baner KALENDARZE

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Nie to ie jest konieczne, dwa posty niżej masz przykład rozwiązania, które dla dopięcia budżetu nie wymaga podnoszenia podatków, to rozwiązanie nazywa się GOSPODARNOŚĆ. Jeżeli takie samo przedsięwzięcie realizowane przez różne miasta w jednym jest z nich jest DWA RAZY DROŻSZE niż w innych, to jest przykład niegospodarności, którą powinien się zainteresować prokurator.
Dodany 14.11.2019, 18:19 przez filipek
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
To konieczne jeżeli w najbliższych latach ma się domykać budżet miasta. Czas też najlepszy. Daleko do wyborów.
Dodany 14.11.2019, 18:12 przez Popierający
Komentarz do Za śmieci zapłacimy ponad 2 razy więcej
filipek, kochaniutki, ilością chcesz pokryć brak odpowiedzi na moje pytanie? I spróbuj raz pomarzyć zamiast mażyć, poczujesz się jeszcze lepiej :)
Dodany 14.11.2019, 18:06 przez observer
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Ludzie po h.. ta analiza, komentujący piszą tu tak jakby brali udział w takich akcjach co najmniej raz dziennie. Piszecie tak jakby to Policja była pijana i wiozła ta kobietę z dzieckiem a a tego typa zrobiliście ofiarę??? Trochę OGŁADY. P.S. brawo Panowie!
Dodany 14.11.2019, 17:58 przez brodniczanka
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Czy mozna gdzieś sprawdzić liste radnych jak głosowali za tymi podwyżkami?
Dodany 14.11.2019, 17:50 przez sprawiedliwy
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Brodnicka strefa aktywności dla psów kosztowała 260tyś zł (kwota z projektu obywatelskiego), w Rypinie to samo tylko większe i z oświetleniem zrobili DWA RAZY TANIEJ za 80tyś zł. Już wiecie na co idą podatki, NA NIEGOSPODARNOŚĆ.
Dodany 14.11.2019, 17:08 przez filipek
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Oboje rodziców co najmniej powinno mieć ograniczone prawa rodzicielskie i kuratora za taką akcję. Co najważniejsze niech dziękują Bogu, że podczas tego wariackiego rajdu nie uderzyli tym tico w drzewo, bo byłby trup na trupie.
Dodany 14.11.2019, 16:36 przez LUDZIE POWARIOWALI
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Co widać po zdjęciu zamieszczonym w artykule, po tych wszystkich podwyżkach podatków to nawet domki będziemy mieli takie jak u antków z papy i dykty. Widać taki jest ukryty cel naszej władzy, że będą mogli się znów poczuć jak u mamy:-))))))
Dodany 14.11.2019, 16:12 przez Alina
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Jak to z czym? Kolejna podwyżka będzie za wodę i ścieki pewnie:-) Ładnie nam żądzą nasze antki na brodnickich stołkach. Masz narodzie to co wybrałeś, to teraz płać i płacz.
Dodany 14.11.2019, 16:00 przez HaHaHa
Komentarz do Zawalił się zabytkowy młyn przy ul. Młyńskiej
Kiedyś się samo zapaliło, teraz się samo zawaliło. I tak parcela robi się wolna.
Dodany 14.11.2019, 15:56 przez :)
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Tak liście, błoto... Filmik w dodatku poucinany.
Dodany 14.11.2019, 14:59 przez Podatnik
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Podatnik jak Ktoś uważnie oglądał to zauważy, że prędkość radiowozu było około 50 i spadła do 20 w momencie uderzenia. Błoto, liście i droga hamowania sporo dłuższa...
Dodany 14.11.2019, 14:48 przez Byk
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
szkoda dziecka że tak długo było w stresie zanim zatrzymali ten samochód..tak długo gonić tico ???na koniec jeszcze przypakowali w tył tego auta..to nie jest śmieszne to tragiczne..ciekawe jak długo go gonili po tym lesie..zapewne dłużej niż pościg bo filmik ucięty
Dodany 14.11.2019, 14:33 przez wer
Komentarz do Podwyżka podatku od nieruchomości
Burmistrz Jarosław buduje dramaturgię niczym Hitchcock, zaczyna od trzęsienia ziemi (śmieci wzrost o 100%) a potem napięcie tylko narasta (podatki 10%). Ciekawe z czym jeszcze wyskoczy przed nowym rokiem.
Dodany 14.11.2019, 14:17 przez filipek
Komentarz do Kinoteka Brodnica
Czy przewidujecie puszczać cos z Marvel Studios ?
Dodany 14.11.2019, 14:09 przez Iron Man
Komentarz do Podpisanie umów na budowę dróg gminnych
Michale, albo nie wiesz co piszesz,albo palisz głupa , ja też potrafię likwidować czyjeś wpisy ,tylko mi to nie przeszkadza ,a to że cię prawda zabolała, twoja sprawa , nie wmawiaj komuś tego co sam masz w głowie .
Dodany 14.11.2019, 14:07 przez Bolek
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Widać, jak Tico hamuje i zatrzymuje się, a radiowóz jedzie, jak gdyby nic. Gratuluję umiejętności i doświadczenia. Kogo, oni tam trudnią... W emocjach chyba zapomniał o hamulcach...
Dodany 14.11.2019, 13:42 przez Podatnik
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Czy można tak wjeżdżać w tył smochodu stojacego ? A pasażer na muszce to o co chodzi ?
Dodany 14.11.2019, 13:36 przez prawnik
Komentarz do Pościg za pijanym kierowcą tico [video]
Kierowca a własnej pensji powinien naprawić radiowóz, który rozbił. Pajace.
Dodany 14.11.2019, 13:32 przez Hrabia
Komentarz do Nowe umiejętności – nowy start – lepsze życie
A ty jesteś łysym dziadem
Dodany 14.11.2019, 12:50 przez Paulina
Komentarz do Za śmieci zapłacimy ponad 2 razy więcej
karmisz się mitami Observer, jak wszyscy mieszkańcy tego miasta, że jest piękne, wyjątkowe, mieszkańcy mądrzy, uśmiechnięci i pachnący bo do czysta wymyci a wszyscy w całym kraju o niczym nie mażą jak tylko mieszkać lub choćby tylko przyjechać do Brodnicy. Prawda jest zaś taka, że miasta dzisiaj ocenia się po jakości życia w nich, a jednym z głównych kryteriów jest dostęp do usług publicznych. W tym Rypin odskoczył tak daleko, że Brodnicy naprawdę będzie trudno do niego dotuptać, tym bardziej, że nawet te same rzeczy realizowane Brodnicy przez nieudolność Jarosława po prostu nie wychodzą
Dodany 14.11.2019, 12:49 przez filipek
Komentarz do Nowe umiejętności – nowy start – lepsze życie
Paulinko, jesteś blondynką? Jak się ogarniesz, to przeczytaj jeszcze raz POwyższy news. Może coś zauważysz. Podpowiadam, nie chodzi o brak fotek na ściance.
Dodany 14.11.2019, 12:41 przez xyz
Komentarz do Za śmieci zapłacimy ponad 2 razy więcej
filipek - Jeśli w Rypinie tak fajnie i wszystko tam mają to dlaczego coraz więcej ludzie z tamtych stron w Brodnicy?
Dodany 14.11.2019, 11:57 przez observer
Komentarz do Za śmieci zapłacimy ponad 2 razy więcej
w Rypinie jest pisor, i co? mają swój RIPOK więc niskie opłaty za śmieci, mają basen, kino, place zabaw dla dzieci, strefy aktywności, miasteczko ruchu drogowego, park dla psów (którego u nas nie mogą wykonać). My natomiast z naszym prawilnym Jarosławem nie mamy nic z tych rzeczy a te sto procent podwyżki za śmieci zarobi na nas właśnie Rypin.
Dodany 14.11.2019, 10:11 przez filipek
Komentarz do Za śmieci zapłacimy ponad 2 razy więcej
Mnie podwyżka nie dotknie, ponieważ wożę śmieci ze swojego domku do koszy na osiedlu morskie oko.
Dodany 14.11.2019, 10:05 przez można