OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Każdy który pociągnie za spust to MORDERCA !!!
Dodany 15.01.2019, 23:35 przez jar
Komentarz do Uwaga. Ulica Północna zamknięta
W górach drogi zamknięte z powodu opadów to i w Brodnicy zamknęli. Normalnie kabaret.
Dodany 15.01.2019, 23:01 przez Dziurowo a nie Pólnocna.
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Unikać tych obszarów w kolejne dwie niedziele!?! Czyli rozumiem że oni mają płacone za coś czego nie mogą zrobić w inny dzień jak w niedzielę czyli najczęściej jedyny dzień wolny przeznaczane chociażby na spacery? Bez sebsu... Dlaczego nie mogą polować w tygodniu lub ewentualnie w soboty!?
Dodany 15.01.2019, 22:56 przez Ja
Komentarz do Uwaga. Ulica Północna zamknięta
ulica polna ma być polną w sensie no
Dodany 15.01.2019, 20:17 przez nono
Komentarz do Za przekroczenie prędkości stracił prawo jazdy
chyba tymi ruskimi radarami wyłapią stary sprzęt to se mogą
Dodany 15.01.2019, 20:11 przez swiadziabnia
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Jurek masz rację , każdy kto nosił identyfikator trzymając skarbonkę w reku ,brał udział w tej zabawie był jej uczestnikiem ,to robił pan Adamowicz ,więc drogi czytelniku naucz się czytać z zrozumieniem .W każdej rodzinie jeśli odchodzi najbliższa kochana osoba ,to dla takiej rodziny jest tragedia , przepraszam jeszcze trochę a ogłoszą go świętym i społeczność katolicka będzie musiała się do niego modlić .Bez przesady ,to tylko człowiek tak jak każdy z nas.
Dodany 15.01.2019, 14:16 przez CBR
Komentarz do Za przekroczenie prędkości stracił prawo jazdy
To teraz trzeba jeszcze tylko miejscowych wyłapać. Ulice już wielokrotnie tu podawane.
Dodany 15.01.2019, 13:48 przez 80
Komentarz do Uwaga. Ulica Północna zamknięta
Zobaczcie Iglastą i zapłaczcie ;p tam jest gorzej
Dodany 15.01.2019, 12:21 przez Chmurka
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
czytelnik . oczywiście masz racje , ale on tam był , brał udział w tym koncercie jako przedstawiciel urzędu miasta , innego święta czy innej okoliczności świątecznej nie było , to prawda zwyrodnialec co chciał to zrobił , potępiam takie zachowanie każdego człowieka .
Dodany 15.01.2019, 11:45 przez Jurek
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Do Jurek:śmierć Prezydenta Gdańska nie miała nic wspólnego z WOŚP. Napastnik wykorzystał tylko okazję, że Adamowicz wystąpił publicznie. Do tego mogło dojść na innej imprezie gdzie był Prezydent. Nie mieszaj ludziom w głowie.
Dodany 15.01.2019, 09:08 przez czytelnik
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
"Dorzynanie watahy"uważam za otwarte...
Dodany 14.01.2019, 19:53 przez Fazi
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Natura jest brutalna. Dawniej wyrównywaniem pogłowia zajmowały sie watahy wilków. dziś nie ma tylu drapieżników więc ich role przejęli myśliwi. I tyle ,kropka. Poza tym z komisją europejską się nie dyskutuje , skoro nakazują to trzeba... :D
Dodany 14.01.2019, 19:52 przez sprawiedliwy
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Bardzo dobrze robią świnie hodowlane codziennie zabijają i nikt nie robi tragedi a co jeśli choroba się rozprzestrzeni
Dodany 14.01.2019, 19:31 przez B.
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Do Jolki- Państwo ma wszelkie możliwości, żeby kontrolować wszystkie fundacje i na pewno WOŚP kontrolowali i nic nie znaleźli!!!!! To dlaczego mam jakiemuś Wielguckiemu wierzyć? Państwo nie ma swoich pieniędzy tylko finansuje wszystko z podatków od Obywateli i to oczywiste, że tych pieniędzy jest dużo więcej niż zbierają fundacje.
Dodany 14.01.2019, 19:08 przez Paweł
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Owsiak zrezygnował zadowoleni źli mali ludzie. Latami pluliście na Orkiestrę teraz wam się udało.Jesteście dumni z niszczenia dobrej inicjatywy ?
Dodany 14.01.2019, 19:00 przez Widz
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Rzeźnicy
Dodany 14.01.2019, 18:05 przez M
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Finał jest taki że człowiek nie żyje ,takich przypadków o mniejszej skali zagrożenia na pewno było więcej , przecież ile było napadów na dzieci kwestujące z puszkami , doskonale rozumie współczuję rodzinie pana Adamowicza , ale pieniądze to nie wszystko , powiem krótko ,z żebractwem Państwo Polskie dawno powinno z kończyć , społeczeństwo płaci nie mały haracz na zdrowie ,a i tak leczy się więcej z własnej kieszeni ,to wstyd i hańba dla rządzących , popatrzcie ile rodzin cierpi za błędy lekarzy, a z tym się nic nie robi,tylko znieczulica ,diabelskie oczy znienawidzonej śmierci znoszą cierpie
Dodany 14.01.2019, 16:41 przez Jurek
Komentarz do Polowania na dziki w powiecie brodnickim
Nie unikać tylko iść i przeszkodzić w odstrzale
Dodany 14.01.2019, 16:06 przez Misia
Komentarz do Uwaga. Ulica Północna zamknięta
głosowaliśta na tego burmistrza ?,to mata cośta chcieli i morde w kubeł,trza było innego wybrać co ludziom pomaga
Dodany 14.01.2019, 15:58 przez Zofia
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
brodnicki szptal to inna historia.
Dodany 14.01.2019, 13:31 przez za blisko i za daleko
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Podatnik ,nikogo nie obrażam a tu widzę sami inteligentni i kulurali tyko inaczej ,pozdrawiam
Dodany 13.01.2019, 23:52 przez Misia
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Misia nie mądrym tak z tym oświadczeniem. Ludzie płacą składki i opiekę zdrowotną gwarantuje im Konstytucja. Guzik mnie interesuje skąd sprzęt mają. Naklej sobie te oświadczenie na czole.
Dodany 13.01.2019, 23:22 przez Podatnik
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Jolka chcesz rozliczyć Owsiaka? Proszę bardzo, ale najpierw rozlicz caritas i kościół katolicki (specjalnie z małej litery)
Dodany 13.01.2019, 22:04 przez UN 93
Komentarz do 27. Finał WOŚP w Brodnicy
Powiem krótko ,do Brodnickiego szpitala przy tym rodzinnym zarządzaniu , choć byś im dał najlepszy sprzęt , to tylko najszybciej możesz się śmierci doczekać, chyba że Owsiak da im złote łyżki do żarcia, to oni na żarci się najlepiej znają .
Dodany 13.01.2019, 22:01 przez pacjent