BOBER
Sfinansowano: KW PSL

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Pijany kierowca ujęty przez obywatela
Wysyp pijaków jak grzybów po deszczu.
Dodany 20.09.2018, 22:47 przez ...
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
Rodziców potrąconego 10-latka lub osoby znające rodziców potrąconego chłopca bardzo proszę o kontakt warsz-a@o2.pl
Dodany 20.09.2018, 12:53 przez wypadek.gosc
Komentarz do Remont Mostowej do 18 września
Trochę cierpliwości. Niedługo zapanuje w mieście jasność. Jak wygra PiS, to każdy będzie miał obowiązek chodzić z gromnicą!
Dodany 20.09.2018, 12:34 przez Jeszcze wolny brodniczanin
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
Pogotowie jechało z Górzna, miejscowe były na interwencjach.
Dodany 20.09.2018, 12:23 przez lifeisbrutal
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
A pogotowie znowu czasu nie miało?
Dodany 20.09.2018, 12:01 przez Podatnik
Komentarz do Zderzenie osobówek na obwodnicy Brodnicy
Uważam, że to kwestia nie złego oznakowania a niewiedzy kierowców o dozwolonej prędkości. Większość nie wie, że na obwodnicy jest 70 a nie 90, a na skrzyżowaniach obowiązuje 50. Albo nieumiejętność czytania znaków albo totalny debilizm. Jestem za żeby tam stał fotoradar
Dodany 20.09.2018, 09:43 przez czytelnik
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
4,5 roku tylko tyle. Do kamieniołomów złamała dać niech pracuje na swoje utrzymanie
Dodany 20.09.2018, 09:30 przez Olks
Komentarz do DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2018
..wieczne narzekanie ufff ...Dzieciaczki idą z grupą przedszkolną i są MEGA zadowolone, że idą z kolegami i koleżankami z przedszkola;)! SUPER!!!!!!
Dodany 20.09.2018, 07:40 przez ...mama pracująca
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
Kawał złamasa z tego pseudo kierowcy...
Dodany 19.09.2018, 23:00 przez Fazi
Komentarz do Zderzenie osobówek na obwodnicy Brodnicy
To samo skrzyzowanie - nadal zle oznakowane!
Dodany 19.09.2018, 21:27 przez gfhgfcgcfgj
Komentarz do Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł
Załoga Straży Pożarnej nie Pogotowia
Dodany 19.09.2018, 21:23 przez swiadek
Komentarz do Rockowo o wolności - koncert odwołany
Thanos czy jak ci tam - to żadni artyści w moim mniemaniu. To odtwarzacze. Podtrzymuję swoje zdanie. Ciechowski w urnie się przewraca. Co do Republiki to istotnie super muza, ale w wykonaniu muzyków republiki, a nie tego zespołu.
Dodany 19.09.2018, 18:31 przez ppp
Komentarz do Rockowo o wolności - koncert odwołany
fajny plakat
Dodany 19.09.2018, 15:49 przez Zuzanna
Komentarz do DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2018
w tych godzinach to rodzice w pracy a dzieci w przedszkolu..a popołudniu nie dało rady??
Dodany 19.09.2018, 13:29 przez tt
Komentarz do Rockowo o wolności - koncert odwołany
Hmmm z czym do ludzi..... Żeby to jeszcze potrafili grać i śpiewać
Dodany 19.09.2018, 13:03 przez Arturo
Komentarz do Rockowo o wolności - koncert odwołany
@ppp cymbale, a ty na czym grasz, albo śpiewasz? Pewnie jedyny dźwięk jaki potrafisz z siebie wydobyć to pierdnięcie. Szkoda koncertu, bo Republiki granej na żywo zawsze miło się słucha.
Dodany 19.09.2018, 12:34 przez Thanos
Komentarz do Rockowo o wolności - koncert odwołany
Nie lubię tego zespołu. Czy oni są w stanie coś sami stworzyć, czy zawsze będą ślizgać się na dorobku innych zespołów.? Są wykonawcami, ale nie artystami.
Dodany 19.09.2018, 09:40 przez ppp
Komentarz do Życzenia dla stulatki
Piękny wiek. Dużo zdrowia.
Dodany 19.09.2018, 09:26 przez ppp
Komentarz do Życzenia dla stulatki
Duuuuuuuuuużo zdrówka pani Franciszko.
Dodany 19.09.2018, 08:39 przez ninka
Komentarz do Otwarcie stadionu po modernizacji - video
Piter napisz wprost że to ty jeździsz z tą przyczepką i lobbujesz za Panem Ja.., miliony wręcz miliardy mają do CBR popłynąć jak Pis wygra, a raczej odpłynąć.
Dodany 18.09.2018, 22:22 przez Olo
Komentarz do Życzenia dla stulatki
Dobrym zwyczajem jest, że burmistrz osobiście składa takie życzenia ;)
Dodany 18.09.2018, 21:15 przez iss
Komentarz do Otwarcie stadionu po modernizacji - video
3 i pół roku cisza i marazm,aż tu nagle wręcz hurtowo tną wstęgi,robią drogi,chodniki,nawet chodzą do kościoła,w lokalnej tv wyliczają swe "sukcesy" ,skąd to ożywienie?,idą wybory ,trzeba "ciemnemu ludowi" wmówić,że ci to jakieś bajery aby znowu być przy korycie i drzeć kasiorę ile się da,a za 3 i pół roku powtórka z rozrywki ,a może by tak ten LUD przerwał ten chocholi taniec i pogonił tych ludzi i dał szanse innym ,którzy chcą robić chodniki,drogi,przecinać wstęgi itp całe 4 lata ?
Dodany 18.09.2018, 15:31 przez Piter
Komentarz do Otwarcie stadionu po modernizacji
Uciądź se na rzyci - to znaczy na dupie.
Dodany 17.09.2018, 12:02 przez Jo
Komentarz do 17 września - Światowy Dzień Sybiraka
z tych sybiraków z jeden był na Syberii ?,czy tylko w PPR,PZPR ORMO i Milicji ?
Dodany 17.09.2018, 11:55 przez pol