baner Kostiumy

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Wpłynęła oferta – możesz zgłosić uwagi
Niektóre świetlice środowiskowe ( tam zje, dostanie pomoc w odrobieniu lekcji, zajęcia świetlicowe itp.) wychowały prawników, tłumaczy, etc. Jest to odskocznia od patologii w domu.
Dodany 24.09.2021, 20:48 przez ryszard
Komentarz do Ruszają prace w parku
Daliście spiepszyć całe Niskie Brodno łącznie z Ląginówką więc zróbcie chociaż ten park zanim go wykupi jakiś koleś brodnicki i postawi tam bloki . Przestańcie w końcu niszczyć to miasteczko panowie i panie tkz: "rządzący" !!!
Dodany 23.09.2021, 19:39 przez gra i buczy
Komentarz do Ruszają prace w parku
Kwiat brodnickiej młodzieży będzie miał gdzie robić burdy po alkoholu i mefedronie brawo
Dodany 23.09.2021, 11:58 przez Realista
Komentarz do Ruszają prace w parku
na ustroniu kosili przyciętą trawe a na podgórnej koło żelatyny chwasty na metr
Dodany 23.09.2021, 11:20 przez zakłopotany
Komentarz do Ruszają prace w parku
Jeśli park ma tak wyglądać jak rynek , to dajcie spokój , najpiękniejsze lata tego obiektu to lata 60te. było pięknie było miło tam żadnego lapsa pijaka nie spotkałeś, rzygać się chce , przeproszeniem jak się patrzy na Niskie Brodno , Miejski Lasek park Szopena, psi wybieg , co jeszcze z pier cie ! Ach szkoda słów!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodany 22.09.2021, 18:23 przez CBR
Komentarz do Ruszają prace w parku
To brodnicka patola, czyt. ćpuno szczurki będą mieć nową lepszą miejscøwke .
Dodany 22.09.2021, 13:40 przez Murenka
Komentarz do Rozmowy o współpracy
będą reparacje??
Dodany 22.09.2021, 11:19 przez żydek
Komentarz do Trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w weekend przez brodnickich policjantów. Rekordzista miał ponad 3 promile
Panie, jak tak pijanym można prosto jechać? Widzę 3 pasy i trzymam się środkowego
Dodany 20.09.2021, 16:25 przez Ręce opadają
Komentarz do 100 lat straży pożarnej w Nieżywięciu
Ten kościół to po co ?
Dodany 19.09.2021, 12:50 przez Jarosław
Komentarz do Czwarta fala pandemii rozpędza się
Idzie jesień będzie grypa- logiczne, to było jest i będzie, kazali się szczepić, że przez granice Niemcy nie puszczą - dosłownie kpina nawet nie pytają w innych krajach, Ludzie gdzie logika. Gesslerowa w telewizji powiedziała, że trzeba wprowadzić taki reżim jak jak w Szwecji i w Szwajcarii, dosłownie powaliła mnie z nóg. Pytam jaki jest tam reżim? Kobieto nie klep po omacku, co ludzie potrafią zmyślać dla pieniędzy to się w głowie nie mieści.
Dodany 18.09.2021, 20:50 przez Propaganda
Komentarz do Czwarta fala pandemii rozpędza się
Idzie jesień będzie grypa- logiczne to było jest i będzie, kazali się szczepić, że przez granice Niemcy nie puszczą - dosłownie kpina nawet nie pytają w innych krajach, Ludzie gdzie logika.
Dodany 18.09.2021, 20:44 przez Propaganda
Komentarz do Czwarta fala pandemii rozpędza się
No tak, kolejna fala. Ten obled bedzie trwal tak dlugo jak dlugo ludzie sie nie polapia, ze to wielkie oszustwo. Caly czas jedna wielka propaganda: DDM, szczepienia itp. No i po conto wszystko? Rodaku, rozejrzyj sie wokol i ocen sam gdzie ta mniemana pandemia, gdzie te trupy na ulicach? Czy nie daje Ci do myslenia fakt, ze mimo lamania tzw rezimu w wakacje (brak dystansu, brak naseczek) nic sie nie dzialo? Teraz nadchodzi kolejna fala grypy, no i… mamy to, jest fala ;)
Dodany 16.09.2021, 23:38 przez Foliarz
Komentarz do Czwarta fala pandemii rozpędza się
Wspólnymi siłami ? Wspólnymi siłami ,a gdzie są Ci co powinni pilnować tych wspólnych sił. Tzn.np. policja ... w miejscach publicznych mało kto nosi maskę, pilnuje dystansu 1,5 m. Ludzie robią co chcą bo nie ma żadnej konsekwencji. Tylko trąbi się wkoło macieju...szczepić się , szczepić się.
Dodany 16.09.2021, 19:29 przez ktoś
Komentarz do Czwarta fala pandemii rozpędza się
Rozpędza się tak samo jak kolejna fala grypy sezonowej. Ciekawe ilu "zaszczepionych" będzie pozytywnych na teście PCR.
Dodany 16.09.2021, 14:53 przez A reszta to bzdury
Komentarz do XXV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej
Myślistwo było uzasadnione w starożytności.
Dodany 14.09.2021, 20:45 przez lena
Komentarz do Wypadek w Obórkach na drodze wojewódzkiej 560
A Policja podzieli się z czytelnikami informacja, jakie były okoliczności i co było przyczyną wypadku?
Dodany 14.09.2021, 16:49 przez Zainteresowany
Komentarz do Znów będziemy sprzątać świat
Janie K. krótko i na temat - jestem bez stronny , czy to pan wójt śmieci roznosi po całej gminie ,jakie społeczeństwo taka gmina . Zobacz na osiedlach , nie wspomnę przy jeziorach czy lasach ,Jaki kraj takie społeczeństwo , przepraszam wszystkich to nie dotyczy ,ale 70% społeczeństwa trzeba co dziennie edukować, chcesz mieć porządek zacznij od siebie , czyż nie prawda ??????????????????????
Dodany 13.09.2021, 18:43 przez Bolek
Komentarz do Czyszczenie płyty rynku
Trzeba było burmistrza, który nie ma umiejętności dalekiego przewidywania, robi to co musi a nie to co dobre dla ogółu mieszkańców. Każdy projektant chce zarobić i tak poprowadzi negocjacje, że słabego otumani. Ale zawsze można kogoś zapytać o zdanie jeżeli nie jest się w danej dziedzinie specjalistą. Mieliśmy to co inni starannie chronią a dziś mamyy na Rynku bezmyslne marmurowe klepisko z równie durną "fontanną". A skoro tak to może na Boże Narodzenie zamist choinki postwić np iluminacje wieży Eiffla. Las Vegas juz było, Będzie po brodnicku !
Dodany 13.09.2021, 16:26 przez JanK
Komentarz do Znów będziemy sprzątać świat
Najpierw by musiał być organizator a mówię tu wójcie gminy, który w zadaniach ma dbanie o czystośćgminy a Kominy, które prawie są w obrębie miasta od LAT !!! toną w śmieciach. Ale skoro chcieli brudasa to mają przykład jak można mieć dostatek ale syfu i ignorancji i to się nie zmieni do końca jego kadencji O Kominach nie pierwszy raz tu sie pisze.
Dodany 13.09.2021, 16:13 przez JanK
Komentarz do Znów będziemy sprzątać świat
Sprzątanie świata, a po sprzątaniu wory z pozbieranymi śmieciami zalegają w lesie przy drogach, bo organizator akcji zapomniał ich wywieść na wysypisko.
Dodany 10.09.2021, 12:34 przez Jan Niezbędny
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny - 7.09.2021 r.
Parking przy stadionie miejskim przy ul. Paderewskiego tam dalej już jest ale prawie codziennie jest pełny (tzn. że jest ludziom potrzebny). Tam część ludzi parkuje aby dalej do centrum do pracy lub do pobliskiej szkoły średniej pójść pieszo. Można by przesunąć ogrodzenie stadionu aby powstały 2 lub 3 rzędy do parkowania.
Dodany 10.09.2021, 12:29 przez pan-samochodzik
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny - 7.09.2021 r.
Moim zdaniem w ramach budżetu ob. można by zbudować ogólnodostępny, bezpłatny parking na 100 samochodów osobowych oraz 10 autokarów. Gdzieś blisko starego miasta, dla tych co pracują w centrum. Oczywiście, dla tych osób co przyjeżdżają na 2 godziny to można zaparkować nawet na płatnym p. Ale żeby zostawić auto na 9 lub 10 godzin codziennie, oraz dla autokarów turystycznych z innych miast, musi być dostępny duży bezpłatny parking. Proponuję nieco osuszyć bagna przy al. Leśnej, 1 hektar obszaru tylko, zostawiając strefę mokrą 10 m przy strumyku. Przy BDK i wieży zamkowej widać ile tam jest aut.
Dodany 10.09.2021, 12:21 przez pan-samochodzik
Komentarz do Trzeźwy kierujący – podsumowanie działań w powiecie brodnickim
Sz. panie Kaczmarczyk ,nie uchylam się od odpowiedzialności za bezpieczeństwo jako użytkownik dróg , co wynika z zasad przepisów prawo o ruchu drogowym , czy własnego sumienia , zaś jeśli chodzi o stan dróg , to żaden z nas nie ma wpływu co do napraw nawierzchni , często te nakładające świeżo placki asfaltowe są większym zagrożeniem , aniżeli jakaś mała dziura , posypywanie gryzem ciekłego asfaltu , który to przykleja się do opon , czy to auta , jak i motocykla w trakcie hamowania powoduje poślizg , długo by pisać ,ale to i tak nie zmieni stanu naszych dróg , co zgadzam się z panem pozd
Dodany 07.09.2021, 14:55 przez Jurek
Komentarz do Trzeźwy kierujący – podsumowanie działań w powiecie brodnickim
Panie Jurku szanowny, uprzejmością nie było końca. Bez dywagacji kto ma jakie obowiązki odnośnie utrzymywania stanu nawierzchni jezdni. Kierowca ma obowiązek w pierwszej kolejności dbać o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu, ergo dostosowanie prędkości do warunków jest jak najbardziej na miejscu. Postawę Pana jak i P. Marka, w obronie którego Pan staje, odbieram jako zrzucanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólną. Nie ulegajmy emocją.
Dodany 07.09.2021, 05:57 przez Kaczmarczyk