OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
Aja popieram nie wykształcenie , lecz wiedze zdolności talent ,jeden po wyższym to głąb , drugi po zawodówce otwiera bardzo poważną firmę , tak bynajmniej jest w Brodnicy , a temu z wykształceniem wyższym kolesie szukają posadkę .
Dodany 21.03.2019, 22:07 przez ZSZ
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
Każda grupa zawodowa, w której do podjęcia pracy konieczne jest wyższe wykształcenie, powinna być odpowiednio wynagrodzona. Jak inaczej nauczyciele, rodzice, czy ktokolwiek inny ma motywować do zdobywania wiedzy?
Dodany 21.03.2019, 19:23 przez Popieram
Komentarz do Jak zaoszczędzić 1000 zł na wymianie zbitego ekranu telefonu?
Darmowa reklama? DROGO.
Dodany 20.03.2019, 22:42 przez Ppp
Komentarz do Remonty dróg powiatowych
Antek , dzięki, powiem szczerze ,po prostu śmiech mnie ogarnia kiedy czytam wypociny naszych włodarzy ,nie rozumie jednego ,że społeczeństwo naszego miasta nie czuje o co chodzi tym rządzącym kabareciarzom.Pozdrawiam .
Dodany 20.03.2019, 16:15 przez Bolek
Komentarz do Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
dziwny te nasz kraj ,wczoraj kierowca pana Brudzińskiego również przekroczył prędkość i otrzymał tylko pouczenie a chlebodawca poinformował w TV ze chłopina ma ciężką nogę?!limuzyna jechała bez bez sygnałów dzwiękowych i świateł
Dodany 20.03.2019, 14:29 przez Misia
Komentarz do Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
Bardzo dobrze. Ale! Czy przypadkiem marka samochodu nie jest błędnie napisana?
Dodany 20.03.2019, 12:08 przez Zmartwiony
Komentarz do Remonty dróg powiatowych
Bolek! Marnujesz, się chłopie ! Pozdrawiam
Dodany 20.03.2019, 06:48 przez Antek
Komentarz do Rozstrzygnięcie konkursu
A można wiedzieć kto zasiadał w składzie tego Sądu konkursowego? Bo mam wrażenie że to te same osoby co tak spartoliły nasz KIEDYŚ piękny Rynek! Dopóki Pan Radacz nie był Burmistrzem, to nasza Brodnica była jakaś lepsza, piękniejsza... Jak jest teraz-każdy widzi...
Dodany 19.03.2019, 23:01 przez Ania
Komentarz do Rozstrzygnięcie konkursu
Jeśli wzięto pod uwagę opinię Kujawsko – Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu, to śpię spokojnie. Tyle przecież pięknych rozwiązan już nam zaserwował.
Dodany 19.03.2019, 21:48 przez Andrzej
Komentarz do Remonty dróg powiatowych
Nie masz swojego starosty czy posła, traktują brodniczaków jak osła , wybraliście radnych , tych co dobrze gadają ,teraz was wszystkich w dupie mają , leci dietka i to nie mała kasa, dla was dziury w drogach ,w szpitalu kłopoty ,a radny flaszeczkę i chop na piknik do lasa , bo tam czeka wyborcza grylowa kiełbasa , tam leśniczy się byczy ,radny leniwy ,co by tu by wymyślić żeby społeczeństwo zauważyło - jestem pracowity i uczciwy.
Dodany 19.03.2019, 18:38 przez Bolek
Komentarz do Rozstrzygnięcie konkursu
A kiedy będzie przeniesienie Szkoły Muzycznej z końca miasta gdzieś w dziurze na osiedlu do bardziej eleganckiego budynku (najlepiej zabytkowego) na starym mieście?
Dodany 19.03.2019, 17:55 przez artysta
Komentarz do Rozstrzygnięcie konkursu
Ciekawe czy projekt rzeczywiście zakłada "możliwości realizacyjne" wykonania półokrągłych okien i z pewnością ich cena zmieści się w zakładanym budżecie. Ostatecznie wstawią kanciaste i efekt będzie zupełnie inny od zamierzonego. Mam nadzieję, że tym razem wizualizacja nie będzie tak mocno różnić się od efektu końcowego (kazus brodnicki Rynek). Pozdrawiam.
Dodany 19.03.2019, 14:38 przez Obserwator
Komentarz do Rozstrzygnięcie konkursu
Czy to jest ten projekt, który przewiduje salę do tańca z czterema słupami na jej środku? najgorszy możliwy wybór, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Koszmar architektoniczny na miarę galerii na mostowej.
Dodany 19.03.2019, 12:20 przez filipek
Komentarz do Remonty dróg powiatowych
remonty samych antkowskich dróg
Dodany 19.03.2019, 06:50 przez kryżak
Komentarz do Strach się bać
Wiedza o duchach podnosi naszą wiedzę historyczną i przyczynia się do wykształcenia współczesnego Polaka! Wyrzucona forsa podatnika.
Dodany 18.03.2019, 23:41 przez strzyga
Komentarz do Remonty dróg powiatowych
To chyba oczywiste, że przetarg w Brodnicy mógł wygrać tylko rodak z Lypna.
Dodany 18.03.2019, 23:27 przez Antoni
Komentarz do Nowa winda towarowa w DPS
Brawo! Sensownie wydane pieniadze.
Dodany 18.03.2019, 22:57 przez Krystyna
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
proponuje na sesji rady powiatu uczcić złą sytuację nauczycieli minutą ciszy ,a jak by coś to jeszcze , wywiesić nekrologi .
Dodany 18.03.2019, 19:07 przez xz
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
Boże ,jacy to biedni nasi nauczyciele ,uczeń płacze jak w oborze ciele ,żali się nad losem pedagoga, wznosi modły do pana Boga , daj im panie trochę otuchy , bo oni od nas są gorsze leniuchy ,całe życie ćwiczy tylko jedno ,jak wymyślić uczniowi domowe zadanie , co roku to samo, jak księdza kazanie ,w myślach pieniądze , strajki, gdzieś wolne etaty ,zadanie dla ucznia, a dla mamy czy taty ,po co mam się wysilać z uczniami w szkole , idę strajkować ja to wszystko pie------dolę . czy to w szkole czy na ulicy , mi się i tak to wszystko do emerytury liczy.
Dodany 18.03.2019, 13:56 przez Bolek
Komentarz do Zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty
bohaterska ta policja, a chłopaka znaleźć nie mogą
Dodany 17.03.2019, 15:02 przez brodniczanin
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
A jeśli chodzi o rozdawnictwo jak to niektórzy nazywają, to zrozumcie wreszcie, że chodzi o to żeby rodziły się dzieci, żeby rosły kolejne pokolenia, żeby zachować ciągłość i żeby nasz naród nie wymarl i nie wyginal. Nasi zachodni sąsiedzi Niemcy i Francja są właśnie na najlepszej drodze mu temu ich narody wybierają, a ma mam nadzieję przetrwamy.
Dodany 17.03.2019, 00:27 przez Rozczarowana
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
Ciekawe tylko dlaczego tak trudno o etat nauczyciela. Dostać się może tylko przez znajomości, tak źle macie to dlaczego nikt nie chce odejść od koryta? A no dlatego że wcale nie jest źle, ale trzeba hałas zrobić przed wyborami. O dobro uczniów wam chodzi? a gdzie byliście jak wypchnięto do szkół 6-latki wtedy jakoś nie protestowaluscie żeby dzieci ratować i nie rzeczywiście o ich dobro
Dodany 17.03.2019, 00:22 przez Rozczarowana
Komentarz do Niebezpieczna zabawa z trawą
Wypalanie traw wybija kleszcze! Teraz te badziewie jest nawet w przydomowych ogrodkach! Jakoś budowa willi do samego jeziora czy nowoczesnych blokowisk w lesie i blisko jeziora nie niszczy ekosystemu? Ktoś wydaje na takie budowy zezwolenia! Ktoś się pod tym podpisuje! Takich też proszę karać! Po wypaleniu traw zwierzeta wrócą a przyroda się odnowi - jak zalejecie wszystko betonem do samego brzegu to zwierząt nie będzie!
Dodany 16.03.2019, 14:27 przez sprawiedliwy
Komentarz do Ostrzeżenie meteo. Silny wiatr
W Jabłonowie Pomorskim tez grzmi i sie błyska
Dodany 15.03.2019, 22:17 przez marzena
Komentarz do Samorząd przygotowuje się do strajku nauczycieli
Niech do dochodu sobie doliczą nieopodatkowane pieniądze, które zarabiają na korepetycjach. Dyrektorskie pensje im wyjdą!
Dodany 15.03.2019, 18:03 przez Ivo