KOMUNIKATY


OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do WOŚP: Tak grali w Jabłonowie
Super akcja. Jestem dumny.
Dodany 17.01.2017, 15:46 przez GajowyMarucha
Komentarz do Łatwiej ściąć drzewo
Wkońcu brawo a nie jakieś dziwne wizje lokalne co nie chce sie Paniom chodzic i zaznaczac drzew
Dodany 17.01.2017, 14:14 przez Mieszkaniec
Komentarz do DKF Brodnica zaprasza na film Lewiatan
ha ha, "historia bez happy endu" - piękne zaproszenie na film. Zapowiedź Szóstego Zmysłu z Bruce`m Willis`em w wykonaniu DKF Brodnica brzmiała by tak - "i na końcu się okaże, ze on jest duchem!". Ktoś tam u was w ogóle myśli?
Dodany 17.01.2017, 13:55 przez filipek
Komentarz do WOŚP w Brodnicy w latach poprzednich
cenzura działa nawet na brodnica.net? To może tak - całe szczęście, że były dyr. BDK, Ryszard K. który był nim za czasów Derlickiego nie ma z WOŚP juz nic wspólnego.
Dodany 17.01.2017, 13:09 przez Stopa
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Chcialabym,zeby wszyscy krytykanci owsiaka kiedys musieli skorzystac ze sprzetu zakupionego dzieki Wośp.nie no najlepiej krytykowac....
Dodany 17.01.2017, 12:54 przez Mezatka
Komentarz do Brodniccy policjanci zabezpieczali WOŚP
W taki razie odszczekuję co wcześniej napisałem. Nie zmienia to jednak faktu, że w ubiegłych latach pompowali medialnie swoja troskę o bezpieczeństwo wolontariuszy a w tym roku zrobili to tak jak by to było coś co należy wstydliwie skryć. Ale kto wie, może właśnie tak Policja powinna działać, dyskretnie i bez jazgotu.
Dodany 17.01.2017, 12:27 przez filipek
Komentarz do Łatwiej ściąć drzewo
Brawo! Dobra zmiana!
Dodany 17.01.2017, 12:09 przez Jack 254
Komentarz do Brodnicka Karta Seniora gotowa
Na razie szału nie ma :-(
Dodany 17.01.2017, 07:55 przez Burza w szklance wody
Komentarz do Łatwiej ściąć drzewo
świetna wiadomość.
Dodany 17.01.2017, 03:55 przez GajowyMarucha
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Ten Owsiak to pewnie MASON !
Dodany 17.01.2017, 03:00 przez xxx
Komentarz do Łatwiej ściąć drzewo
Brawo Pis ;)
Dodany 16.01.2017, 22:43 przez ostatni_sprawiedliwy
Komentarz do Łatwiej ściąć drzewo
będzie krwawo
Dodany 16.01.2017, 22:29 przez riper
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Mam wrażenie, że niebawem będziemy oglądać Owsiaka w tej samej roli co szefa KOD-u,pana Mateusza Kijowskiego
Dodany 16.01.2017, 22:13 przez fanatyk
Komentarz do Po 36 latach służby, odszedł na emeryturę
sto lat
Dodany 16.01.2017, 19:46 przez babcia
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Becia ale Ty jesteś "wyjechana", brak pracy i kasy daje się we znaki:(
Dodany 16.01.2017, 19:43 przez Fiskusik
Komentarz do Brodnicka Karta Seniora gotowa
Prośba do autora artykułu: nie brodniczanów a Brodniczan. Pozdrawia Brodniczanin.
Dodany 16.01.2017, 19:25 przez Brodniczanin
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Nie tylko Owsiak kupuje sprzęt medyczny do szpitali...czytaj ze zrozumieniem.A kto się przyczynił?każdy kto wrzucił do puszki.
Dodany 16.01.2017, 18:37 przez Fazi
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
fazi no właśnie za pieniądze z wośp a kto się do tego przyczynił właśnie owsiak
Dodany 16.01.2017, 18:29 przez becia
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Twój syn żyje dzięki Bogu,lekarzom i sprzetowi kupionemu za pieniądze z Wośp i nie tylko.Robisz z Owsiaka uzdrowiciela,szarlatana czy kogo tam jeszcze.
Dodany 16.01.2017, 18:23 przez Fazi
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
MÓJ SYN ŻYJE DZIĘKI AKCJI OWSIAKA DZIĘKUJE JEMU
Dodany 16.01.2017, 18:15 przez BECIA
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
Gość nic nie wspominał o 500+ a ty wyjeżdżasz z głupim tekstem.Faktycznie Kod i Nowoczesna wyprała ci mózg.Pewnie pierwszy lecisz po darmową kasę a teraz głupa udajesz.Proponuję zamknąć temat Owsiaka i Wośp bo wszystko zostało wyjaśnione.
Dodany 16.01.2017, 18:11 przez Fazi
Komentarz do Zebrano już ponad 92 tys. zł
"Podatniku" drogi za 500+ zapłacimy, oj otworzą ci się oczęta:(
Dodany 16.01.2017, 17:58 przez Fiskusiak
Komentarz do Po 36 latach służby, odszedł na emeryturę
a teraz pewnie zobaczymy pana gdzieś w ochronie w sklepie he zartuje wszystkiego dobrego
Dodany 16.01.2017, 17:30 przez we
Komentarz do Po 36 latach służby, odszedł na emeryturę
Za robotę należy się dodatek za zrujnowaną muskulaturę brzucha.
Dodany 16.01.2017, 16:48 przez doktor
Komentarz do Po 36 latach służby, odszedł na emeryturę
A za sluzbe w MO zadnego odznaczenia nie dostal? Och te niewdzieczne komuchy!
Dodany 16.01.2017, 16:33 przez jkm