baner Kostiumy

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do PRĘDKOŚĆ - podsumowanie działań na terenie powiatu brodnickiego
Radiowóz który widać z daleka to świetne działanie prewencyjne , każdy zwolni , radiowóz schowany w kukurydzy to polowanie nastawione na zysk …
Dodany 16.08.2022, 21:14 przez Kulson
Komentarz do Garmin Iron Triathlon Brodnica 2022
Pan Wczasowa zaintonował z wysokiego C pieśń bólu zniewolenia z powodu zapowiedzi kilkugodzinnego wyłączenia ruchu drogowego na jego ulicy... Znaj proporcjum, mocium panie
Dodany 12.08.2022, 09:48 przez Fred Ro
Komentarz do Garmin Iron Triathlon Brodnica 2022
Dlaczego mieszkańcy ulicy Wczasowej, wraz z przyległymi ulicami nie są konsultowani w sprawie wyłączenia ww z ruchu? Przecież rok w rok ograniczacie nam swobodę w poruszaniu sie. Kpina i tyle, w niedzielę do 1600 ani nie wyjdę na ścieżkę ani nie wyjadę z posesji. Będę powtarzał z uporem maniaka, że wasza wolność do organizacji imprezy sportowej nie może ograniczać mojej wolności w swobodnym poruszaniu sie.
Dodany 11.08.2022, 11:40 przez Wczasowa
Komentarz do 12,6 tys. złotych mandatu dla pijanego kierowcy, który nie zatrzymał się do kontroli
Brawo panowie policjanci. A teraz gościowi powinien sąd dołożyć o wiele więcej
Dodany 10.08.2022, 08:54 przez ninka
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Porażką jesteś ty. Miało być lepiej i więcej a jest gorzej i drożej. To nie są "jego komentarze", wyśpij się , bo masz zwidy. Na nic się zdają twoje żałosne próby odwracania kota ogonem. Fakty mówią za siebie. Komu słoma wystaje i za kogo trzeba się wstydzić, każdy widzi. Ty nie widzisz, bo masz jeszcze siano . ........
Dodany 09.08.2022, 07:14 przez Agnieszka
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Porażka jeszcze boli. Niby wykształcony i obyty a słoma z butów. Wstyd. Zmień IP a nie nick. Zbyszek nie wkręcaj się w jego komentarze szkoda czasu.
Dodany 08.08.2022, 10:52 przez nauczyciel od przecinka
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Też zauważyłeś, że to mały człowiek. Kasa i aplauz, który sam sobie tworzy, są dla niego najważniejsze. Sposób, w jaki zaaranżował swoją podwyżkę, pokazuje, jak bardzo jest pazerny. Show z 30-letnim wozem w obecności sekretarza stanu i wicewojewody, to wstyd i poruta. Tak reprezentuje gminę. Podstawowe zasady pisowni powinien znać każdy. Za pieniądze podatnika kupił tytuły lidera edukacji, żeby udawać coś, czego nie ma. Grą pozorów sukcesu się nie odniesie. Z polskiego ładu pozyskał tylko 4 mln, inni po 10 a nawet 16 mln. Jaka praca takie efekty.
Dodany 08.08.2022, 08:21 przez Agnieszka
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Pani Agnieszko , duża gmina ,duży wóz strażacki , duży komendant straży pożarnej w Szczuce ,no i duża wieś , a mały chudy pan wójt trzeba było czymś zaznaczyć, trafiło na stylistykę pisowni , choć ja bym nie oceniał człowieka jak piszę , ale co i jak reprezentuję a jeszcze jak wykonuje swoją pracę ,ktoś mądry powiedział ,iż wszystkie wysokie stanowiska się reprezentuje , anie pracuje lecz dużo finansowo się otrzymuje ,więc tak dlatego wszyscy walczą o demokracje tylko trudno osądzić kto w tym przypadku ma racje .
Dodany 05.08.2022, 16:12 przez dziadek
Komentarz do Razem pili, później pobili i okradli kompana od kieliszka
Mnie też chcieli okraść w parku , chyba wszyscy ich kojarzą i tego pana z kulą też .To z rynku .Mi chcieli ukraść telefon ale się nie dałem .
Dodany 05.08.2022, 15:48 przez cort
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
News od poważnej instytucji, powinien być napisany wzorcowo. A tu, jak zwykle - błędy ortograficzne, stylistyczne, interpunkcyjne itd. Lider edukacji nie dość, że nie umie poprawnie pisać, to jeszcze nie ma wstydu. "Ważną częścią Oficjalne przekazanie Wozu Strażackiego od Wójta Gminy Brodnica na ręce Prezesa OSP..." - pewnie przekazanie tego wozu było dla wójta Zalewskiego gwoździem programu, ale litości, to nie jest powód, by wyrazy" Oficjalne" i "Wozu Strażackiego" pisać dużymi literami. A swoją drogą, ten Prezes OSP, to musi być silny chłop, skoro przekazano mu "na ręce" samochód strażacki.
Dodany 05.08.2022, 07:41 przez Agnieszka
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Podobno będzie jeszcze jedna uroczystość z "Wozem Strażackim" w roli głównej. 30 - latek ma być poświęcony. Może ściągną na tę okoliczność biskupa...
Dodany 04.08.2022, 08:17 przez romek
Komentarz do Pijany motorowerzysta przewoził pasażera bez kasku na głowie
Pijaków mamy wszędzie , moja prośba do pana komendanta policji ,oby wprowadził kontrolę w autobusach podmiejskich po godzinie 20tej ,chuligaństwo pije w autobusach ,przeklina nie liczą się z prośbami kierowcy ani pasażerów o spokój ,ludzie wracają z pracy potrzebują wyciszenia a, atu chamskie wybryki brodnickiej młodzieży , bardzo proszę o zjecie się tym problemem.
Dodany 03.08.2022, 22:51 przez CBR
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
Co się musi jeszcze wydarzyć żeby Urbański zaczął w końcu wypożyczać sprawny sprzęt??? Rok temu była taka sama sytuacja, to cud, że nikt nie zginął! Przecież kajak czy rower powinien być sprawdzany po każdym użytku! Chłopak nawet nie wychodzi sprawdzać w jakim stanie rower się oddaje!
Dodany 02.08.2022, 21:28 przez filipek
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
Brawo. PS: Stasiu a pływać już umiesz?
Dodany 02.08.2022, 15:29 przez Gość
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
cóż za lekkość pióra :D
Dodany 02.08.2022, 11:14 przez ***** ***
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
to wypożyczyli niesprawny rower?
Dodany 02.08.2022, 11:11 przez żydek
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
Brawo Staś!
Dodany 02.08.2022, 09:05 przez ***** ***
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Tym eksponatem Zalewski prowadził bitwę o elektorat?? Społeczeństwo już się na nim poznało, nie nabierze się na jego tanie chwyty. O tym, czy wie co robi i jak robi, świadczą pozyskane dotacje. Z rządowego fund. rozwoju dróg jako jedyny w powiecie nie dostał ani grosza. Z polskiego ładu tylko 4 mln na boiska. Śmiechu warte. Boisk w gminie nie brakuje. To pokazuje jakie są jego kompetencje i możliwości. On nie ma nawet pomysłu na co złożyć wniosek. Sąsiednie gminy wykorzystały szansę jaką daje polski ład - Zbiczno pozyskało 9,4 mln dotacji, Brzozie 9,6 mln, Jabłonowo 16 mln, Osiek 9,97 mln
Dodany 02.08.2022, 08:31 przez Sam
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
To nie bitwa regionów , lecz bitwa o elektorat w wyborach , Pan Zalewski wie co robi i jak kupić społeczeństwo wsi,a jeśli chodzi o ten stary wóz strażacki , to tak jak z moją starą babką , stara bo stara ale jeszcze dość sprawna i da się jeszcze po jeżdzić , jeszcze mi posłuży zo o cho!
Dodany 01.08.2022, 21:14 przez dziadek
Komentarz do Plaża bez peta
Nasze władze są oderwane od rzeczywistości, myślą że jak jest regulamin, monitoring to już nie trzeba nic robić. Czekają tylko żeby im ktoś do czegoś dołożył i potem się chwalą co to Oni nie zrobili dla społeczeństwa. Zakole, park teraz kąpielisko. I wszędzie tam od samego początku same problemy, bo ludzie to bezmózgi i trzeba ich pilnować. Co chwilę czytamy w prasie , a to pijany rowerzysta ,a to pijany kierowca zostali ukarani po nowych cenach mandatów. Dlaczego wandale nie są karani też po nowemu. Co z wandalami z parku? zgłosili się sami ? Co z zakolem ? tam samochody sobie parkują ?
Dodany 01.08.2022, 17:25 przez ja
Komentarz do Jeden dzień, trzy zdarzenia, cztery uratowane życia
Brawo
Dodany 01.08.2022, 15:28 przez ppp
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
"Ważną częścią Oficjalne przekazanie Wozu Strażackiego.." - ten wysłużony, 30-letni wóz, wójt Zalewski kupił w grudniu ub. roku za 15 tys, choć pewnie nie jest więcej wart niż 10, bo pozostali uczestnicy przetargu w gm.Jeżewo oferowali - jeden 8 a drugi 9,5 tys. Wójt czekał pół roku, żeby w obecności pani minister i wicewojewody przekazać ten eksponat strażakom? Obciach na powiat i okolice. Tym bardziej, że w "Czasie Brodnicy"z 22.07.22 art."Kulinarne święto w Szczuce"czytamy: "Dostali nowy wóz strażacki". Kto przekazał redaktorowi taką informację? Na gołe oko widać, że ten wóz to staruszek.
Dodany 01.08.2022, 14:33 przez Sam
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Dlaczego usunięty został mój komentarz? Nie było w nim treści obraźliwych. To co napisałem, to prawda. Można to sprawdzić. Widzę, że cenzura, jak za komuny. Na facebooku u wójta Zalewskiego tak samo. Niewygodne wpisy natychmiast kasuje, w tempie wręcz zadziwiającym. Postępujecie nie fer. Jak ma to tak funkcjonować, to może lepiej zlikwidujcie ten portal, bo to nie ma sensu.
Dodany 01.08.2022, 14:09 przez Sam
Komentarz do Bitwa Regionów 2022 w Szczuce - Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich
Pisowska impreza u PO-wskiego wójta? Czyżby wójt - trzeba lepiej trzeba więcej (dla siebie)- zasilił szeregi PIS-u ??
Dodany 01.08.2022, 08:18 przez seba
Komentarz do Prawie 6 tys. złotych mandatu i zarzut przestępstwa dla kierowcy opla
Dostanie zawiasy i odpracowanie w czynie społecznym. Chciałbym zaproponować alternatywe, publiczna chłosta na dużym rynku. Igrzyska są, tylko chleba zabraknie.
Dodany 30.07.2022, 16:53 przez Pozdrawiam serdecznie