OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do II Zlot Fanów Sagi o Lipowie
Na zlocie pojawi się minister Ziobro proponując aby pani psycholog zaczęła się lepiej prowadzić tak jak i inni funkcjonariusze policji.
Dodany 18.07.2018, 23:38 przez ojciec Tadeusz
Komentarz do Razem dalej
Tak cyrk to nasza specjalność. Nic innego, ewentualnie afrykańskie bębny.
Dodany 18.07.2018, 23:31 przez ojciec Tadeusz
Komentarz do Podczas jarmarku zadbamy o zdrowie
Poziom usług medycznych w Brodnicy na NFZ jest taki, że trzeba szukać pomocy na jarmarkach?
Dodany 18.07.2018, 23:29 przez ojciec Tadeusz
Komentarz do Osiek zalany
Mieszkam w osieku i nie zaluje tych mieszkancuw byl ruw ale chcieli miec piekne ogrudki to teraz maja a basen strazacki nie mial nic wspulnego z rowem i takiej ilosci wody nic nie zatrzyma a pozatym gdzie ta pomoc kukiza itd brak zreszt to tylko polska was zalewa a rolnicy co odawali mleko do rypinskiej mleczarni ktura juz jest w etapie likwidacji nie becza o piwnice pusta bo pul metra wody jest mleczarnia wisi grube tysiace im tego nikt nie oda a woda wyschnie
Dodany 18.07.2018, 22:51 przez Mieszkam dlugo i jest jak jest taka prawda a skoro ludzie wiedza ze zalewa to po kiego buduja sie w
Komentarz do Podczas jarmarku zadbamy o zdrowie
da Pan - jarmark ekologiczny z miasteczkiem zdrowia. Kumejszyn?
Dodany 18.07.2018, 21:11 przez Qba
Komentarz do Zgarnij autograf Katarzyny Puzyńskiej w Brodnicy!
A czy ty myśśśśślisz, że organizatorzy dostali kasę z miasta lub gminy? Złamanego grosza nie dostali. Zorganizowali to sami, bez zakichanej pomocy radnych, burmistrzow, wójtów, posłów i kogo tam jeszcze. Najpierw dowiedz się dokładnie co i jak, a później komentuj.
Dodany 18.07.2018, 21:04 przez Uczestnik
Komentarz do Podczas jarmarku zadbamy o zdrowie
Czy to jest jarmark medyczny czy ekologiczny bo pogubiłem się?
Dodany 18.07.2018, 14:13 przez Pan da
Komentarz do XXIV Dni Drwęcy
Gdy w tym roku przyjdzie jesień i zima, gdy wegetacja się zatrzyma, można by wysłać ekipę z PGK po 5 ludzi, z narzędziami typu piła, sekator, kosa spalinowa, łopata - i przynajmniej 1 brzeg Drwęcy (tam gdzie to jest możliwe, bo np. przy wojsku się nie da) w obrębie miasta oczyścić, wyciąć nadmiar krzaków, chaszczy, chwastów, zrobić żwirową ścieżkę blisko rzeki. To się da zrobić niemal bez kosztów. Ci ludzie i tak tam pracują. Czy oni siedzą w garażu czy pracują to i tak się im płaci. Nie twórzmy wielkich i drogich planów rewitalizacji, na które nigdy nie będzie pieniędzy. Zróbmy to tanio.
Dodany 18.07.2018, 14:11 przez ogrodnik
Komentarz do Zgarnij autograf Katarzyny Puzyńskiej w Brodnicy!
Drogami nie da się jeździć ale rozrywka na pierwszym miejscu - MYŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSlę że najłatwiej tu wyprać brudne pieniądze jeszcze CHajzera powinni zaprosić by były bielsze od poprzednich Wał.....ch.
Dodany 18.07.2018, 12:45 przez kostka brukowa
Komentarz do VII Festiwal Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej
to taki festyn bedzie? to chyba wpadne
Dodany 18.07.2018, 09:21 przez Kacper
Komentarz do Zgarnij autograf Katarzyny Puzyńskiej w Brodnicy!
To nie jest wydarzenie polityczne a czysto rozrywkowe. Więc potrzebny nam on jak dziura w moście.
Dodany 17.07.2018, 18:55 przez Uczestnik
Komentarz do Zgarnij autograf Katarzyny Puzyńskiej w Brodnicy!
nie ma honorowego patronatu posła Szramki?
Dodany 17.07.2018, 14:15 przez batel
Komentarz do VII Festiwal Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej
super sprawa
Dodany 17.07.2018, 12:20 przez jasiek
Komentarz do Lato w Młodzieżowym Centrum Kariery
A dietetyk po szkole, czy kursach online?
Dodany 17.07.2018, 10:29 przez Brodnica
Komentarz do Zderzenie busa i ciężarówki
Bo sami nie wiedza jak objechac
Dodany 17.07.2018, 09:10 przez Mieszkaniec osieka
Komentarz do Nowe nawierzchnie na wojewódzkich trasach
Dla kogo te wypociny?
Dodany 17.07.2018, 08:27 przez Zorro
Komentarz do Zderzenie busa i ciężarówki
Jechałem ta drogą w kierunku Rypina,gdy była już zamknięta. Żaden policjant nie raczył pokazać objazdu.Kilka samochodów zaryzykowało i polnymi drogami dojechaliśmy do krzyżówki w centrum Osieka i dalej do Rypina.Organizacja przewyborna.
Dodany 16.07.2018, 22:37 przez max44
Komentarz do XXIV Dni Drwęcy
Pogoda może i sprzyjała, ale frekwencja to nie bardzo. Większego niewypału to nie widziałem, po 20 minutach córka prosiła żeby lepiej może już iść, bo nuda.
Dodany 16.07.2018, 20:48 przez Bilordoza
Komentarz do Nowe nawierzchnie na wojewódzkich trasach
A nie lepiej pikodywanik ?
Dodany 16.07.2018, 16:37 przez Aleksander
Komentarz do Nowe nawierzchnie na wojewódzkich trasach
a może nanodywanik ?
Dodany 16.07.2018, 16:34 przez hahah
Komentarz do Zaproszenie - Dni Drwęcy
Kacha ,jeden namiot to sama elita Świedziebni , z chowali się pod budę z wstydu głodomory ,pan starosta widać człowiek honoru , coś mu to towarzystwo popsuło apetyt ,bo zbyt długo z nimi nie zabawił.Jeszcze trochę to pan poseł będzie musiał trzy razy na dzień zamówić autobus z Żuromina do Brodnicy wożąc głodomorów.
Dodany 16.07.2018, 14:15 przez Podatnik
Komentarz do Nad wodą
z wędkarzami zrobimy porządek zaraz po myśliwych! jesteście takimi samymi barbarzyńcmi jak oni, okaleczcie żywe zwierzęta, zadajecie im ból cierpienie dla sportu i pryjemności.
Dodany 16.07.2018, 00:17 przez Ludzie Przeciw Myśliwym
Komentarz do Zaproszenie - Dni Drwęcy
Nawet niebo płakało na to całą organizację dni Drwęcy , aż żal dupę ściska ,panie starosto te wasze kiełbaski to chyba były przygotowane dla waszych pracowników , bo ci co je przywieżli to sami je w pierdzielili ,no i paru z administracji,bo z publiki to widać było że nie smakowało ,,lub bało się żeby ich nie zadławiło z tej waszej szczerości do społeczeństwa .słyszałam w śród ludzi , niech sami wpierdzielają aż im się dupy porozwalają.
Dodany 15.07.2018, 11:00 przez Kacha
Komentarz do Dzielnicowi z Górzna zatrzymali trzech pijanych rowerzystów
Nie musieli już jechać na marsze Kaczyńskiego, żeby chronić smoleńską brednię i od razu taki sukces. Wyrobili część normy w ciągu jednego dnia i przy tym tanio, bo nie musieli nikogo ścigać samochodem. Brawo panowie policjanci za taką wielką ofiarność w pełnieniu służby dla naszego dobra.
Dodany 14.07.2018, 20:49 przez bartosz
Komentarz do Powiatowy festyn Ludowy
a bobrowianki dzie ?
Dodany 14.07.2018, 14:44 przez paulina