OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
fakt, niektórzy wiocha totalna
Dodany 27.02.2017, 18:23 przez Mejk
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
brodniczka pier*****a! Właśnie przez takich filipków którzy z zasady wszystko krytykują to miasto schodzi na psy! Nalepiej nic nie robić i krytykowac wszystko co robia inni. Już taki jeden na fb pisał, że w cbr nic sie nie dzieje i kulturalnie schodzi na psy. Szkoda tylko, że o MOIM mieście wypowiadają sie najczęściej ci co w nim na co dzień i tak nie mieszkają, a tyłki grzeją gdzieś na wsi, żeby nie powiedziec w ciemnym lesie. I niech tam sobie zostaną (tak tak Bartek, to do ciebie)
Dodany 27.02.2017, 18:20 przez fisz mejd
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
fazi i filipek żenadą to jest wypowiadanie sie na temat który was nie dotyczy. Możecie sobie wyrażac opinie (o ile ktos bedzie chciał jej sluchać) o wyższości klocków lego nad piciem coli ale to wszystko. BDK super pomysł!W koncu ktos o nas pmyslal
Dodany 27.02.2017, 16:48 przez 50
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
troche to słabr, że imprezę dla kobiet krytykuja faceci. Tym bardziej, że nikt ich na nia nie zaprasza!
Dodany 27.02.2017, 16:10 przez Gosia J,
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
Występ był super, szkoda tylko, że sprzedawali bilety z widokiem na rusztowanie sceny, no i jeszcze były osoby, które przyszły chyba przez przypadek, bo zamiast słuchać i w miarę możliwości oglądać przeszkadzały innym głupimi odzywkami i śmiechami.
Dodany 27.02.2017, 14:19 przez Ulka
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
filipek ty i tak wjazdu nie masz, to dzien kobiet, nie dzien pustaka
Dodany 27.02.2017, 14:15 przez Gabi
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
Zapraszamy serdecznie!Nastolatki i panie w "wieku balzakowskim" - posiedzimy, pogadamy, pośmiejemy się, albo popłaczemy (to też czasem naszej duszy potrzebne), w każdym razie na pewno spędzimy razem dobrze czas. Dziewczyny z Avon i Perfect Smile przygotowały dla nas niespodzianki, więc już się ccieszymy:-)Jeszcze raz zapraszamy!
Dodany 27.02.2017, 14:08 przez BDK
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
Witam Fajnie, że jest organizowane takie spotkanie - wpadnę. Tylko jak zwykle tym brodnickim pesymistom już coś nie pasuje. Jak nic się nie dzieje - to źle, jak ktoś coś robi - też niedobrze,a zaproszenie jest bezpłatne.Tylko się cieszyć. Pozdrawiam
Dodany 27.02.2017, 13:04 przez m.s.5
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
żenada totalna
Dodany 27.02.2017, 11:55 przez fazi
Komentarz do Mistrzostwa powiatu w siatkówkę
Gratuluje obu druzynom!
Dodany 27.02.2017, 11:31 przez fan
Komentarz do Dzień Kobiet z BDK
marketing bezpośredni - pomysł ludzi od kultury na dzień kobiet, żenada.
Dodany 27.02.2017, 10:46 przez filipek
Komentarz do Mistrzostwa powiatu w siatkówkę
Brawo CKZiU!!
Dodany 27.02.2017, 10:25 przez nie uczeń
Komentarz do Sprzątaj po psie
czy straz miejska pracuje w weekend?? kontaktu nie ma..z tego wychodzi że można wychodzić z psami, palić plastikami i pic piwo za sklepami bo straż ma wolne..bezsens
Dodany 27.02.2017, 08:29 przez mieszk
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
Powiem tak-byłem z babcią i nie żałuję!
Dodany 27.02.2017, 08:07 przez victor
Komentarz do Sprzątaj po psie
Mieszkańcy ul Sobieskiego i Polnej idą z psami za płot bliżej torów,cała trawa zasrana przez psy myślą że tam sprzątać nie trzeba, wstyd weś człowieku woreczek i sprzataj,z okien wszystko widac.Sprzątać trzeba wszędzie albo nie mieć psa.
Dodany 26.02.2017, 22:34 przez Tina
Komentarz do Podziękowania dla rodziny
Moi kochani czytajcie ze zrozumieniem -dzieci muszą mieć zapewnioną opiekę, jaka zostanie wybrana to już zależy od uregulowania spraw. Problem polega na tym, że sprawy finansowe są tematem tabu, dlaczego instytucje i rodziny zastępcze potrafią powiedzieć o wielkiej miłości a nie chcą pisnąć na temat pieniędzy. Wiele osób gdyby znało jak to wygląda od strony ekonomicznej na pewno chętniej by podejmowało decyzje o rodzinie zastępczej.
Dodany 26.02.2017, 18:56 przez urszula
Komentarz do Brydż sportowy w BDK
a co odwołali, kino?
Dodany 26.02.2017, 18:39 przez Stopa
Komentarz do Podziękowania dla rodziny
Skoro tak bardzo kogoś boli, że za opiekę nad dziećmi rodzinne domy dziecka dostają pieniądze, to niech sam założy taki dom, jaki problem? Rozumiem, że domy dziecka na które idą ogromne pieniądze to w porządku, ale domy rodzinne gdzie sąsiad dostanie kasę na wychowanie, to to już nie. Dziwne myślenie.
Dodany 26.02.2017, 17:11 przez teri
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
ej, w eltroniku leci właśnie! ta czarna to dyr bedeku?? Co ona klepie,ale siara
Dodany 26.02.2017, 16:34 przez Pedros
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
ej, w eltroniku leci właśnie! ta czarna to dyr bedeku?? Co ona klepie,ale siara
Dodany 26.02.2017, 16:34 przez Pedros
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
wstaw siebie filipek, bedzie tam git
Dodany 26.02.2017, 11:26 przez szyba
Komentarz do Brydż sportowy w BDK
sorry, taki mamy klymat!
Dodany 26.02.2017, 10:37 przez cbr
Komentarz do Występ Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze
z czego nie ma informacji, z muzeum?? Buuuhaha!! Najpierw to by musialo sie tam cos dziac, jak tam nawet ci,co żyją to sami jak te eksponaty. Byłes wogle sam z siebie kiedyś w muzeum?? W bibliotece to masz jeszcze jakiś pisarzy fajnych czasem ale muzeum zatrzymało sie w epoce mezolitycznych coś tam cos tam i na tym koniec. Porażka
Dodany 26.02.2017, 10:34 przez filipek
Komentarz do Podziękowania dla rodziny
do wiola: a co ty wnosisz do tej dyskusji? mam wrażenie że Ty to dopiero nie jesteś w temacie :-) Do urszula: o to co napisałaś możesz być spokojna. pozdrawiam
Dodany 26.02.2017, 09:00 przez jk
Komentarz do Podziękowania dla rodziny
Nie po wielkości , po jakości.
Dodany 25.02.2017, 22:55 przez wiola