OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Święto Wojska Polskiego w Brodnickim Pułku.
jak to wojsko stoi..co za postawa? porucznik na baczność szeregowy zwis dłoni..mega te zdjęcia,,generalnie tacy jacyś chuderlaki przygnębieni
Dodany 22.08.2017, 14:50 przez we
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
Jeżdżo młode siksty i myślo o 500+ i po temu wpadki
Dodany 22.08.2017, 12:49 przez rolnik
Komentarz do BDK zaprasza - Orkiestry Dęte 2017
Znowu nie zagra Orkiestra Miejska??? W zeszłym roku w czasie imprezy w Brodnicy grali na dożynkach na jakiejś wiosce, to jest kpina, że miasto buli kase na utrzymanie czegoś, z czego nie ma żadnego pożytku!
Dodany 22.08.2017, 10:58 przez filipek
Komentarz do BDK zaprasza - Orkiestry Dęte 2017
to jest żenada. Miasto buli tyle kasy na orkiestrę która i tak nie wystąpi więc po co wogóle wywalać tyle pndzy w błoto?? ŻENADA.
Dodany 22.08.2017, 10:33 przez major
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
wy wszyscy poniżej chyba nie znacie sie na przepisach....tam na tych pasach mozna przejezdzać rowerem bo z jednej i drugiej strony jest sciezka dla rowerow i przy przejściu dla pieszych jest pas także dla rowerzystów by mogli przejechać...jeny aż sie pisać nie chce ciemnota..jak wy zdajecie prawojazdy chyba za kartofle
Dodany 22.08.2017, 08:29 przez ee
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
Do szouku. Też jestem młodą siksą jeżdżąca na rowerze miejskim, ale wiem że przez przejście dla pieszych należy rower przeprowadzić. Jestem też kierowcą i na trzecim przejściu od ronda w kierunku Rypina jest znak, że jest tam ścieżka dla rowerów. Więc jak najbardziej mógł tam przejeżdżać. O ile oczywiście to było tam.
Dodany 22.08.2017, 06:46 przez zosia
Komentarz do Święto Wojska Polskiego w Brodnickim Pułku.
Cycek ty maluczki durniu, wolność nie polega na gnojeniu, a na wzajemnym respektowaniu się. Życzę wszystkiego najlepszego służącym w naszej brodnickiej jednostce!
Dodany 22.08.2017, 01:38 przez h
Komentarz do BDK zaprasza - Orkiestry Dęte 2017
Tylko te dwie orkiestry? :(
Dodany 22.08.2017, 00:23 przez l
Komentarz do BDK zaprasza - Orkiestry Dęte 2017
A Brodnicka Orkiestra Dęta?
Dodany 21.08.2017, 22:56 przez Gg
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
Wyścigi organizują sobie tam nie tylko motocykliści. Powszechny stał się tam widok ścigających się samochodów osobowych. Strach poruszać się ścieżką rowerową, że o przejściu przez pasy nie wspomnę. Niby wolne a w ułamku sekundy już pojazd przy pasach. Z reguły dzieje się to wieczorami kiedy największy ruch na ścieżce a ulica w miarę pusta.
Dodany 21.08.2017, 21:35 przez Użytkownik ścieżki rowerowej
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
nie tylko baby i dziady jeżdzą po pasach, ale młode siksy na tych miejskich złomach rowerowych z wypiętymi kuprami walą po zebrze
Dodany 21.08.2017, 19:50 przez szouku
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
Najpierw zwróciłbym uwagę na kierowców tak zwanych ścigaczy,którzy regularnie urządzają pościgi na alei.
Dodany 21.08.2017, 18:51 przez Sław
Komentarz do Potrącenie rowerzysty przez motocyklistę
a co tu wyjaśniać...po pasach się nie jeździ wszystkim tym dziadkom, babkom zabrałabym rowery....bo stanowią zagrożenie..
Dodany 21.08.2017, 16:26 przez olka
Komentarz do Święto Wojska Polskiego w Brodnickim Pułku.
ażź mi sięnie chce pisać komentarza, nigdy nie lubiłem zielonego munduru
Dodany 21.08.2017, 13:37 przez qaw
Komentarz do Wyjazdowe posiedzenie Zarządu Powiatu w Zespole Szkół Specjalnych w Brodnicy
W Brodnicy nie ma firm budowlanych???? tylko z włocławka, PKS z Włocławka, Antki przejmą Brodnicę.
Dodany 21.08.2017, 12:03 przez krzyżak
Komentarz do Święto Wojska Polskiego w Brodnickim Pułku.
PAMIĘTAJ!Komentarz jest Twoją prywatną opinią,za którą bierzesz całkowita odpowiedzialność. Portal Brodnica.net zastrzega sobie prawo do przekazanis Twoich danych w przypadku naruszenia prawa. I co to niby ma być???żyję w wolnym kraju i mogę zgnoić każdego i w każdym momencie.
Dodany 21.08.2017, 11:49 przez Cycek
Komentarz do Święto Wojska Polskiego w Brodnickim Pułku.
"świąteczne" życzenia ?????????
Dodany 21.08.2017, 10:44 przez we
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
Może przyjedzie Bawaria i zagrają na akordeonach ?
Dodany 21.08.2017, 08:48 przez Ala
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
Znam. I nagle 2 razy do roku wakacje w Grecji stały się czymś normalnym.
Dodany 20.08.2017, 18:27 przez niezadowolona
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
oczy kole to 500+, a znasz w brodnicy biznesmenów co łapą tez zagarniają 500+
Dodany 20.08.2017, 16:56 przez aw
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
500+ dostajesz i cię nie stać ?
Dodany 20.08.2017, 14:54 przez Na bogato
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
jeden plus, że Wesołe Miasteczko jest za DARMO, a kucyki też to ważne bo jak mam dójkę dzieci a przejażdzka do 10PLN, to już masz 20PLN
Dodany 20.08.2017, 14:24 przez Maciej
Komentarz do Zakończenie lata z firmą Vorwerk
Niezadowolony - Dokładnie!
Dodany 20.08.2017, 11:48 przez ostatni_sprawiedliwy