KOMUNIKATY

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
Do podatnika. Drogi kolego. Przykro mi, że nie zrozumiałeś mojego tekstu. Zdaje mi się, że czytanie bez zrozumienia to coraz częstsza ułomność rodaków. Jak się nie uważało na lekcjach z j. polskiego, kiedy padało pytanie "Co autor miał na myśli?", to potem zostanie już tylko plan B. Obrażanie współdyskutanta.
Dodany 26.03.2017, 20:58 przez Sonia
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
Do Sonia ,moja Sonia ma cztery łapy , chodzi po przejściach dla pieszych ,nikt jej nie poucza , jak widzisz zwierzakowi wystarczy jedno mądre szkolenie ,zaś nie chwali policjantów, możesz postawić setkę mundurowych razem z tobą to nie zmieni kultury osobistej człowieka , są cechy wrodzone a nie nabyte , czego ty nie potrafisz zrozumieć , przez to wypisujesz głupoty tak jak wielu innych na tej stronie.
Dodany 26.03.2017, 13:31 przez Podatnik
Komentarz do Kino VISA OUTDOOR CINEMA - 23 kwietnia
zerwany kłos o matuchno kandydat do łoskara juz w brodnicy
Dodany 26.03.2017, 08:11 przez moher
Komentarz do Spotkania uczniów z policjantami i strażakami
panowie ks, anzelm iloniek maja wplywy
Dodany 25.03.2017, 22:45 przez dorota
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Popieram wpis poniżej.
Dodany 25.03.2017, 20:37 przez Mezatka
Komentarz do Wiosenne porządki brodnikich ulic
Brawo. Gratuluje pomysłu i inteligencji osobie która zaplanowała zamiatanie "obwodnicy" w piątek w godzinach szczytu. Korek prawie od ronda do skrzyżowania z ul. Targową. Brak słów...
Dodany 25.03.2017, 10:09 przez Wojtek
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
W piątym zapisie "wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami jest zapis "- kierowanie w stanie nietrzeźwości bądź po użyciu alkoholu. " - to są dwa różne stany ???
Dodany 25.03.2017, 09:36 przez Stary człowiek
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
a to jest efekt dzwonienia na 112 ,dzwonisz odbiera pani w Toruniu wypytuje o wszystko potem Toruń dzwoni do Brodnicy to takie ulepszenie.Co komu przeszkadzało dzwonienie na 999? dzwoniło się bezposrednio do danego pogotowia w danym rejonie.
Dodany 25.03.2017, 08:55 przez misia
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Fazi jeśli taki kawałek pokonują w 10min to chyba jest coś nie tak!!! Na dodatek straż byla po kilku minutach. Ciekawe czy byś tak mądrował jakby o Ciebie chodziło wątpie.
Dodany 25.03.2017, 07:45 przez lak
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Jeśli 10 minut to dla was za długo to mogliście wziąść delikwenta na ręce i przez Statoil na szpital zapierniczać.Na drugi raz dzwoncie od razu na LPR(nie Liga Polskich Rodzin)dla mniej rozgarniętych.
Dodany 24.03.2017, 23:01 przez Fazi
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
Do podatnika. Pudło.
Dodany 24.03.2017, 20:37 przez Sonia
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
najlepiej to by karali biednych babcie które nie przechodzą po pasach osoby które nie umią się bronić i łatwo wlepić takiemu mandat a jak zobaczą bmw za pół bańki i jak śmignie im przed oczami to udają że nie widzą a kierowce pozdrowią machając ręką..
Dodany 24.03.2017, 19:25 przez we
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
A ja widziałem jak policjanci po cywilnemu przechodzili na ul Mostowej w miejscu niedozwolonym i poszli do sklepu rowerowego a mają czelność karać mandatami innych pieszych .
Dodany 24.03.2017, 18:03 przez Tak to jest
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
To prawda, stała Pani, była Pani bardzo przejęta, widziałem bo przejeżdzałem, ale wyobrazi sobie Pani, że Ci Panowie co jeden właśnie zasłab jechali do pracy, za ciężkie pieniądze a nie daleko ręką ręką w UM daje się nagrody po 5 tys...
Dodany 24.03.2017, 18:01 przez gdzie jesteścię księża sprawiedliwości broniący??
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Również byłam na miejscu wypadku, bo wraz chłopakiem zatrzymaliśmy się jako pierwsi i dzwoniliśmy na pogotowie i o nas jakoś nikt nie napisał. A straż przyjechała, a nie przybiegła. ,,Wielkie brawa" dla pogotowia, bo ten kawałek jechało aż 10min. Jak już coś piszecie, to piszcie prawde.
Dodany 24.03.2017, 17:29 przez ktoś
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Straż przyjechała na szczęście szybciej niż pogotowie, które taki kawałek jechało 10min!!!
Dodany 24.03.2017, 17:24 przez anonim111
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Nie przybiegli z komendy tylko wyjechali wozem.
Dodany 24.03.2017, 15:11 przez Część i chwala
Komentarz do Spotkania uczniów z policjantami i strażakami
Nauczyciele to lenie i nieroby.
Dodany 24.03.2017, 14:22 przez kamil
Komentarz do Tak będzie wyglądał odblaskowy autobus
mini disco polo
Dodany 24.03.2017, 14:20 przez boombastic
Komentarz do Policjantem jest się zawsze, także podczas urlopu
Brawo. Oczywiście zachowanie godne podziwu, tylko po co o tym się rozpisywać? Nie sądzę, aby policjantowi zależało na rozgłosie. Bardziej chodzi tu raczej o PR jego firmy.
Dodany 24.03.2017, 14:05 przez ppp
Komentarz do Tak będzie wyglądał odblaskowy autobus
Jakbyś umiała czytać to w art jest napisane.
Dodany 24.03.2017, 14:04 przez do Sarna
Komentarz do Tak będzie wyglądał odblaskowy autobus
co to za firma mini disco ? polo ?
Dodany 24.03.2017, 13:41 przez Sarna
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
Dzień Pieszego Pasażera brawo
Dodany 24.03.2017, 13:23 przez fan
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
Sonia, chyba pracujesz w urzędzie miasta i chcesz żeby jak najwięcej wpłynęło gotówki do budżetu państwa ,a pan burmistrz miał z czego dzielić nagrody dla swoich po 5000zł, szkoda ze dopiero teraz wpadli na taki pomysł , bo by było po 10000.
Dodany 24.03.2017, 11:28 przez Podatnik
Komentarz do Działania Pieszy w powiecie brodnickim
A ja dzisiaj widziałam jak pieszy wędrował sobie skosem po Małym Rynku wprost pod koła radiowozu nadjeżdżającego od stronu ul. Kopernika. Radiowóz zatrzymał się na środku placu. Policjant otworzył okno i pogodał sobie chwilę z pieszym, po czym panowie rozstali się w zgodzie.
Dodany 24.03.2017, 10:48 przez Sonia