OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Bardzo dobry pomysł. oby panowie byli skuteczni bardziej!
Dodany 26.05.2019, 22:06 przez żaneta
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
Gliniarz skazany za przestępstwo na tle seksualnym ( i tak wszyscy będą mówić, że za gwałt, choć to nie prawda) w więzieniu, tu chyba nawet czwarty czy dziesiąty Dan nie pomoże.
Dodany 26.05.2019, 21:29 przez filipek
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!
Dodany 26.05.2019, 19:21 przez czerwony kapturek
Komentarz do 1,5 miliona dofinansowania na budowę drogi Szczuka-Cielęta
Może w końcu ktoś pomyśli o chodniku Cielęta-Bartniczka o asfalcie już nic nie mówię.Może jakiś starosta może radny a może poseł chce zamieszkać w okolicy tej drogi to wtedy by przyspieszyło budowę
Dodany 26.05.2019, 18:20 przez motofan
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
Chłopak sprawdził swoją osobistą pałkę , no i się nie sprawdziła , teraz w ramach reklamacji braku gwarancji chłopa posadzili .
Dodany 25.05.2019, 21:22 przez CBR
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
czytanie ze zrozumieniuem - czytaj między wierszami. To jednak wymaga pewnej dozy inteligencji. Skoro , ma inne zarzuty z co najmniej czterema kobietami ,do tego, sprawował funkcję publiczną to wyrok jest komicznie niski. To nie jest sprawa o macanko pod dyskoteką tylko wykorzystanie funkcji stróża prawa. Nawet jeśli teraz z każdej kobiety którą zmusił do nierządu zrobią dziw*kę to i tak minimum 5 lat za takie przestępstwo za samo to że był policjantem.
Dodany 25.05.2019, 21:07 przez sprawiedliwy
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
sprawiedliwy , a gdzie tu jest napisane że dostał wyrok za gwałt ?
Dodany 25.05.2019, 16:21 przez czytanie ze zrozumieniuem buhahah
Komentarz do Wyrok w sprawie brodnickiego policjanta
2,5 roku za gwałt?! No super! za posiadanie skręta jest pewnie więcej albo za nielegalnego windowsa :D
Dodany 25.05.2019, 11:17 przez sprawiedliwy
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Ciekaw jestem statystyki. Czy liczba schwytanych na niedozwolonym uczynku się zwiększyła?
Dodany 25.05.2019, 09:50 przez Jasio
Komentarz do Kolejny sukces geologiczny w I LO w Brodnicy
Brawo!
Dodany 24.05.2019, 17:42 przez ja
Komentarz do Sukces sportowy brodnickiego Hufca Pracy
Brawo!
Dodany 24.05.2019, 17:40 przez MGR
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Brodniczanka , chyba chcesz po jeżdzić na rameczce z strażnikiem ,wybierz tego grubszego facio ma czym pokręcić ,będzie pani zadowolona .
Dodany 24.05.2019, 14:49 przez koniuszy
Komentarz do 1,5 miliona dofinansowania na budowę drogi Szczuka-Cielęta
Czas już najwyższy zabrać się za drogę Brodnica Bartniczka. Jedna z najgorszych dróg w okolicy.
Dodany 24.05.2019, 12:09 przez Jo
Komentarz do 1,5 miliona dofinansowania na budowę drogi Szczuka-Cielęta
Ciekawe kiedy wezmą się za drogę Brodnica-Jabłonowo Pom. :)
Dodany 24.05.2019, 11:37 przez brodniczanin
Komentarz do Udany start młodych żeglarzy
Brawo! Pamiętam jak sama pływałam :) Kiedy regaty w Brodnicy?
Dodany 24.05.2019, 09:54 przez krostie
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Ale mądralińskich w tym powiecie, odważny w komentarzach w internecie, w bezpośrednim kontakcie - ciamajda, albo przepraszam - fachowiec od niczego.
Dodany 24.05.2019, 07:55 przez Ktoś
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Powinni sobie przeczepić takie małe dodatkowe kółeczka przy tylnim kole.
Dodany 24.05.2019, 07:53 przez hahaha
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Super nie dość że będą patrolować to jeszcze włączyli się do akcji Kręć kilometry. A co do całej reszty...krytykować to każdy potrafi...Super panowie...powodzenia...
Dodany 24.05.2019, 07:31 przez brodniczanka
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Prezencja, to już wiele. Panowie muszą jeszcze nauczyć się zsiadać z roweru i interweniować, gdy ktoś fleksem czyści lampy z rdzy na głowy i płuca przechodniów, czy stoi na rynku przed apteką z włączonym silnikiem, gdzie w samochodzie tylko pasażer, bo kierowca w kolejce. W tej chwili cała energia idzie jeszcze w utrzymanie równowagi na bicyklu. Ale krok we właściwym kierunku. Z czasem, myślę, będzie jeszcze lepiej, czego mieszkańcom i SM szczerze życzę.
Dodany 23.05.2019, 22:57 przez H
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Jeszcze założyć liczniki aby chłopaki na radar nie wpadli.
Dodany 23.05.2019, 21:55 przez Brodnica
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Podobno komendant dostał kuca ,tylko jeszcze musi się zapoznać z instrukcją obsługi ,bo procedury są najważniejsze , oj będzie szalał jak ułan z 39 r.
Dodany 23.05.2019, 19:19 przez XYZ
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
No i bardzo dobrze , mam nadzieje że Panowie będąc bardziej mobilni zaczną wystawiać mandaty tym którzy nie sprzątają po swoich pupilach
Dodany 23.05.2019, 18:27 przez kora
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
OMG, haaaaaaaaaaaaa, ha, ha
Dodany 23.05.2019, 16:10 przez filipek
Komentarz do Rowerowe patrole Straży Miejskiej
Przyda im się trening. I obowiązkowe badanie czy aby mogą jeździć na rowerze.
Dodany 23.05.2019, 15:56 przez aAhoj
Komentarz do Letnie wydarzenia kulturalne
A gdzie namiot siostry basen z urzędu ?
Dodany 23.05.2019, 09:52 przez pacjent