OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Konkurs Wiedzy Biblijnej
Mamy niezwykle aktywnych - katechetuf. Brawo.
Dodany 29.04.2017, 23:18 przez wiola
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
Czy w Brodnicy zdobyte umiejętności mają coś wspólnego ze znalezieniem pracy?????
Dodany 29.04.2017, 22:23 przez Janusz
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
Do fazi urząd czeka na swoich
Dodany 29.04.2017, 22:19 przez violetta
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
A od czego to bezrobotne dziecko jest magistrem?
Dodany 29.04.2017, 19:59 przez ???
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
Jak będą mieli dobre znajomości, ostatnio mój znajomy przegrał zakład, ponieważ jego dziecko kilka lat temu ukończyło wyższe studia, z tytułem magistra, więc tatuś stwierdził, że teraz nie będzie problemu z pracą i się pomylił do dzisiaj szuka- pięć lat- to jest Polska.
Dodany 29.04.2017, 18:38 przez opomste do nieba
Komentarz do Konkurs Wiedzy Biblijnej
Gratuluję! Niezwykle ciekawa wiedza o podstawach naszej kultury.
Dodany 29.04.2017, 11:40 przez Jan
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
tak urząd czeka
Dodany 29.04.2017, 11:22 przez fazi
Komentarz do Uczennica ze szkoły w Małkach Mistrzynią Polski w Biegu Górskim
Wielki sukces. Gratuluję.To mistrzostwo świadczy, że młodzież poważnie potraktowała sława papieża Franciszka o ,, młodzieży kanapowej.A co będzie gdy dorosną. Aż strach się bać, sami mistrzowie nam rosną. Nic tylko się cieszyć.
Dodany 29.04.2017, 08:45 przez Piotr Wisiński
Komentarz do Zapraszamy na Wrak Race
chyba w redakcji maja kalendarz z ubieglego roku,bo w tym roku 30 kwietnia przypada w niedziele
Dodany 29.04.2017, 08:19 przez albert
Komentarz do Uczennica ze szkoły w Małkach Mistrzynią Polski w Biegu Górskim
Brawo, gratuluje!
Dodany 28.04.2017, 19:15 przez Bogdan L.
Komentarz do Najlepsi matematycy powiatu
Gratuluje! Ci uczniowie i uczennice nie bada w przyszlosci mieli klopotow ze znalezieniem miejsca pracy.
Dodany 28.04.2017, 19:13 przez 2+3=5,001
Komentarz do Spotkanie z przewoźnikami
Dzięki za poprawiony błąd w artykule.
Dodany 28.04.2017, 14:10 przez rzułf
Komentarz do Policjanci i ich pupile ćwiczyli na poligonie w Brodnicy
Nieboszczyk się wybudził.
Dodany 27.04.2017, 22:22 przez ciekawski
Komentarz do Policjanci i ich pupile ćwiczyli na poligonie w Brodnicy
wczoraj koło godz. 12.42 stało auto pogrzebowe pod komisariatem. ktokolwiek widziął ktokolwiek wie? było tam kilku policjantów i niezłe zamieszanie. Coś na temat może? Co tam mogło się wydarzyć i dlaczego taka cisza?
Dodany 27.04.2017, 16:36 przez oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą
Komentarz do Pożegnania absolwentów
CKZiU ul. Karbowska - o godzinie 14.00, ale 29 kwietnia w sobotę! Pozostałe szkoły w piątek 28 kwietnia.
Dodany 27.04.2017, 15:35 przez nauczyciel
Komentarz do Oznakuj swój rower
A do czego Policji karta gwarancyjna? Będą szykować rowery?
Dodany 27.04.2017, 13:48 przez ppp
Komentarz do Magazyn, którego nikt nie widział
Gdzie upubliczniane są na bieżąco kierunki prac naukowych prowadzonych przez muzeum oraz ich rezultaty?
Dodany 27.04.2017, 12:20 przez 6971
Komentarz do Policjanci i ich pupile ćwiczyli na poligonie w Brodnicy
Brawo przewodnicy, duuuuza kosc dla pieskow!
Dodany 27.04.2017, 12:10 przez Andrzej
Komentarz do Oznakuj swój rower
Jak mam skorzystac z tej możliwości, skoro pracuje od 7:00 do 15:00 od poniedzialku do piątku?
Dodany 27.04.2017, 11:23 przez jadwiga
Komentarz do Oznakuj swój rower
Czyli jak mam rower 3-letni, to już nie mogę go oznaczyć. Po takim czasie wyrzuciłam paragon :(
Dodany 27.04.2017, 10:11 przez Zosia
Komentarz do Magazyn, którego nikt nie widział
Mało tego, zmieściłoby się w kartonie. Nie wiedziałem, że fotograficy odgrywają tak istotną rolę w historii Brodnicy. Można bawić się też w szukanie ślusarzy, stolarzy, piekarzy, itd. Najważniejsze, że nie trzeba z biura wychodzić i szarpać się z inwestorami dewastującymi brodnickie zabytki. Ile kosztuje nas to miesięcznie?
Dodany 27.04.2017, 09:53 przez Bodo
Komentarz do Majowe święta
Tradycyjnie, odpowiedzialni za planowanie imprez nie popisali się i zgodnie z nową świecką brodnicką tradycją trzeba będzie wyjechać żeby spędzić wolny czas. Wszędzie dookoła od imprez dla ludzi od groma tak że nie będzie problemu. Nawet chyba rowerzyści nic nie organizują chociaż mieli. Gratuluję dobrego samopoczucia odpowiedzialnym za organizację imprez w mieście.
Dodany 27.04.2017, 09:02 przez busik
Komentarz do Magazyn, którego nikt nie widział
No jak nie widział?...ja tam byłem i widziałem kilka łądnych lat temu w MB pracowałem
Dodany 27.04.2017, 04:30 przez gulnar
Komentarz do Musical Bodo w BDK
Byłem na Bodo w Teatrze Imka-REWELACJA!!
Dodany 26.04.2017, 21:17 przez Filip
Komentarz do Musical Bodo w BDK
Serio? Ale wiesz, że można to przeczytać dwie linijki wyzej?
Dodany 26.04.2017, 21:11 przez Kama