KOMUNIKATY

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Lato z Radiem PIK w Jabłonowie
Będzie jakiś koncert?
Dodany 27.06.2017, 23:21 przez ppp
Komentarz do Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie brodnickim
Zagrożeniem dla naszych portfeli , jest tankowanie na stacji paliw Seydak przy ul. Sikorskiego. Tankują tam Tir-y i inne auta służbowe . Liczydła na dystrybutorach wskazują nawet 20% więcej zatankowanego paliwa . Radzę omijać z daleka !!!!!
Dodany 27.06.2017, 23:19 przez jarek
Komentarz do Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie brodnickim
Ten portal to taka kozetka u Policji na wzór kozetki u psychologa czy psychiatry. Wywnętrznisz się, będzie ci lżej, a Policji i tak do niczego to nie zobowiązuje. Polecam w zamian antystresowe kolorowanki.
Dodany 27.06.2017, 22:35 przez lol
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
Cóż za niebywałe wydarzenie.
Dodany 27.06.2017, 11:01 przez bb
Komentarz do Powitanie lata w powiecie
Teodor, odniosłem podobne wrażenie.
Dodany 26.06.2017, 22:11 przez Ja
Komentarz do Powitanie lata w powiecie
Byłem na koncercie Varius Manx. Samochwała Stankiewicz przechwalała się profesjonalizmem. Jeśli profesjonalizm polega na bluzganiu ze sceny to ta gwiazdeczka nie wie, o czym mówi. Pretensje do techników mogła skierować po koncercie. Pełnym profesjonalizmem wykazali się za to faceci z Żuków. Szkoda, że na ich koncercie publika nie dopisała.
Dodany 26.06.2017, 18:48 przez Teodor
Komentarz do Nagroda Marszałka dla szpitala w Brodnicy
Lego , co ty wypisujesz ? od kiedy w państwowym szpitalu można leczyć się prywatnie , ten szpital chciałby otrzymywać pieniądze z NFZ ,no jeszcze prywatnie,raj dla cwaniaków by się otworzył na cały gwizdek, tak jest w Grudziądzkim szpitalu ,za leki płacisz drogo ,parking bardzo drogo,skubią obywatela ile mogą ,ten kraj to dla cwaniaków raj, pamiętajcie cwaniacy ,krwiopijcy ludzkiej krzywdy biednego narodu niedoli ,zbliżamy się wszyscy tam gdzie będziemy rozliczani długo i powoli ,nie będzie tam ani bogactwa ,ani beszczelnej mądrości,tak jak i ze minie biednego czy z ciebie bogatego tylko ko
Dodany 26.06.2017, 18:01 przez JO
Komentarz do Nagroda Marszałka dla szpitala w Brodnicy
Ja też gratuluję ..... Tylko co to za szpital w którym nie można zrobić prywatnie odpłatnie badań USG Dooplera itp. ?
Dodany 26.06.2017, 15:03 przez lego
Komentarz do Stare Dobre Małżeństwo w BDK
Cenią się skubańce
Dodany 26.06.2017, 14:02 przez ppp
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
dla jakiej wybranej grupy??? Od razu widac, że nie było pana na żadnym seansie, gdyby było inaczej to wiedziałby pan wszystko.Będą normalne seanse dla dorosłych ale zeby to wiedziec trzeba było być nw dzień dziecka w bdk kiedy wszystko na ten temat zostało powiedziane albo przeczytac info na fb kinoteki. Nie wie pan o czym mówi,prosze więc najpierw sie doinformowac a potem wywoływac dyskusję bo póki co z całym szacunkiem ale nie jest pan w niej teraz partnerem.
Dodany 25.06.2017, 22:47 przez Anna Wysocka
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
CBA musi to zbadać
Dodany 25.06.2017, 20:54 przez ccc
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
Pani Anno, a za rozrywke pani dzieci mają zapłacić wszyscy mieszkańcy ? Czemu seanse są organizowane tylko dla wybranej grupy ?
Dodany 25.06.2017, 15:42 przez Marek
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
I to jest ta nowa droga XXI wieku??????? czym wy się chwalicie to jest produkt na poziomie XIX wieku. To jest najzwyklejsza droga asfaltowa bez chodników i ścieżek rowerowych, zbliżacie się do poziomu Rumuni. Panie Głowacki obejrzy Pan sobie drogi na zachodzie( chyba ma pan internet) albo lepiej - idź Pan na zasłużoną emeryturę bo postępu już nie dogonisz!
Dodany 25.06.2017, 13:51 przez młodsza
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
Jak zwykle , najwięcej osób do pracy w Jastrzębiu to antkowizna , no i pan poseł znowu dołożył swoje możliwości w załatwianiu różnych spraw ,miejscowi wyjeżdzają za chlebem zagranicę ,zaś w ich miejsce za 1750 zł z zagranicy ŚWIEDZIEBNI do Jastrzębia.
Dodany 25.06.2017, 09:48 przez J ada
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
Ok, jest nowa droga. Ale dlaczego budujemy w tej kolejności? Jakby od końca. Ważniejsza w tamtym rejonie byłaby droga z Jastrzębia do Starych lub Nowych Świerczyn. W Jastrzębiu jest fabryka do której przyjeżdżają do pracy z dalekich okolic, w tym także z Brodnicy. Tam się powinno budować drogi gdzie inwestorzy tworzą miejsca pracy. Taka współpraca samorządów z biznesem. Jedni pracują i płacą podatki lokalne, a drudzy za te podatki im pomagają. Tak jest w innych powiatach.
Dodany 24.06.2017, 18:05 przez kierowca
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
Pewnie, rozchodzi się bardziej o to, czy za rok,dwa nie trzeba będzie go znowu remontować.
Dodany 24.06.2017, 15:14 przez CBR
Komentarz do Nagroda Marszałka dla szpitala w Brodnicy
Widać dawno nie byłeś w szpitalu
Dodany 24.06.2017, 12:48 przez Km
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
A ja się cieszę, że kolejny odcinek fatalnej drogi zrobiony brawo. Żeby tylko go nie podorali.
Dodany 24.06.2017, 12:44 przez Mieszkaniec
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
panie marku, wstyd mi za pana jeżeli jest pan z brodnicy,bo zupełnie pan nie wie o czym mówi.Naprawde pan sądzi, że niemozliwym jest by komukolwiek spoza urzędu podobało się to co dzieje sie w Brodnicy???Kiedy informowałam rodziców ze zabieramy dzieci do kinoteki pierwsze pytanie było po ile bilety?Nikt nie chciał wierzyc, że nic nie płaci.Byłam z całą grupą przedszkolną, sala wypełniona po brzegi,dzieciaki przeszczęśliwe,rodzice tez,bo usłyszeli,że wszystkie seanse będą bezpłatne więc o co panu tak naprawde chodzi? W czym problem?Jak dla mnie to super ukłon miasta w stronę dzieci i rodziców
Dodany 24.06.2017, 10:25 przez Anna Wysocka
Komentarz do Młodzi liderzy z CKZiU
Brawo chłopaki!
Dodany 24.06.2017, 08:57 przez nie uczeń
Komentarz do Warsztaty dla kobiet
W jednym punkcie: wystarczy mieć cyc większy od brzucha i dupę mniejszą od szafy.
Dodany 24.06.2017, 00:03 przez psycholog
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
ja z urzędu??? BUUUHAHA!
Dodany 23.06.2017, 22:43 przez bazylek
Komentarz do Droga Jastrzębie-Komorowo po przebudowie
Ja też to czarno widzę, skoro żaden czarny tej drogi nie poświęcił.
Dodany 23.06.2017, 22:28 przez Kiżun
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
Ktoś z urzędu miasta jak widzę pisze komentarze jako dzieci :) Wydaje mi się bardzo podejrzane żeby jedyne komentarze jakie są to były komentarze pozytywne lub neutralne pisane pod BARDZO podobnymi nickami. Ktoś z Urzędu Miasta przeczytał jakiś artykuł o marketingu szeptanym i próbuje go stosować. Żenada
Dodany 23.06.2017, 21:10 przez Marek
Komentarz do Kinoteka Brodnica zaprasza
Ta, kino ale tylko dla dzieciaków. Jeżeli miasto robi to z pieniędzy publicznych to seanse powinny być różnorodne.
Dodany 23.06.2017, 21:06 przez Brodniczanin