MOJA

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
No i koniecznie Przykop o roznych porach
Dodany 22.07.2019, 23:58 przez Jan
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki czujności obywatela
Za niskie kary!
Dodany 22.07.2019, 23:56 przez X
Komentarz do Pijany kierowca z cofniętymi uprawnieniami rozbił auto i schował się w lesie
O Jezu, czy to nigdy sie nie skonczy? A gdyby tam ktos przypadkiem przejezdzal? Za niskie kary!
Dodany 22.07.2019, 23:54 przez olo
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
Mazurska
Dodany 22.07.2019, 22:16 przez Ja
Komentarz do Pijany kierowca z cofniętymi uprawnieniami rozbił auto i schował się w lesie
W takiej sytuacji dodatkowo kofikata auta.
Dodany 22.07.2019, 16:42 przez kierowca
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
policje zapraszamy na ul 18 STYCZNIA W GODZ.21,30. 22,00.JAKIŚ WARIAT UJEŻDŻA MOTOR BEZ TŁUMIKA . NIEMOŻNA NA USZY WYTRZYMAĆ TAKI HAŁAS.
Dodany 22.07.2019, 13:31 przez ZZZZZ
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki czujności obywatela
Pięknie się troll zresetował przy niedzieli.
Dodany 22.07.2019, 12:14 przez Fazi
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
FiFi, przestań ujadać.
Dodany 22.07.2019, 09:13 przez CRY
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
Strach czasem z Willowej wyjechać. Wycieli drzewa w skrajni, teraz przynajmniej widać czy jakis brswuris ze Zbiczna nie leci
Dodany 21.07.2019, 11:06 przez S.
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
Zapraszamy patrol na Korczaka.., w szczególności w godzinach nocnych.
Dodany 20.07.2019, 15:08 przez Iza
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
@.Antek , tępy jak toporek , zadajesz takie pytanie jak widzący ślepemu , czy widział pałac kultury.
Dodany 20.07.2019, 12:19 przez FiFI
Komentarz do Gdzie jeszcze spędzić wakacyjny czas?
jeszcze połowa wakacji nie minęła a brodniccy funkcjonariusze od kultury zakończyli zajęcia wakacyjne dla dzieci i żaden z nich nie widzi kretynizmu w chwaleniu się taką informacją. Może czas przestać topić pieniądze publiczne w ogólnopolskich turniejach tanecznych i festiwalach teatralnych, w których biorą udział tylko ich uczestnicy i nikt z Brodnicy i zagonić urzędników aby za te pieniądze zajęli się przez całe wakacje brodnickimi dziećmi. Orliki też nieczynne. Wszak urzędnicy mają wakacje, dłuższe niż dzieci.
Dodany 20.07.2019, 11:23 przez filipek
Komentarz do Wzmożone kontrole prędkości przy ul. Wczasowej
Więcej patroli powinno być również na Kolejowej. Po modyfikacji szosy "piraci" mają wolna rękę.
Dodany 19.07.2019, 20:04 przez Czytelnik
Komentarz do Zatrzymany dzień po dniu usłyszy kolejne zarzuty
IQ zatrzymanego na poziomie temperatury ciała . Brawo policja !
Dodany 19.07.2019, 14:33 przez jar
Komentarz do Organizujesz grilla? Podpowiemy Ci czego potrzebujesz
potrzeba litra wódki
Dodany 19.07.2019, 09:39 przez szczukowiak
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
@CBR, wiesz co miał na myśli "pan wójt"? Interesujące. Zostaw posła w spokoju. Nie martw się o niego. Ciekawe, jak długo ty popływasz?
Dodany 18.07.2019, 22:40 przez Antek
Komentarz do Organizujesz grilla? Podpowiemy Ci czego potrzebujesz
Zadbaj też o zgode sąsiadow na twoje "smierdzenie".
Dodany 18.07.2019, 22:29 przez sąsiad
Komentarz do Jarmark z królewną Anną
Mizerny ten jarmark
Dodany 18.07.2019, 22:22 przez opl
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
Spokojnie, spokojnie - gdzie widzisz jad? Po strukturze i chaosie w twej wypowiedzi widać, że to z tobą jest bardzo źle. Posunę się dalej w diagnozie, wątpię czy lekarz tu coś pomoże.
Dodany 18.07.2019, 19:29 przez znachor
Komentarz do Zatrzymany dzień po dniu usłyszy kolejne zarzuty
To dowód na to, jak "odstraszająco" działają dotychczasowe kary.
Dodany 18.07.2019, 18:32 przez Alina
Komentarz do Poszukiwany listem gończym wpadł na przejściu dla pieszych
Brawo Policja!
Dodany 18.07.2019, 18:26 przez Jarek
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
Szczukowiak ,jadu pełną jadaczkę, jeszcze trochę to nawet protezę połkniesz ,kogoś pouczasz a sam jak wściekły buldog pożerasz własny ogon z wścieklizny , tak zwane -wet za wet .To już choroba , czas się leczyć.
Dodany 18.07.2019, 16:42 przez Michałowik
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
rolniku, twoje stanowisko na temat plaży w Szczuce już znamy. Wystarczy wpisać: Brodnica net Konsultacje społeczne w Karbowie. W swoich wpisach z dnia 3.05.2019 i 7.05.2019 w sposób arogancki i pogardliwy wyraziłeś swoją opinię na temat plaży i Szczuki , odkrywając się przy okazji.
Dodany 18.07.2019, 11:34 przez szczukowiak
Komentarz do Zaczynamy inwestycje drogowe na osiedlu w Cielętach
Paweł- program wyborczy wójta mam w szufladzie, nadejdzie czas rozliczenia to go wyciągnę. Czas szybko mija.
Dodany 18.07.2019, 10:43 przez wędkarz
Komentarz do Jarmark Ekologiczny sposobem na udaną niedzielę
Dobór atrakcji zgodny z obecnym socjalnym przekrojem mieszkanców. Zapraszam na dożynki do Rypina!
Dodany 17.07.2019, 20:48 przez Antoni