baner Tablice2

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Szanowna Kasiu za pomyłkę przepraszam ,zgadza się odchodził na emeryturę pan Stanisław , zaś sens twojego zdania mówi o szkole w Cielętach , ja bym napisał że w tej szkole dobrze uczą ,choć mam odmienne zdanie .
Dodany 14.08.2020, 15:57 przez Bolek
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem. Nie napisałam "tam w szkole" tylko "Tam dobrze uczą"(czyli w szkole w Cielętach - co wynika z pierwszego zdania). Zapewne nie wiesz, ale nie powinno się powtarzać w kolejnych zdaniach tego samego wyrazu. W newsach z gminy występuje to nagminnie. Jesteś ich autorem? Na temat pracy wydziału oświaty nie wypowiadałam się. Na emeryturę zaś, odszedł pan Stanisław. Gratulowałeś i składałeś życzenia panu Kaziowi? Wszystko w porządku, Bolek, dobrze się czujesz? Mam wrażenie, że z tobą coś nie teges.
Dodany 14.08.2020, 14:13 przez kasia
Komentarz do Aktualny komunikat Starosty Brodnickiego
Drogi panie starosto ! O 10:30 podane zostały dane które mówią że wśród dzisiejszych zakażonych są dwie osoby z powiatu brodnickiego . Orientuj się pan trochę bardziej w tym co pan robisz i piszesz .
Dodany 14.08.2020, 13:34 przez gra i buczy
Komentarz do Szkoły powiatu powyżej średniej
Paplanina niedoinformowanych jak zwykle.
Dodany 14.08.2020, 12:23 przez Antek
Komentarz do Aktualny komunikat Starosty Brodnickiego
Dlaczego ośrodek zdrowia, w którym była 1 zakażona kobieta funkcjonuje normalnie?
Dodany 14.08.2020, 12:06 przez Buuu
Komentarz do Szkoły powiatu powyżej średniej
Pod płaszczykiem epidemii się lody kręci hahaha
Dodany 14.08.2020, 09:46 przez hahaha
Komentarz do Szkoły powiatu powyżej średniej
Pytanie kiedy był konkurs ??? W pandemi ???
Dodany 14.08.2020, 09:38 przez pytanie
Komentarz do Szkoły powiatu powyżej średniej
"To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że nauka w ubiegłym roku szkolnym z powodu pandemii prowadzona była inaczej niż zazwyczaj." - cha, cha nie uczy się kompletnie towarzystwo to potem nie odkrycie że aż tylu nie zdało matury ale nie ma co się martwić bo do łopaty potrzeba jak najbardziej ludzi. Co do stwierdzenia, że "z powodu pandemii nauka prowadzona była inaczej niż zazwyczaj" to zapytam kiedy maturzyści kończą zazwyczaj naukę w szkole przed maturą a kiedy zostało wprowadzone zdalne nauczanie w Polsce? Jak mówi stare przysłowie: "Co się nie najadłeś, to się nie naliżesz":-))))
Dodany 13.08.2020, 19:26 przez Do nauki matoły
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Do ona , ale się ubawiłem ,no kurczę czy ,ty tego nie rozumiesz ?,na plaży piszesz leżą jeden na drugim , no i dobrze ,rozumie że jest obecnie plażowa produkcja 500+ , z tego należy się cieszyć,Kowi 19 zaczyna działać w dobrym kierunku , tylko nich rząd nie przeszkadza , chyba że leży pedał na pedale ,jeszcze na nich rower z zapalonym awaryjnym światłem ,no i trójkąt ostrzegawczy ,UWAGA .PRZYPADEK!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodany 13.08.2020, 15:55 przez jUREK
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
ONA. Nie wierzysz w istnienie koronowirusa? On jest między innymi po to, aby zrobić naturalną selekcję wśród niewierzących. Trzymaj się swoich poglądów, a masz szansę załapać się na nią.
Dodany 13.08.2020, 15:31 przez Pola
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Do wiadomość: źle to znaczy jak??? Na plaży leżą jeden na drugim i nikt się nie zaraża a w szkołach takie niebezpieczeństwo. Jak można uwierzyć w takie bzdury, że jest korona wirus????
Dodany 13.08.2020, 15:18 przez ONA
Komentarz do Szkoły powiatu powyżej średniej
podkreśla Justyna Prajs, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy. kiedy był konkurs, cichy tajny ???
Dodany 13.08.2020, 15:10 przez po linii partii
Komentarz do Komunikat Starosty Brodnickiego
Bardzo źle się dzieje nie wiadomo co to będzie jak szkoły otworzą to największe ogniska najwięcej ludzi którzy będą roznosić na inne ogniska zarazę stulecia.
Dodany 13.08.2020, 13:56 przez Wiadomość
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Szanowna Kasiu ,nie pisze się tam w szkole ,tylko- w tej szkole , jeśli chodzi o pracę wydziału oświaty , to wiem dokładnie komu trzeba dziękować , ostatnim szefem był pan Kaziu odchodzący na emeryturę , sam mu gratulowałem za jego mądrą uczciwa pracę, życząc dobrego odpoczynku na zasłużonej emeryturze , jeśli chodzi o panów wójtów , to jeden i drugi idą w tym samym stylu zarządzania gminnymi środkami , niema różnicy ,biedniejsze wsie u nich się nie liczą , najbardziej liczy się kasa w ich portfelach , i tyle ,.
Dodany 13.08.2020, 13:52 przez Bolek
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Basiu, w Szczuce plaży nie będzie, bo do Chojna musi być asfalt, dla bobrowiaków.
Dodany 13.08.2020, 11:50 przez podatnik
Komentarz do Nowe miejsca do rekreacji i wypoczynku w gminie Brodnica
Tak karbowianin, po co robić plażę dla mieszkańców gminy, im wystarczą drogi z piachu. Lepiej zrobić drogę do Chojna i wywalić kasę na drogi powiatowe na obrzeżach gminy z których korzystają głównie sąsiedzi.
Dodany 13.08.2020, 10:57 przez wyborca
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
W cielętach asfalt, w szczuce plaża i baseny geotermalne a reszta gminy się buja po piasku i kamieniach. Za zniszczone samochody proszę kierować ubezpieczyciela do tycch mądrali z urzędu.
Dodany 13.08.2020, 08:59 przez basia
Komentarz do W 100. rocznicę Bitwy Polsko-Bolszewickiej pod Brodnicą
źródło to nie Urząd Miasta ale Wikipedia, chyba że UM za Wikipedią cha, cha, cha...
Dodany 12.08.2020, 18:06 przez :))))))
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Bolek, widać, że nie ukończyłeś szkoły w Cielętach. Tam dobrze uczą, nauczyli by cię poprawnej polszczyzny. Poprzedni wójt pozostawił oświatę na wysokim poziomie. Dobrze, że zadbał też o szkołę w Cielętach. Pewnie między innymi dlatego, obecny wójt, bez kiwnięcia palcem odebrał certyfikat lidera edukacji. Cieszył się z tego "sukcesu" jak dziecko, widać lubi gadżety. Na tym forum też się pochwalił umieszczając news "Gmina Brodnica Samorządowym Liderem Edukacji 2019". Za błędy (różnego kalibru) w newsach, które umieszcza na tym forum, ten certyfikat powinni mu już dawno zabrać.
Dodany 12.08.2020, 15:15 przez kasia
Komentarz do Nowe miejsca do rekreacji i wypoczynku w gminie Brodnica
W tej szczuce to wam sie w głowach poprzewracało.
Dodany 12.08.2020, 14:35 przez karbowianin
Komentarz do Nowe miejsca do rekreacji i wypoczynku w gminie Brodnica
Do rekreacji i wypoczynku przydałaby się plaża w Szczuce. Zobaczymy, czy wójt wywiąże się z obietnicy wyborczej.
Dodany 12.08.2020, 14:13 przez ania
Komentarz do Brodniccy policjanci kontrolują stosowanie się do obostrzeń sanitarnych
Polecam zakłady pracy kontrolować!
Dodany 12.08.2020, 14:11 przez pracownik
Komentarz do Zaszczep się przeciwko grypie
To już są te szczepienia z czipem ? o jakich mówił Szumowski ,na covid ?. A jaki jest skład tych szczepionek i kto je produkuje ?.
Dodany 12.08.2020, 12:28 przez Stasia
Komentarz do Nowe miejsca do rekreacji i wypoczynku w gminie Brodnica
Dwa zadaszenia na kijach kosztowały ponad 200 tysięcy? To ma służyć do rekreacji i wypoczynku? Kto z tego będzie korzystał? A na drogi gminne sypie się piach. Bardzo rozsądna inwestycja, gratuluję.
Dodany 12.08.2020, 09:27 przez podatnik
Komentarz do Ze Szczuki do Cieląt po nowym asfalcie
Fajnie asfalt donikąd. A reszta niech siębuja po piasku i kamieniach. Jeszcze zróbta asfalt do bobrowa za nasze pieniądz e.
Dodany 12.08.2020, 09:13 przez ppp