OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Nauczyciel na medal
Jeśliw szkole jest 30% takich nauczycieli - to jest wspaniała szkoła. Bywa mniej...
Dodany 16.12.2017, 09:00 przez jest
Komentarz do Nauczyciel na medal
Do pytam: Np. : W 1995r. poszla z góry sugestia, żeby nie wychowywać w szkole. Czlowieka kształcimy 10-20 -scia lat, a zepsuć go może jedno wydarzenie, jedna ustawa... Obecne warunki silnie utrudniają wychowanie. Dawniej dziecko było wychowywane permanentnie : w domu, na ulicy, na boisku, w sklepie,itd, itd. Obecnie ? - w niektórych domach, trochę w szkole.
Dodany 16.12.2017, 08:44 przez kinia
Komentarz do Nauczyciel na medal
Może Tatuś z Mamusią nie przyłożyli się?
Dodany 16.12.2017, 08:31 przez ?
Komentarz do Nauczyciel na medal
To dlaczego mamy tyle obywateli, którzy nie sprzątają po pieskach, nie gaszą silników, nie przestrzegają prawa, są obskurni w stosunku do współobywateli, dwulicowych egoistów, cwaniaków rożnego kalibru, złodziejaszków, kombinatorów o niskim poziomie duchowym i empatii i innych o niskim poziomie kultury, wiedzy i inteligencji?
Dodany 15.12.2017, 20:25 przez pytam
Komentarz do Nauczyciel na medal
Znam takich nauczycieli. To inteligentni, kreatywni i pracowici ludzie . Przestrzegają minimów programowych, rozkładów materiału. Np.: Na lekcjach w-f - zamiast haratania w gałę porządne treningi. Na plastyce - twórcza praca zgodnie z celami zawartymi w dokumentach. Na technice uczą posługiwania się narzędziami, poznają technologię, projektowanie. Na fizyce, chemii uczą obserwować, wyciągać wnioski. Zasługują na szacunek.
Dodany 15.12.2017, 19:34 przez hela
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
Te żuraw to jest temat o coli a nie firmie która buduje bloki..no chyba ze mieszkania ciężko sie sprzedają i reklamę robisz
Dodany 15.12.2017, 19:33 przez jo
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
A propo dojazdu do Rynku starego miasta. Budujący się obiekt mieszkalno-handlowy między ul. Mostową i Kościelną spowodował, że ciężkie betoniarki i inny ciężki sprzęt budowlany rozcisnął nawieżchnie tych ulic i nadają się do remontu. A z drugiej strony, firma które ten obiekt buduje sprawi, że w tym miejscu będzie miało pracę wiele osób, a do budżetu miasta będą wpływać dodatkowe pieniądze z podatków lokalnych. Czy więc można się spodziewać, że w przyszłym roku te 2 ulice zostaną wyremontowane? Trzeba tylko sfrezować asfalt i wylać nowy - równy.
Dodany 15.12.2017, 14:42 przez żuraw
Komentarz do Jarmark Bożonarodzeniowy
w tych godzinach to ludzie pracują
Dodany 15.12.2017, 12:15 przez we
Komentarz do Nie bądźmy obojętni. Policjanci apelują
Nigdy nie byłam i nie będę obojętna. Nie tylko na bezdomnych czy pijanych osób ,ale również na zwierzęta.
Dodany 15.12.2017, 08:06 przez ninka
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
To po jaką cho.lerę głosowaliście na przyjazd ciężarówki do miasta? Najpierw organizujecie akcję "głosujcie ludzie!", a później narzekacie, że przyjeżdża. Żałośni jesteście.
Dodany 15.12.2017, 07:46 przez Kopiko
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
Jak zwykle władni tego miasta mają mieszkańców za nic. Co to ma być...!!!???
Dodany 15.12.2017, 00:24 przez Starzec
Komentarz do Ostrzeżenie meteo. Oblodzenie
Tyle komunikatów to może w końcu zimą nie zaskoczy drogowców he
Dodany 14.12.2017, 23:08 przez Miron
Komentarz do Wypadek pod wiaduktem w Jabłonowie Pomorskim
Sława masz rację ,ludzka wyobrażnia jest najważniejsza,po to są znaki aby je przestrzegać ,jeden wypadek a tyle gadaniny ,to tak jak pijakowi zakazać pić ,głodnemu żeby nie jadł, umarłemu czemu umarł,niby wszyscy wiedzą o co chodzi ale i tak zrobią po swojemu.Pozdrawiam .
Dodany 14.12.2017, 17:51 przez Jurek
Komentarz do Wypadek pod wiaduktem w Jabłonowie Pomorskim
Oj, ciasny przejazd a przecież to droga główna! Powinna być obwodnica, bo ten przejazd jest naprawdę niebezpieczny, jak na obecne warunki drogowe...Jeżdżę tą drogą często i czasami wolę objazd, niż pędzić tą ciasną....a poza tym nie każdy przestrzega ograniczenie prędkości..
Dodany 14.12.2017, 17:41 przez Sława
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
za komunikat o ciężarówce ze słodzoną wodą ktoś w UM skasuje coś koło 10k miesięcznej wypłaty
Dodany 14.12.2017, 17:09 przez filipek
Komentarz do Pożar w centrum Brodnicy.
fajne podnośniki i wozy bojowe straży ale gdzie ten pożar?
Dodany 14.12.2017, 16:47 przez huiop;
Komentarz do Uwaga. Utrudnienia w ruchu kołowym.
No niesamowita atrakcja
Dodany 14.12.2017, 14:10 przez lalala
Komentarz do Pijany kierowca spowodował 6 kolizji drogowych
Dlaczego ten śmieć po pierwszej kolizji nie wylądował na Izbie Wytrzeźwień?? Jak patrol zauważy zataczającego się pieszego na chodniku to zaraz go zwijają na dołek a ten typ został wypuszczony?? Kolesiostwo czy łapówkarstwo..?
Dodany 13.12.2017, 21:12 przez Zbulwersowany
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki postawie mieszkańca Brodnicy
Bardzo dobrze zrobil , jeszce bedzie chodzil po imprezach i szukal kolegow pijaka . A znajdz tu kogos trzezwego? A potem jak byla mowa o tym z Jablonowa - oddadzom mu koledzy kluczyki i do domku i tak pojedzie .
Dodany 13.12.2017, 11:28 przez kierowca
Komentarz do Pijany kierowca spowodował 6 kolizji drogowych
Czytam zawsze, ze grozi do 2 lat. A ile praktycznie taki ciul przecietnie dostaje? Wie ktos?
Dodany 13.12.2017, 11:23 przez ???
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki postawie mieszkańca Brodnicy
Tak dla zasady, to obywatelska postawa to donos?
Dodany 12.12.2017, 21:22 przez pytajacy
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki postawie mieszkańca Brodnicy
a w Jabłonowie pijanego po spowodowaniu kolizji do domu puścili, żeby na tym samym gazie i tym samym samochodzem jeszcze pięć następnych kolizji spowodował.
Dodany 12.12.2017, 18:46 przez filipek
Komentarz do Pijany kierowca zatrzymany dzięki postawie mieszkańca Brodnicy
Ja zrobiłbym inaczej..skoro widział ze wsiadal pijany to mógł zabrać mu kluczyki dać kopa i zanieść kluczyki na tą imprezę z której wychodzil i po sprawie...nie powinien pozwolić mu odjechać
Dodany 12.12.2017, 16:37 przez we
Komentarz do Pijany kierowca spowodował 6 kolizji drogowych
Wypadek jak wypadek ,jaja ukręcić takiemu skurczybykowi ,przywiązać koło zapasowe do torby i miesiąc latać na nagusa ul . jednokierunkową ,tak dla przykładu ,a drugie ,zobaczcie ilu panów policjantów w tym roku spowodowało wypadki ,ale to się każdemu może przy darzyć, chłopaki byli trzeżwi ,ważne ze im nic się nie stało no przypadkowym osobom.
Dodany 12.12.2017, 15:36 przez też kierowca
Komentarz do Pijany kierowca spowodował 6 kolizji drogowych
Kierowca oczywicie powinien byc przykladnie ukarany i tak na pewno bedzie . To po pierwszej kolizji . A po nastepnych to bym jeszcze dla przykladu ukaral Panow policjantow i osobe co miala zabezpieczyc pojazd . Dobrze ze nikogo ten patol nie przejechal .
Dodany 12.12.2017, 11:45 przez kierowca