OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Zabezpieczone nielegalne gry
Jakoś jeszcze nikt nie zapłacił tych magicznych kar,kurde zaciąga to jakąś lipną propagandą jak za PRL
Dodany 16.10.2017, 19:46 przez ojciec
Komentarz do Kinoteka Brodnica - harmonogram
o czym my w ogóle mówimy. Tak naprawdę to chodzi o kino dla dzieci, żeby spędziły czas inaczej niz przed tv bo zawsze to jakas atrakcja i wyjście z domu. My mamy canal+,hbo internety i co tylko dusza zapragnie. To nie te czasy że dwa programy nakrzyż, teraz to ja mam kino w domu. Pomysł z kinoteką przedni, a że za darmo to już w ogóle nie ma do czego sie przyczepić
Dodany 16.10.2017, 19:27 przez Ojciec
Komentarz do Zderzenie ciężarówki z osobówką w Sokołowie
Nawet na takim zadupiu przez głupotę mogło dojść do tragedii.
Dodany 16.10.2017, 13:49 przez Fazi
Komentarz do Kinoteka Brodnica - harmonogram
Zgadzam się – kino za darmo z repertuarem dla dzieci młodszych i starszych. Skład brodnickich mieszkańców naleciałych z rożnych okolic jest taki, że nie istnieje obecnie poważna potrzeba budowania wypasionego kina dla dorosłych. Wystarczą kebabownie i piwo.
Dodany 16.10.2017, 08:19 przez henio
Komentarz do Farben Lehre w BDK
i będzie tak ja naZenku - 5 h jakis ch..y support, pół godz występ "gwaizdy" A ty płać człowieku za to gów.o
Dodany 16.10.2017, 08:12 przez Kaban
Komentarz do Bezpłatne badania
Jak u rodzinnego, to czekasz osiem miesięcy bo limit się wyczerpał, jak to zrozumieć , czyżby lekarze bez robotni,ja na okulistę mam czekać dwa lata chodzi o zaćmę ,może by tak okuliści coś takiego wymyślili był bym bardzo wdzięczny ,na pewno jest wielu takich jak ja .
Dodany 15.10.2017, 21:22 przez Emeryt
Komentarz do Bezpłatne badania
leczcie tych którzy już są chorzy i czekają np do kardiologa 8 miesięcy, może czasami ie występować za bardzo przed szereg.
Dodany 15.10.2017, 20:22 przez ona
Komentarz do Farben Lehre w BDK
A kiedy przyjedzie Tmoasz Niecik. Czekamy ......
Dodany 15.10.2017, 12:59 przez Paulina
Komentarz do Farben Lehre w BDK
krasnal, przyjdź chociaz na ten
Dodany 15.10.2017, 09:20 przez smerfetka
Komentarz do Farben Lehre w BDK
Brawo Bdk, takich koncertów jest za mało.
Dodany 14.10.2017, 21:19 przez Krasnal Toto
Komentarz do Awanse brodnickich nauczycieli
Rzeczywiście jest "wylij" 😁
Dodany 14.10.2017, 15:44 przez zosia
Komentarz do Trzeźwy kierujący w powiecie brodnickim
ale jak ten pijany kogoś zabije na drodze (a nie nie daj bóg kogoś bliskiego) to będziesz pier... czemu go policja nie złapała. Kur.. co za ludzie.
Dodany 14.10.2017, 14:20 przez grr
Komentarz do Trzeźwy kierujący w powiecie brodnickim
Policja bez podstawie wymusza badanie alkomatem, policja ma prawo badać alkomatem, ale w uzasadnionym przypadku. UZASADNIONY PRZYPADEK zgodnie z ustawą to jest popełnienie wykroczenia, lub spowodowanie kolizji więc policja robi kontrole na siłę bez podstawie, musi być uzasadnienie podejrzenie, że kierowca jedzie pod wpływem ...
Dodany 14.10.2017, 11:04 przez ;)
Komentarz do Farben Lehre w BDK
filipek, kpiarzu, nie prowokuj :)
Dodany 14.10.2017, 10:26 przez ja
Komentarz do Farben Lehre w BDK
ale poza tym to nic sie u nas nie dzieje:-)
Dodany 14.10.2017, 10:09 przez filipek
Komentarz do Policjanci apelują. Dbajmy o bezpieczeństwo na drogach
Wyłożyłem jak krowie na rowie bo niewiele dociera do szaleńców, którzy świadomie sprowadzają niebezpieczństwo na uczestników ruchu drogowego. Co do kupy - zwieracze wtedy były o.k. Teraz może wydarzyłoby się coś godnego Twej uwagi.
Dodany 13.10.2017, 18:38 przez józek
Komentarz do Policjanci apelują. Dbajmy o bezpieczeństwo na drogach
To pewnie jozin czytaj józek kupę miałeś jak go zobaczyłeś we mgle.
Dodany 13.10.2017, 18:02 przez kruk
Komentarz do Awanse brodnickich nauczycieli
i przycisk pod formularzem komentarza macie "Wylij" zamiast wyślij
Dodany 13.10.2017, 15:56 przez filipek
Komentarz do Awanse brodnickich nauczycieli
jaki nieciekawy, przykry, statystyczny tekst
Dodany 13.10.2017, 15:53 przez filipek
Komentarz do Wypadek w Gorczenicy
Z tego co mi wiadomo to golfem kierowała osoba niepełnosprawna.
Dodany 13.10.2017, 12:42 przez Hhhhhh
Komentarz do Policjanci apelują. Dbajmy o bezpieczeństwo na drogach
Niechronieni - bo sami nie chronią się ? Na trasie Kowalewo Toruń w nocy we mgle poruszał się młdy, trzeźwy rowerzysta miał tylko odblask PRZYMOCOWANY DO SIEDZENIA !!! Zobaczyłem go 2-3metry przed maską samochodu . Udało się nie najechać na niego.
Dodany 13.10.2017, 11:27 przez józek
Komentarz do Trener Marzeń
Serio, Kris?? Jeszcze tylko za gotowanie sie nie wziąłes. Bezrobotne specjalista, który mówi innym jak zyć. Nie, no super.
Dodany 13.10.2017, 07:47 przez qń
Komentarz do Wypadek w Gorczenicy
do Miron i ppp. jeżeli jedno auto stoi, a kierowca opla pędzi jak wariat,a powinien zwolnić ,bo teren zabudowany to znaczy ,że albo chory , albo poczuł się słabo , albo uważa ,że Kubica mu do pięt nie dorasta, a w tym wypadku policja może zatrzymać prawko sprawcy do momentu zbadania gościa i wyjaśnienia przyczyn wypadku. Tak stanowią przepisy ustawy Prawo o Ruchu Drogowym,a nie widzi mi się policjantów. Policjanci postąpili prawidłowo. Obecna policja, to nie komunistyczni milicjanci, którzy uważali ,że" prawo to my", są szkoleni z prawa.Chuliganów drogowych trzeba tępić , jak zarazę.
Dodany 12.10.2017, 20:26 przez kierowca