baner Mieszkanie

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny - 13.04.2021 r.
Co do sprzątania Brodnicy to PGK powinno najpierw zacząć od uporządkowania terenu wokół swojej siedziby, bo to wstyd aby wokół nowo budowanych ścieżek rowerowych w lasku miejskim było dzikie wysypisko śmieci, na wale przeciwpowodziowym od strony ul. Ogrodowej jest podobnie. Jak tak ma wyglądać nowa atrakcja miasta to radzę naszemu burmistrzowi aby pofatygował się tam osobiście i zobaczył ten burdel na własne oczy aby potem uniknął chichotu mieszkańców miasta jak to jest ze strefą psiej aktywności notabene znajdującej się u wejścia do lasku miejskiego. Niestety najciemniej pod latarnią.
Dodany 13.04.2021, 16:50 przez Szkoda gadać
Komentarz do Dar dla muzeum
Ja mam tylko jedno pytanie kiedy te wszystkie zbiory brodnickiego muzeum będą dostępne do zobaczenia w formie online? Muzeum chwaliło się, że ma urządzenie do digitalizacji zbiorów, to może czas wreszcie abyśmy zobaczyli efekt jego pracy? Bo to chyba nie o to chodzi aby magazyny muzeum ze zbiorami pękały w szwach a ludzie nie mogli ich obejrzeć?
Dodany 13.04.2021, 16:39 przez ????
Komentarz do Wydział ochrony środowiska na kwarantannie
W Polsce, podobnie jak w Anglii badania powinny być przesiewowe. Tam było robione 1,5 mln testów na dobę. Wirusa prawie nie ma.
Dodany 13.04.2021, 11:08 przez ppp
Komentarz do Wydział ochrony środowiska na kwarantannie
zróbcie tak jak w zakładach - seni, forwerk, sits, biedronka, kaufland itd: pracownik do domu na urlop a starostwo niech pracuje.
Dodany 12.04.2021, 23:22 przez koronka
Komentarz do Prywata w Starostwie
Bo to stajnia augiasza jest. Normalnie to słabe jest.
Dodany 12.04.2021, 11:55 przez każden orze jak może
Komentarz do Przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia
Do XXX ta osoba która obściskiwała Twojego męża najprawdopodobniej była w przeciwieństwie do Ciebie bardzo dobrze myśląca logicznie, Skoro tak wierzysz w tę chorobę to po co wyłazisz z domu, trzeba było ubrać bambosze i nie siać fermentu, uważam że to ty oceniasz ludzi po tym skąd pochodzą, dla mnie najważniejsze jest jak mają poukładane w głowie - na moje masz przeciąg aż huczy. Ile było dzisiaj na pogrzebie Krawczyka? I tam nie było koronawirusa! Szkoły zamknięte ponad rok, maseczki na gębach, kwarantanny a zakażeń coraz więcej, pomyśl logicznie, w jakim kraju tak jest? chyba że w twoim TV
Dodany 10.04.2021, 14:51 przez Astra Zeneka
Komentarz do Prywata w Starostwie
Minęło tyle lat a w wydziale budownictwa nadal podobne procedery. Biura projektowe wielkich nazwisk tego miasta w pierwszej kolejności i znacznie szybciej mają rozpatrywane wnioski o pozwolenie na budowę. Czyżby nadal miał miejsce proceder podobny do podobnego, lecz w nieco inny sposób? Kto malutki to biega i na kręcenie noskiem Pani z wydziału budownictwa dostarcza kwity które sobie zażyczyła po czym okazuje się, że to jednak nie było potrzebne. Tu nasuwa się pytanie - Czy urzędnik nie jest merytorycznie przygotowany do pracy? Czy też nie analizuje dokumentów złożonych z wnioskiem?
Dodany 10.04.2021, 01:05 przez Wierny obserwator
Komentarz do Przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia
Nie chodźcie na uroczystości pogrzebowe osób bliskich. Kilka dni temu odbył sie pogrzeb męża kuzyna. Nie poszliśmy na mszę pogrzebowa za zmarłego tylko na cmentarz ze względu na obawę przed zakażeniem. Stanęliśmy tak, aby zachować dystans. Niestety po zakończeniu uroczystości do męża, dopadła jedna z osób, która chyba pochodzi ze wsi zabitej deskami, bo zaczęła mojego męża obściskiwać. Ze względu na powagę uroczystości nie mogłam wrzasnąć, kobieto trzeba zachować dystans, bo nie wiesz czy w tej chwili nie roznosisz wirusa. A teraz boimy się co może nas spotkać. Takie mamy społeczeństwo.
Dodany 09.04.2021, 17:47 przez XXX
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
Jak się mogło COŚ KOMUŚ nie spodobać z tego co napisałem, skoro to ty mnie obraziłeś swoim komentarzem pod moim adresem. Mój pierwszy wpis nikogo nie obrażał, ani nie był skierowany do konkretnej osoby, czy osób. Najechałeś na mnie, jak nawiedzony z jakimiś durnymi pretensjami. Środowisko osób które bierze za walkę z tym niby COVIDem pensję, jak każdy za swoją pracę. Więc niech pracują. Niby czemu ja miałbym pójść i podcierać komuś tyłek, czy zmieniać pampersy? Wcześniej w szpitalach tego nikt nie robił? Nie było chorych? Nie moja wina, że mamy taki system, rządzących i taką służbę zdrowia.
Dodany 09.04.2021, 11:30 przez Otwórzcie ludzie oczy
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
Chyba pomyliłeś adres. Żadnego zgłoszenia komentarza do usunięcia z mojej strony nie było. Widocznie komuś się nie spodobało również to, co napisałeś. Czyli się potwierdza, że do końca mnie nie znasz. Miłego i zdrowego weekendu.
Dodany 09.04.2021, 10:48 przez queen
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
filon, skoro nie wiesz, po co jest ten certyfikat, to po co go kupujesz? Pewnie jest ci potrzebny do tego, żeby zasłonić nim swoją niekompetencję i udawać coś, czego nie ma. Jaka jest skala twoich możliwości każdy widzi. Ale żeby tym papierzyskiem otwierać oczy niedowiarkom - to już jest represja, przemoc i bezprawie. Od dziś ten szary, ponury budynek będę omijać wielkim łukiem.
Dodany 09.04.2021, 07:19 przez laura
Komentarz do Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Brzozy w gminie Brzozie to najgorsze zdjęcie w zestawie, czemu drugie miejsce?
Dodany 09.04.2021, 00:31 przez Ania
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
Prawda cię zabolała,🤣prawie czarnoskóry? Zgłosiłeś komentarz, aż tak bardzo ucierpiała twoja duma człowieka z nikąd? Pierwszy mnie obraziłeś, a potem jakieś zgrzyty masz💪Najeżdżasz na kogoś bez powodu, ( a prawo do wypowiedzi ma każdy. Żyjemy w wolnym kraju ), potem masz jeszcze jakieś żale i pretensje. Jesteś śmiesznym człowieczkiem. Możesz następny zgłosić, skoro sprawia ci to frajdę. Bądź czujny na swoje wypociny, jakie tu kreslisz. Ja zgłaszał ich nie będę 😀 Powodzenia.
Dodany 08.04.2021, 22:36 przez Otwórzcie ludzie oczy
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
Filon ,w życiu nie liczą się dyplomy, certyfikaty , dyplomy inż ,ważne to jaki masz talent, naukowych pomysłach w realizacji w instytutach naukowych dla pożytku dobra społeczeństwa ,a nie tylko mieć kwit kwalifikacji, i grzać za przeproszeniem dupę na jakimś tam urzędowym krześle , popatrz ile osób po zawodówce ma prywatne zakłady i to w bardzo konkretnych tematach , a ilu po studiach , masz przykład kto po wykańczał Brodnickie zakłady ??
Dodany 08.04.2021, 12:45 przez Podatnik
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
- Powiedz mi, po co jest ten certyfikat? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten certyfikat? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest certyfikat na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym certyfikatem ? My otwieramy oczy niedowiarkom.
Dodany 08.04.2021, 11:43 przez filon
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
filon, dobrze, że takich adasiów nie ma więcej. To nie sztuka kupić za gminne pieniądze tytuł lidera edukacji i na koszt podatnika jechać na imprezkę i sesję zdjęciową na drugi koniec Polski. To nie jest sukces. Niezorientowany mieszkaniec myśli, że gmina jest super w dziedzinie edukacji, a prawda jest taka, że ten certyfikat kosztował ciężkie pieniądze. Te pieniądze można było spożytkować z korzyścią dla mieszkańców. Adam, trzeba lepiej trzeba więcej, Zalewski już dwa razy zainwestował :))) w certyfikaty - w 2019 i w 2020r.
Dodany 08.04.2021, 11:34 przez laura
Komentarz do Najdziwniejsze dodatki do pizzy
Co ty wiesz o pizzy cienki bolku.
Dodany 08.04.2021, 09:59 przez Arek
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
A jedyny w powiecie, certyfikowany lider edukacji, Adam Zalewski, nie chwali się sukcesami? Ilu ma laureatów konkursów przedmiotowych, czy chociaż finalistów?? Pewnie, jak zwykle, żadnego. Gminy sąsiednie nie kupiły sobie certyfikatów, ale mogą pochwalić się sukcesami uczniów. To powód do dumy i znakomita promocja placówek oświatowych - i to za darmo.
Dodany 08.04.2021, 09:10 przez Agnieszka
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
Proszę nie podważać mojego bycia POLAKIEM, bo mnie nie znasz i G...O o mnie wiesz! Dla twojej informacji mogę być czarnoskórym i nic ci do tego! Jak chcesz to się nie "czipuj" i siedzieć będziesz kolejne 2 lata i jęczeć, że wszystko pozamykane. Właśnie dzięki takim niedowiarkom jak Ty żaden lockdown nie zadziała i w tej chwili na oddziałach covidowych brakuje sprzętu i personelu! Może tam pójdziesz i pomożesz zmieniać ludziom pampersy! Tacy jak Ty muszą sami wyginąć bo i tak żadne argumenty nie trafiają. Tobie już nawet otwarcie oczu nie pomoże.
Dodany 07.04.2021, 11:39 przez queen
Komentarz do Sukces na skalę wojewódzką
Gratulacje dla ucznia i nauczyciela prowadzącego. Nic z nieba nie spada. Taki sukces, to efekt wieloletniej pracy ucznia i nauczyciela. Brawo Filip!
Dodany 07.04.2021, 10:01 przez Dominika
Komentarz do Od 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie
ta "przychodnia" to najgorsze co może być, a obsługa poniżej krytyki, w ogóle słabe to wszystko
Dodany 07.04.2021, 08:37 przez arleta
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
Ty queen wogole jesteś Polakiem? Nawet gdybym pisał z Marsa, to nie miałoby znaczenia. Aż tak bardzo nie interesuję się tym, kto i kiedy był szczepiony i ile przyjął dawek. Ja się nie szczepię, więc aż tak nie wnikam. Nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym. Poza tym, uważam że ta cała pandemia, to jedna wielka ściema.
Dodany 06.04.2021, 19:33 przez Otwórzcie ludzie oczy
Komentarz do Koncepcja drogi ze ścieżką
A w Brodnicy Radacz już 8 lat inwestycji w ścieżki ma z głowy! postawiono znaki na szerokich chodnikach i masz... jeździj człowieku jak to się niczego nie trzyma! Jestem ciekaw czy na obwodnicy Podgórna - Lidzbarska pojawi się ścieżka rowerowa. Oby.
Dodany 06.04.2021, 15:14 przez pedigri
Komentarz do 16. rocznica śmierci papieża Jana Pawła II
Już niedługo a i temu panu odbierze się honorowe obywatelstwo.
Dodany 06.04.2021, 15:11 przez niewierny
Komentarz do Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie
A ty z Polski piszesz? Póki co urzędników nikt jeszcze nie zaczął szczepić, tylko zaszczepionych mamy medyków, emerytów a mundurówkę (policja, straż), nauczyciele są po pierwszej dawce. Ale prawdą jest to, że w pierwszej kolejności powinno się zaszczepić ludzi pracujących, a nie emerytów i rencistów, którzy do pracy nie muszą chodzić. I na nic lockdowny, bo nasze społeczeństwo jest w ogóle niezdyscyplinowanei wszystko ma głęboko gdzieś i żaden lockdown nigdy nie zadziała.
Dodany 06.04.2021, 15:10 przez queen