baner Robotyka

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Starostwo wyłącznie w trybie pracy zdalnej
To lenie śmierdzące :-)
Dodany 20.10.2020, 08:22 przez Marysia
Komentarz do Starostwo wyłącznie w trybie pracy zdalnej
A najlepsze jest to że przez 2 godziny można się niedodz2onic do jednego 2ydzialow mimo prób średnio co 10 minut. Nie ma to jak praca zdalna 2 pokoju obok u kolegi i jeszcze pretensje że człowiek dzwoni i linie blokuje.
Dodany 19.10.2020, 19:36 przez Despero
Komentarz do Starostwo wyłącznie w trybie pracy zdalnej
Edukację zakończyłeś na zerówce czy przedszkolu?
Dodany 19.10.2020, 16:35 przez Do były uczeń
Komentarz do Starostwo wyłącznie w trybie pracy zdalnej
Odezwał się idiota
Dodany 19.10.2020, 15:21 przez Były uczeń
Komentarz do Podawanie stanów licznika wodomierzy w gminie
Papież nawet pracuje. A oni tam się za kogo uważają ? Trzeba jakiegoś herkulesa aby oczyścił te stajnie augiasza ?
Dodany 19.10.2020, 14:19 przez Karolina
Komentarz do Starostwo wyłącznie w trybie pracy zdalnej
Starostwo zamknięte a szkół zarządzane przez p.Starostę otwarte bo tam zagrożenia nie ma.Wstyd wstyd wstyd.Proszę podać się do dymisji.
Dodany 19.10.2020, 14:06 przez Oburzony mieszkaniec
Komentarz do Podawanie stanów licznika wodomierzy w gminie
Wójt to pewnie siedzi pod kloszem i modli się, żeby ta pandemia trwała do końca kadencji. Zawsze jest wymówka, że epidemia. Nawet biegu napoleońskiego nie zorganizował. To impreza na świeżym powietrzu. Epidemia dopiero teraz się rozkręca. Gość jest bezradny i mamy to co mamy. On nawet pracownikami nie umie zarządzać, żeby robili co do nich należy. Mieszkańcy mają spisywać stany liczników. Listonosze, kominiarze pracują normalnie. Czy oni żyją w innym kraju?
Dodany 19.10.2020, 12:24 przez ewelina
Komentarz do Wydział architektury zdalnie do odwołania
Jak to jest? Dziewczyny w Kauflandzie, Biedronce i w innych sklepach pracują, a urzędnicy się ukrywają ?
Dodany 18.10.2020, 20:59 przez JP
Komentarz do POP Festowal - podsumowanie
co to za jury,lubrano rozumiem ale zielak?? Znawca czego niby??? niedoszły artysta, niedoszły nauczyciel, niedoszły szmabonurek. Co to niby za autorytet???
Dodany 18.10.2020, 16:01 przez filipek
Komentarz do W stronę północnego Mazowsza
Prawda jest taka ,wice starosta jest z Świedziebni , STAROSTA Z Jabłonowa , radnych jest więcej z poza gminy Brodnicy , bo z naszych obszarów gminy wyborcy olewają wybory ,zaś zewnętrzny elektorat wie co robi , po prostu jak wybiorą swoich to inwestycje będą tam gdzie ich ludzie władzy będą za nimi , jeśli chodzi o pana wójta Zalewskiego , młody nie doświadczony ,a może i miętki w działaniu ulega starym wyżeraczom , moim zdaniem ,czas na zmiany przyjdzie przy następnych wyborach , to co si dzieje w naszym szpitalu za tej władzy w starostwie ,to samo w gminie , minie to nie dziwi .
Dodany 18.10.2020, 11:44 przez BOLEK
Komentarz do Podawanie stanów licznika wodomierzy w gminie
Czy w tej gminie to w ogóle coś robią. Parking zamknięty. Petent niech się nie pokazuje. Dane z licznika i oczywiście pieniądze trzeba przekazać, żeby mieli lepiej i więcej. Czegoś takiego nigdy nie było.
Dodany 18.10.2020, 11:40 przez xxx
Komentarz do W stronę północnego Mazowsza
Ciekawe, czemu nie przecinali wstążki w Gortatowie lub Sobiesierzniu? Wójt Adam dał ponad dwa razy tyle kasy, co Szymon. Widać wójt Świedziebni jest ważniejszy dla powiatu, z nim się liczą, dotację też wzięli od niego symboliczną. Nawet księdza wzięli ze Świedziebni.
Dodany 18.10.2020, 10:56 przez taka prawda
Komentarz do W stronę północnego Mazowsza
Epidemia, a oni robią cyrk na drodze. W restauracji "Tradycja" w Świedziebni też mieli maski na twarzyczkach? Pewnie proboszcz dał im dyspensę od pandemii.
Dodany 18.10.2020, 09:36 przez zyga
Komentarz do Kładka do remontu
Kładka między ul. Lidzbarską a ul. Nad Drwęcą w dalszym ciągu jest nieczynna. Rzekomy remont trwa od kilku miesięcy. Najczęściej nikt nie pracuje. Wprawdzie rozebrano częściowo most, ale prace remontowe nie są prowadzone w sposób ciągły. W ubiegłych latach taki remont trwał maksymalnie miesiąc. Czyżby od „wydłużania” czasu remontu zależały fundusze przeznaczone na ten cel? Brak kładki utrudnia życie mieszkańców osiedla i uczniów szkół, ponieważ trzeba docierać okrężną drogą do miejsca przeznaczenia. Inne sprawy, które niepokoją wielu brodniczan to fakt, że miejscowi decydenci dopuścili do li
Dodany 17.10.2020, 20:58 przez Hanna
Komentarz do Sytuacja epidemiologiczna 16.10
Koronosceptycy są w kolejce do lekarzy na planowe wizyty lub zabiegi bo przez takich propagandzistów jak ty wręcz utracili prawo do leczenia .
Dodany 17.10.2020, 13:57 przez Marysia
Komentarz do Sytuacja epidemiologiczna 17.10
Co innego podaje ministerstwo zdrowia co innego Brodnica net .
Dodany 17.10.2020, 13:51 przez Ktoś
Komentarz do Sytuacja epidemiologiczna 16.10
Gdzia sa koronasceptycy? Jakies wesele u bosmana moze?
Dodany 16.10.2020, 20:39 przez cimonek
Komentarz do Starostwo wyróżnione za działania edukacyjne
"Kompetencje kluczem do kariery" a znajomości wytrychem do wszystkich drzwi.
Dodany 16.10.2020, 13:17 przez pociotek
Komentarz do Starostwo wyróżnione za działania edukacyjne
Yeti, skąd to wiesz? Też sobie kupiłeś?
Dodany 16.10.2020, 12:26 przez zorro
Komentarz do W stronę północnego Mazowsza
Zbychu byłby sto razy lepszy od ciebie.
Dodany 16.10.2020, 12:07 przez Arek
Komentarz do Szkoły zamykane przez COVID
A szkoła w Gortatowie z siedzibą w Szczuce ?
Dodany 16.10.2020, 12:01 przez ???
Komentarz do W stronę północnego Mazowsza
Następna do przecięcia będzie wstęga na drodze dla bobrowiaków. Gratulacje dla miszcza negocjacji i budowania innym.
Dodany 16.10.2020, 07:37 przez Grażyna
Komentarz do Wydział architektury zdalnie do odwołania
zdalnie czyli w ogóle..... co się dzieje ze Starostwem? najpierw geodezja teraz budownictwo... jakieś koronoparty było?
Dodany 15.10.2020, 18:22 przez tdt
Komentarz do Sytuacja epidemiologiczna 15.10
PPP --pie-pir-pier, ja posłucham panie baranie ,skąd takie wiadomości, chyba że z dziennika wieczornego z Bobrowisk gminy Brodnica, tam też pan wójt jak dziennik TFNu wiedzą wszystko, wszystkim obiecuję ,a po wyborach niech go wszyscy w tylną część ciała pocałują .Pis coś społeczeństwu dał ,zaś PO i PSL tylko Brał ,Kiedyś straszyli społeczeństwo FIKUSEM a teraz straszą KORONA WIRUSEM ,korzystając z ich rady POLSKA POSZŁA BY NA DZIADY.
Dodany 15.10.2020, 15:54 przez NIE
Komentarz do Sytuacja epidemiologiczna 15.10
Dlaczego nikt nie skonsultuje się z lekarzami orzecznikami zus ? Oni mają zdolności do uzdrawiania nawet nieuleczalnie chorych ludzi więc z takim covidem też bez problemu sobie poradzą .
Dodany 15.10.2020, 15:30 przez Marysia