Namiot

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Uwaga na oszustów
no, jak brodnicka policja sie tymz ajmuje to... proponuje do sprawy przydzielic policjantki siedzące w radiowozach z nosami w komórkach
Dodany 07.12.2022, 14:25 przez żydek
Komentarz do Zmiana opłaty za śmieci
Nie dziwie ze opłaty za śmieci rosną ,a skąd biorą się pieniądze dla radnych? ate imprezy w Wadzynie ,niema nic za darmo . Jeden z radnych dwa razy zarabia wpierw dieta , potem zysk dochodu z ośrodka wypoczynkowego ,Radny ma większą dietę jak niektóry emeryt rentę ,Co wybraliście teraz macie , obywatel powinien płacić tyle za śmieci ile tak faktycznie ich wyprodukował , a nie kwotę wyjęto z kapelusza , przepraszam ,dziwne społeczeństwo które o swoje nie potrafi walczyć , są posiedzenia rady miasta czy powiatu tam trzeba iść i walczyć o swoje .
Dodany 04.12.2022, 22:15 przez CBR
Komentarz do Sesja budżetowa
"Wieloletniej Prognozy Finansowe" jak wy jesteście w stanie przewidzieć budżet na 2036 to wam gratuluję. Pozdrawiam z rodzinką
Dodany 04.12.2022, 19:19 przez Magluon
Komentarz do Zmiana opłaty za śmieci
Stawka wyższa, przyjazdów coraz mniej z kolejnymi grafikami i wisienka na torcie - śmieci nadal nie są odbierane na czas. Wystarczy przejechać się po okolicy na wsiach w dni jak leżą worki kilka dni. Śmieci się walają po działkach bo dodatkowo zwierzyna to rozdrapuje. Ekologia pełną parą jest.
Dodany 04.12.2022, 19:16 przez Misiaki_Pisiaki
Komentarz do Poprawa dostępności urzędu dla osób ze szczególnymi potrzebami
No jakby to powiedzieć , nareszcie ktoś coś mądrego wymyślił , tylko żeby to było z realizowane w 100% , na pewno osoby niepełno sprawni jak i starsi będą się cieszyły , tak powinno być przy aptekach ,w prywatnych lecznicach . Pozdrawiam.
Dodany 03.12.2022, 12:42 przez dziadek
Komentarz do Mikołajki na Dużym Rynku
w kościele święci w domu kultury święci... macie jakąś propozycję z nie świętym mikołajem dla tych dzieci, które rodzice chronią przed indoktrynacją religijną?
Dodany 02.12.2022, 13:25 przez świecka Tradycja
Komentarz do Pizza - jedzenie idealne na każdą okazję
Reklama Wrocławskiej pizzeri (w tym dowozów, organizacji imprez) w brodnica.net - nawet nie wiem jak to skomentowac.
Dodany 30.11.2022, 20:10 przez jk1978
Komentarz do Catering dietetyczny- Twoje wsparcie podczas odchudzania
Przepraszam bardzo, ale co Nas Brodniczaków obchodzi Tani catering dietetyczny w Gorzowie Wielkopolskim ?
Dodany 30.11.2022, 17:37 przez brodniczak
Komentarz do Fotograficznie o doświadczaniu krajobrazu
Termin dawno minął a nic nie wiadomo czy ten konkurs został rozstrzygnięty. Jestem ciekawa, czy ktoś fotograficznie doświadczył krajobrazu i z jakim skutkiem?
Dodany 27.11.2022, 12:01 przez ewelina
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Dziadek niepotrzebnie się oburzasz, ja Cię nie atakuję, tylko podpowiadam, co masz zrobić aby twój pomysł na atrakcję zimową miał realne szanse na zrealizowanie. Teraz podpisano umowę na dwa palce zabaw bo komuś zależało i zgłosił projekt, podobnie komuś zależało aby była tężnia solankowa więc zgłosił i będzie budowana. Samo gadanie tutaj nie przybliży twojego pomysłu do realizacji nawet na krok. Ludziom, od których oczekujesz aby to zrobili, może na tym nie zależeć i mają inne pomysłu niż twój.
Dodany 23.11.2022, 17:11 przez inicjatywa
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Do inicjatywa ,ja przez wiele lat mojej pracy płaciłem podatki żeby państwo coś dobrego zrobiło dla dla moich ale i nie tylko moich wnuków ,ja za swoją emeryturę mogę tylko sanki kupić,jeśli problem gdzie takie miejsce zaproponować proszę bardzo , prawa strona ul sadowej za Grunwaldem odkupić od właściciela grunt z piękną górką , chyba to są już Kruszynki , dopytać można czyje to jest i tyle , a tak mówiąc róbta co chceta, może kiedyś dzieciaki będą wam to wytykać. Pozdrawiam .
Dodany 23.11.2022, 13:22 przez dziadek
Komentarz do Zapewnienie całodobowego schronienia osobom bezdomnym z Brodnicy w 2023 r.
A Caritas to niby od czego jest? Salki katechetyczne tez stoja puste.
Dodany 23.11.2022, 11:14 przez nikt
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Dziadek, Ty cały czas piszesz "ktoś, inni, oni niech zrobią" i przez takie podejście nie zrozumiesz na czym polega budżet obywatelski. A polega on na tym, że to Ty możesz zrobić. Tylko musisz zgłosić swój projekt nie tu w komentarzach, ale w sposób przewidziany dla budżetu obywatelskiego. No i musi to być koncepcja bardziej rozbudowana niż samo hasło "atrakcja zimowa dla młodzieży", powinieneś zaproponować miejsce gdzie to ma być, jakieś przybliżone koszty itp. Zebrać pod projektem kilka podpisów mieszkańców i zgłosić. I może za rok przeczytamy o podpisaniu umowy na twój projekt.
Dodany 23.11.2022, 10:29 przez inicjatywa
Komentarz do Komunikat w sprawie dystrybucji węgla
Wybierzemy NOWY Samorząd, który będzie dbał o mieszkańców. Wiele miast sprzedaje tani węgiel mieszkańcom bez oglądania się rząd i podmiot wprowadzający węgiel do sprzedaży.
Dodany 22.11.2022, 18:44 przez mieszkaniec
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Do Inicjatywa,ja się ciesze z każdego pomysłu który daję młodym ludziom radość , za moi czasów tego nie było co ma młodzież obecnie , ale jak pamiętam nigdy w naszej kochanej Brodnicy nikt nie wpadł na pomysł aby coś takiego jak górka saneczkowa zaprojektować i wykonać , przepraszam - psom urządzono spacernik , dzieciakom miasta nie stać na górkę saneczkową , nie chcę nikogo obrażać to nie w moim typie , ale myślę że pomysł na czasie ,wiem na pewno że pan Burmistrz na cos takiego by się zgodził ,ale mając w niektórych radnych osoby z ciasną mózgownicą ,oporników trudno o realizację .
Dodany 22.11.2022, 15:11 przez dziadek
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Zamiast marudzić Dziadek Musisz złożyć do następnego budżetu obywatelskiego projekt atrakcji zimowych jakie wydają Ci się potrzebne. Te dwa place zabaw są realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Budżet obywatelski są to wydzielone w budżecie miasta pieniądze, za które realizuje się pomysły mieszkańców. Musi śledzić stronę Urzędu Miasta i kiedy będzie ogłoszony kolejny budżet obywatelski możesz złożyć swoje pomysły.
Dodany 21.11.2022, 22:48 przez Inicjatywa
Komentarz do Umowy na budowę dwóch placów zabaw podpisane
Cuda cudeńka , na placu zabaw , ale to na lato , w zimę chyba wszystko trzeba przenieść dzieciakom do domu , a co z górką saneczkową ?, szanowny panie Burmistrzu jestem dziadkiem ,sam z chęcią z wnukami bym poszalał na saneczkach , to tak dla zdróweczka ogólnego i dla młodych ale emerytom też by się przypomniały młode lata . Pozdrawiam proszę o przychylność do tematu.
Dodany 21.11.2022, 15:12 przez dziadek
Komentarz do Komunikat w sprawie dystrybucji węgla
pretensje do rządu, że nie ma jeszcze węgla.Rzad jest odpowiedzalny za dostawę węgla do miast i gmin
Dodany 21.11.2022, 13:47 przez misiu
Komentarz do Zapewnienie całodobowego schronienia osobom bezdomnym z Brodnicy w 2023 r.
strona o podanym adresie z linku nie istnieje...
Dodany 21.11.2022, 11:58 przez żydek
Komentarz do Komunikat w sprawie dystrybucji węgla
Dobrze, że za brak węgla odpowiada "podmiot wprowadzający węgiel do sprzedaży" a nie Burmistrz i Radni Miasta, bo niedługo wybory...
Dodany 20.11.2022, 17:21 przez palacz
Komentarz do XXXI Dni Kultury Chrześcijańskiej w Brodnicy
Nie potraficie programu wydarzeń sformatować jako listy numerowanej, czy punktowanej? Tego się czytać nie da. Jak wam się nie chce tego portalu prowadzić to zlikwidujcie go, i tak coraz mniej osób tu zagląda. Może właśnie dlatego, że tak lekceważycie tych, którzy jeszcze tu zaglądają.
Dodany 16.11.2022, 12:22 przez Kasia
Komentarz do Nowe władze w Młodzieżowej Radzie
Do co ja chce dać ,ja przepraszam , nikogo nie chce wyśmiewać czy komuś ubliżać , po prostu wypowiedz moja pokazuje kierunek co trzeba zrobić już , a może na wczoraj , jeśli oni popatrzą na radnych i co niektóre wzorce ich myślenie ,to nie daj Boże o przyszłości tych młodych w działaniu , podam przykład , popatrz na wyjazd autobusów PKS z zajezdni na ulicę , nasz kochany szpital ,brak lekarzy specjalistów ,pacjent na własny koszt w nocy szuka pomocy po całym województwie , zwróć uwagę na brodnickie targowisko,to w Rumuni lepiej wyglądają cygańskie slamsy , czy nie prawda?? pozdrawiam .
Dodany 15.11.2022, 22:44 przez antek
Komentarz do Nowe władze w Młodzieżowej Radzie
Co ja chcę dać? Chcę dać młodym ludziom szansę na udział w życiu publicznym swojego miasta, a nie ich wyśmiewać. Chce by młodzi i chętni mogli współdecydować i mieć chociaż niewielki wpływ na to, co się dzieje w ich mieście, bo często młodzież jest pomijana przez władze i ich potrzeby są niezauważalne i na marginesie. Bardzo dobrze, że działa taka rada, być może swoje pierwsze kroki stawia w niej przyszły(a) burmistrz naszego miasta i zbiera doświadczenie. Twoje propozycje Antku są ciekawe, jednak zejdźmy na ziemię, nawet najbogatsze miasta w kraju nie mają zrealizowanych takich inwestycji.
Dodany 15.11.2022, 16:53 przez pomysłodawca
Komentarz do Nowe władze w Młodzieżowej Radzie
Pomysłodawca , a co ty chcesz dać?bo ja mogę tylko doradzić czy zaproponować jakiś pomysł , np; wymienić wszystkie znaki na przejściach dla pieszych na podświetlane , jak i dobrze oświetlić przejście , więcej wyasfaltowanych parkingów przy przychodniach leczniczych z względu na niepełnosprawnych , bo kostka brukowa utrudnia jazdę wózkami inwalidzkimi , tak samo poruszanie się przy kulach , w urzędach czy aptekach powinna być osoba która niepełnosprawnym pomaga w poruszaniu czy załatwianiu różnych spraw , mógłbym wyliczać i wyliczać , ale są urzędy którym trzeba często przypominać .
Dodany 15.11.2022, 14:19 przez antek
Komentarz do Nowe władze w Młodzieżowej Radzie
może antek i żydek zaproponują coś od siebie? Dawajcie, to pośmiejemy się z Waszych durnych pomysłów!
Dodany 15.11.2022, 11:01 przez pomysłodawca