych .Kowalski Jan 600 g硂s體.Intelektualna niemota.
Dodany 16.11.2018, 21:56 przez Filipek
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Cwane bestie Rumi駍ka i mizerota Tyburski zabrali miejsca prawdziwym radnym !!!!! Czytaj Wo砵ewicz plus paru m眃rych.
Dodany 16.11.2018, 21:45 przez Fabian
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Po硂wa z nich to przypadek wzoru donta nikt na nich nie g硂sowa a zostali radnymi!!!!!!
Dodany 16.11.2018, 21:42 przez Marek
Komentarz do Zamkowa 13 A na sprzeda
T cha硊p nale縴 zr體na z ziemi. Stoi na istotnych osiach widokowych miasta, zas砤nia i szpeci.
Dodany 16.11.2018, 20:27 przez architekt z PRL
Komentarz do Zapraszamy na XXVIII Dni Kultury Chrze禼ija駍kiej
Do Principal Piotr Jaworski nie koncertuje ju od kilku lat w ramach czego co nazwano Tygodniem Kultury Chrze禼ia駍kiej. Nie wiem dlaczego. Chyba nie dlatego, 縠 sama nazwa jest zwyczajnie g硊pia. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieni眃ze. Natomiast to o czym pisze Gucio jest pomys砮m i propozycj bardzo trafn.
Dodany 16.11.2018, 19:33 przez marek
Komentarz do Policjantka w przedszkolu
Brodnica.net dlaczego nie piszecie o innych przedszkolach tylko wci笨 wesole skrzaty..jakby innych przedszkoli nie bylo?? Co to ma byc..???
Dodany 16.11.2018, 17:21 przez qq
Komentarz do 3 x Bezpiecze駍two
Jak 縴 zdrowo? Wdycha brodnickie powietrze!
Dodany 16.11.2018, 17:10 przez dr
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Zdj阠ie chyba z czterech lat wstecz ?
Dodany 15.11.2018, 11:36 przez Lawa
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Filipek, umiesz czytac? Sesja Rady Miejskiej w miescie jest burmistrz, a w骿t w gminie;)
Dodany 15.11.2018, 11:34 przez Kumaty
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
Znowu wida te same twarze z lat ubieg硑ch, brak od秝ie縴 i wymieni te osoby
Dodany 15.11.2018, 11:08 przez cbr
Komentarz do I sesja Rady Miejskiej w Brodnicy
mo縠cie doprecyzowa u 紃骴砤, kto bedzie zaprzysi昕ony? bo z materia硊 wynika, 縠 w骿t, burmistrz i prezydent. Niech 縭骴硂 sie wypowie bo nie wiem ile kwiat體 kupi.
Dodany 15.11.2018, 10:55 przez filipek
Komentarz do Praca szpitala 12 listopada
jaki szpital ? chyba plac體ka u nas nie ma szpitala ani lekarzy i pomocy to 縜den szpital
Dodany 15.11.2018, 08:50 przez m
Komentarz do Tomograf okresowo nieczynny
Czy kto wie kiedy padnie ten szpital ,lub ile by kosztowa硂 wymiana ca砮j kadry ,?jeszcze troch to i posypi si gipsowe kartony na 禼ianach ,
Dodany 14.11.2018, 18:19 przez CBR
Komentarz do Zapraszamy na XXVIII Dni Kultury Chrze禼ija駍kiej
Dok砤dnie, takie mamy fajne instrumenty w 3 ko禼io砤ch , a brakuje takiego organowego festiwalu, chocia 3 dniowego. Pan organista Piotr Jaworski robi super koncert, wi阠 je秎i nie teraz, to na pewno jaki 秝i眛eczny koncert zagra we farze albo na wiosn, skoro podczas tego tygodnia kultury chrze禼ija駍kiej brakuje go w programie.
Dodany 14.11.2018, 17:49 przez Principal
Komentarz do Zapraszamy na XXVIII Dni Kultury Chrze禼ija駍kiej
Brakuje w tym programie wydarzenia w stylu „Brodnicki weekend organowy”, odbywaj眂y si we wszystkich 3 brodnickich ko禼io砤ch, w kt髍ych s prawdziwe organy piszcza砶owe . Np. w pi眛ek koncert inauguracyjny w Ko禼iele Matko Bo縠j Fatimskiej, w sobot w klasztorze, a koncert fina硂wy w niedziele we farze na najwi阫szych organach w ostatni dzie ca砮go tygodnia KCH. Nie mo縩a wymaga, aby Pan organista Piotr z fary, kt髍y notabene jest super muzykiem gra co roku koncert, bo to ze strony organizator體 powinna by inicjatywa zaproszenia kilku organist體 i zorganizowania takiego mini festiwalu.
Dodany 14.11.2018, 17:32 przez Gucio
Komentarz do Tomograf okresowo nieczynny
Nie pieprzcie o konserwacji, bo chyba ju wszyscy wiedz, 縠 pad砤 g丑wna lampa, kt髍a kosztuje 250000 i trzeba ja sprowadzi z Japonii!!!
Dodany 14.11.2018, 16:58 przez s眘iad
Komentarz do Zderzenie czterech pojazd體 na obwodnicy Brodnicy
Ca砤 ta "obw骴nica" to nie jest droga dla aut,ale dla rower體,powinna by natychmiast zamkni阾a i dopuszczona do ruchu dopiero po zbudowaniu pasa awaryjnego,obwodnica musi mie po dwa pasy w ka縟ym kierunku i pas awaryjny . Najlepszy jest ten wiadukt nad ul.Wiejsk,w razie takiej kraksy jak ta nawet pomoc nie dotrze do poszkodowanych, bo nie ma pasa awaryjnego ani chodnik體 i od razu powstan olbrzymie korki,kt髍ych praktycznie nie da si roz砤dowa,ludzie kt髍zy odpowiadaj za budow tego bubla powinni ponie舵 surowe konsekwencje karne za nara縠nie u縴tkownik體 na niebezpiecze駍two.
Dodany 14.11.2018, 11:59 przez Max
Komentarz do Obchody 100-lecia niepodleg硂禼i
Nie mia砤m takiego zamiaru, ani nikogo poucza, ani moralizowa. Napisa砤m tylko to co my秎. Jest to moje subiektywne spojrzenie na dan sytuacj. Dzi阫uj Panu "jaki taki" za kulturaln dyskusj. Brodniczanka.
Dodany 14.11.2018, 11:59 przez Brodniczanka
Komentarz do Zapraszamy na XXVIII Dni Kultury Chrze禼ija駍kiej
programik kiepski, oj s砤biutko s砤biutko. wielka dotacja dla organizatora z bud縠tu miasta a imprzey robione rekami i kosztem BDK. To gdzie s pieni眃ze z tej dotacji? I tak juz kolejny rok.
Dodany 14.11.2018, 11:37 przez suweren
Komentarz do Zapraszamy na XXVIII Dni Kultury Chrze禼ija駍kiej
w programie pryda砨y si koncert organowy... szkoda ze go nie ma
Dodany 14.11.2018, 11:31 przez q
Komentarz do Tomograf okresowo nieczynny
Tam ju dawno powinien by prokurator.
Dodany 14.11.2018, 11:01 przez Brodnica
Komentarz do Tomograf okresowo nieczynny
to si kwalifikuje do prokuratury jako ra勘ce niedbalstwo
Dodany 13.11.2018, 23:34 przez paragraf
Komentarz do Obchody 100-lecia niepodleg硂禼i
@przez taki tam: masz w pe硁i racj, dzi阫uj za trze紈e, ucz眂e innych i mnie spojrzenie. Poza uczciw codzienn prac dla Polski i Polak體 ca砤 reszta to nad阾e i puste alibi-gesty i wzruszenia. Wzruszy potrafi si i kr阾acz, le i z硂dziej. W du勘 tr眀 potrafi dmuchn辨 ka縟y dekownik pr骲uj眂y w ten spos骲 szanta縪wa innych i maskowa w砤sne cwaniactwo.
Dodany 13.11.2018, 21:59 przez XXX