baner

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Czy korepetycje online mają sens?
Koreetycje mają sens jeśli kgoś na to stać. Ja uczę się w aplikacji SPEAKINGO i jest super - miesiąc nauki za cene jednej lekcji prywatnej.
Dodany 22.02.2024, 07:59 przez Anna
Komentarz do Remont ul. Mieszka I ? utrudnienia
I jeszcze, kieruję te słowa szczególnie do rzeczników a te już na pewno zostaną przeczytane. Nie zawsze burmistrz, starosta jest Burmistrzem czy Starostą. Nie bójcie się tego, przecież hydraulik nigdy nie jest Hydraulikiem, trzeba umieć odróżnić funkcję od urzędu, Chyba, że za wielkie litery jesteście wynagradzani
Dodany 15.02.2024, 15:10 przez gajowy
Komentarz do Remont ul. Mieszka I ? utrudnienia
Wiem, że burmistrz tego nie przeczyta i nie zareaguje. Mdli mnie to ciągłe czegoś otwieranie, te "ojcowskie wizyty" Sądząc po ich oficjalnych ilościach ma pan żarcie za darmo i napitek też. Wracam do remontu. Sukces zostanie ogłoszony (dobrze że proboszcz wycofał się ze święcenia wszystkiego, bo burmistrz ze starostą to i tak najbardziej poświęcone chłopy) ale nie wierzę, że już skrzyżowanie Mieszka z Podmiejską o 3m dalej zostanie wyremontowane. Panie burmistrzu tzw "gospodarskie" myślenie polega właśnie na tym, żeby mniej ściskać kolejne ręce a kazać się zawieźć zobaczyć i pomyśleć.
Dodany 15.02.2024, 14:59 przez gajowy
Komentarz do Jaki grzebień będzie dla Ciebie najlepszy?
Z przerażeniem uświadomiłam sobie, ze do tej pory miałam niewielką wiedzę o grzebieniach. Czekam na następne wywody nie wątpię, że równie specjalistyczne, dotyczącą np szczoteczek do zębów, dla tych którzy je mają i dla tych którzy już ich nie mają ale mają pełne protezy. Może się dowiem, którą ręką lepiej myć zęby ?
Dodany 15.02.2024, 14:32 przez JPSabina
Komentarz do Ataki wilków na terenie Gminy Brzozie
Można jajo znieść , rolnik ma pilnować swoją zwierzynę , rolnika ma pilnować sołtys, sołtysa gmina , gminę ,wójt ,wójta starosta , starostę wojewoda ,wojewodę minister rolnictwa , awilk się śmieje że ma żarcie za darmo , teraz trzeba straż miejską wysłać do lasu z termosami z żarciem ,bo to podobno jest ich psi obowiązek, moim zdaniem kto ich tu sprowadził niech teraz niech karmi i pilnuje .
Dodany 11.02.2024, 12:27 przez Spławik
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Do osoba ;masz rację, to były piękne czasy ,całe miasto a i zokolic młodzi i starsi bawili się łyżwiarstwem , to będzie tak jak z tymi Orlikami po których zostało tylko wspomnienia ,zamiast lodowisko po bóduicie piękne targowisko , zobaczcie jak piękne targowisko ma Jabłonowo czy Lidzbark Welski .Pozdrawiam
Dodany 11.02.2024, 10:47 przez Dziadek
Komentarz do Ataki wilków na terenie Gminy Brzozie
Proszę obejrzeć program na you tubie Marcina Kostrzyńskiego mojego serdecznego przyjaciela, który pięknie pokazuje życie tych bardzo inteligentnych zwierząt wilków. Marcin nagrał kilka filmów z Lidzbarka. To nie wilki są zagrożeniem , to ludzie są zagrożeniem dla wilków.
Dodany 11.02.2024, 02:20 przez To nie wilk dla człowieka jest zagrożeniem to człowiek jest zagrożeniem dla wilka
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Brodniczanin, od razu widać żeś młody. Zmianę klimatu to sami sobie zmieniamy. Popytaj starsze osoby jakie super lodowisko było przy SP 1. Zreszto nie tylko tam.
Dodany 10.02.2024, 22:06 przez starsza osoba
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Wreszcie doczekamy się lodowiska w Brodnicy. Jak ktoś pisze, że taniej pod gołym niebem to nich załatwi z kim trzeba, zmianę klimatu.
Dodany 10.02.2024, 18:26 przez Brodniczanin
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Jak ktoś chce zobaczyć jak miasto dba o swoje obiekty to proszę udać się na zakole. Powycinane drzewka, usunięte ogrodzenie, usunięty pomost na basenie. Nie wiem czy ktoś kiedyś widział ogrodzony basen. Jak nie to można zobaczyć.
Dodany 08.02.2024, 12:36 przez widziałem
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Dla mnie budowa krytego lodowiska to jasne myślenie naszych włodarzy , proszę sobie wyobrazić , ile będzie kosztowało utrzymanie tego takiego ogromnego obiektu , a z kont będą na to pieniądze ?, wiadomo - władze za chwile podniosą podatki społeczeństwu , no bo z kont brać pieniądze; Brodnica nie leży na pokładach roponośnych czy gazowych , ktoś musi ponosić koszty utrzymania , myślę że kiedyś władze miasta się zmienią a problem zostanie na barkach społeczeństwa,wolałbym lodowisko zimowe na świeżym powietrzu , ito o mniejszych kosztach ,latem to nad jezioro w zimę na lodowisko.Pozdr
Dodany 07.02.2024, 22:32 przez Spławik
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Jaki koszt całoroczny utrzymania takiego obiektu ???
Dodany 07.02.2024, 22:00 przez RADZA
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
Zbliżają się wybory :) Ach? kupowanie głosów czas zacząć.
Dodany 07.02.2024, 13:42 przez Misiek
Komentarz do Kryte lodowisko jeszcze w tym roku
A żeby pójść do kina trzeba jechać do Rypina.
Dodany 07.02.2024, 07:04 przez Maniek
Komentarz do Remont ul. Mieszka I ? utrudnienia
Dwa lata temu tak sobie gaworzyłem z żoną, że te dziury na Mieszka będą łatać w 2024. Nie jestem jasnowidzem, a przepowiednia sprawziła się. To samo było 4 lata temu z Wyspiańskiego. Wyobrażacie sobie, jak wyglądałyby brodnickie ulice, gdyby wybory na burmistrza odbywały się co roku?
Dodany 01.02.2024, 21:29 przez Maniek
Komentarz do Remont ul. Mieszka I ? utrudnienia
Tablica informująca,że droga wyremontowana już dawno stoi, a remont jeszcze się nawet nie zaczął.
Dodany 31.01.2024, 09:06 przez NIC
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
To ile ma Owsiak pisze w na JT. Jego żona jest dyrektorem WOSP i ma ok 9tyś i on podobnie, po co pracować. NFZ jest od zajmowania się szpitalami jak d...a od sr...a a nie wielka żebraczka, Polak lubi żebrać i robić z siebie dziada.
Dodany 30.01.2024, 14:55 przez Nie daje temu.........
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
No cóż , nie mam zamiaru polemizować , na temat zbiórki pana Owsiaka , jeśli ktoś wspiera dziadowanie . Pozdrawiam.
Dodany 28.01.2024, 19:29 przez Dziadek
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
Drogi dziadku ! Pisząc o kochanej katolickiej rodzinie zdradziłeś swój światopogląd i skąd czerpiesz wiedzę. Akcja Jurka Owsiaka ceniona jest przez ludzi na całym świecie, a w Polsce im więcej takich opinii jak twoja, tym więcej WOŚP zbiera. Fundacja jest pod stałym nadzorem i każdego roku jej rozliczenie jest jawne. Szkoda, że nie ma takich rozliczeń Caritas i inne zbiórki kościelne. Pewnie nie masz pojęcia , że praca fundacji WOŚP, to nie tylko dzień zbiórki ,ale ciężka praca przez cały rok. Tak praca musi być dobrze wynagradzana, bo inaczej nikt tego za darmo nie będzie robił.
Dodany 28.01.2024, 15:39 przez Daję na WOŚP
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
Do Dziadek: jednak Pan zagląda do portfela innych. Polska nie jest ewenementem, że działają organizacje pozarządowe, które starają się pomagać swoim obywatelom. Ja też jestem wierzący i praktykujący i właśnie dlatego wspieram dobre inicjatywy. Pozdrawiam
Dodany 28.01.2024, 15:15 przez Paweł
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
Cyprianek dziecko drogie , ja nikomu do kieszeni nie będę zaglądał i nie zaglądałem jednocześnie bardzo dziękuję za twój komentarz , powiem szczerze , ani jednemu nie daję czy drugiemu , i nie mam zamiaru dyktować co kto ma robić z własnym budżetem , każdy pracujący obywatel Polski płacił i płaci nie mała daniny do skarbu państwa w formie podatków ,zaś porządne mądre i uczciwe rządy tego kraju powinny zadbać o godne leczenie obywateli czy to PIS czy PO ,ja uczciwie przepracowałem 52 lata, mam w miarę godną emeryturę kochaną wierząca katolicką rodzinę i mam nadzieję że damy sobie radę
Dodany 26.01.2024, 19:58 przez Dziadek
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
Dziadek masz rację...."Od tego jest państwo polskie". Tyle tylko, że to Państwo, jak do tej pory, zamiast na ochronę zdrowia kasę dawało na pisowską szczujnię, oraz pewnemu Redemptoryście z Torunia. Ale ten akurat fakt pewnie Dziadkowi nie przeszkadza. Dziadek zapewne ma zawsze przy sobie kartkę: "Nie wyrażam zgody na połącznie mnie do sprzętu zakupionego przez WOŚP-W nagłym przypadku proszę podłączyć mnie do respiratora zakupionego przez Ministra Szumowskiego!!!"
Dodany 26.01.2024, 00:08 przez Cyprian
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
Czy ktoś może mi napisać ile z tego ma pan Owsiak i jego spółka ????? , moim zdaniem od tych spraw jest państwo Polskie , obywatele płacą składki zdrowotne ,powinni być godnie leczeni , w szpitalach jest tak jak w Polskim sejmie dużo jałowych przepisów ,ustaw jak i speców od wszystkiego tym bardziej w tych tak trudnych czasach , dziwię się przeżyłem już trochę lat ,pamiętam czasy Stalinowskie , i dziwię się że nasze tak doświadczone starsze pokolenie daje się nabierać przez cwaniaków , myślę że i młodzi kiedyś pójdą po rozum do głowy ,i nie dadzą się kiwać przez cwaniaków . pozdrawi
Dodany 25.01.2024, 22:23 przez Dziadek
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
A co ma wspólnego kolejka NFZ do akcji charytatywnej WOSP?
Dodany 25.01.2024, 22:17 przez Lewak
Komentarz do 32. Finał WOŚP w Brodnicy
A do stomatologa do Nowego Miasta, do lekarza specjalisty 2 lata w kolejce, na co te pieniądze..............
Dodany 25.01.2024, 12:45 przez pacjent