10000 WYŚWIETLEŃ REKLAMY ZA DARMO! SPRÓBUJ!

baner KALENDARZE

OSTATNO DODANE KOMENTARZE
Komentarz do Brodnicka młodzież w finale olimpiady
Same dziewczyny brawo... A chłopakom wstyd
Dodany 25.01.2020, 17:49 przez Max
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Czytelnik wchodzę tu częściej niż ty do WC i wiem co piszs
Dodany 24.01.2020, 20:18 przez Joo
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Joo gdybyś czytał częściej, a nie wchodził raz na miesiąc to byś widział, że są też informacje wcześniej przed wydarzeniami.
Dodany 24.01.2020, 09:00 przez czytelnik
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Przykro mi Antoś, ale muszę sprowadzić cię na ziemię. To ty masz problem ze zrozumieniem tego, co czytasz.
Dodany 24.01.2020, 08:14 przez arek
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Filipek jak zawsze brak zrozumienia tego co czytasz
Dodany 24.01.2020, 06:35 przez Antek
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Brodnica.net o dziwo zawsze informuje o tym co było a nie o tym co będzie heh..wystarczy poczytać ich artykuły..Oni w kronice kryminalnej są tylko na biezaco
Dodany 23.01.2020, 16:44 przez Joo
Komentarz do Nabyłeś czy zbyłeś, musisz zawiadomić
Starostwo informuje o przepisach miesiąc po ich wejściu w życie, to być może symptom tego, że szampański sylwester zbliża się u nich ku końcowi a zaczyna się praca.
Dodany 23.01.2020, 15:45 przez filipek
Komentarz do Przebudowana, wzmocniona, nowoczesna
Dla tego starego dziadka Głowackiego to się nazywa mistrzostwo- dla niego jak można przejść na drugą stronę nie brnąć w błocie to cud. I tacy ustalają poziom jakości, jaki pan taki kram, dziadku jedż do Niemiec i zobacz po czym się jeżdzi?
Dodany 22.01.2020, 19:57 przez biały dzia............
Komentarz do XXII Powiatowy Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych
Gratulacje.
Dodany 22.01.2020, 14:55 przez Olka
Komentarz do Druga edycja Festiwalu ClassiX, Brodnica 2020
na cymbały, to oczywiste
Dodany 21.01.2020, 13:10 przez filipek
Komentarz do Druga edycja Festiwalu ClassiX, Brodnica 2020
Na jakie instrumenta będzie ta symfonija ?
Dodany 21.01.2020, 12:24 przez Anita
Komentarz do Druga edycja Festiwalu ClassiX, Brodnica 2020
ile kosztuje symfonia?
Dodany 21.01.2020, 12:16 przez Wiolonczela
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Każdemu się nie raz spieszy . Wielka mi afera .
Dodany 21.01.2020, 08:51 przez Ktoś
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Prosze zobaczyc jak jada przez Grzybno.Tu nikt nie zwalnia.
Dodany 20.01.2020, 18:23 przez mieszkaniec
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Tylko 400 złotych i 10 punktów karnych? Mało. 4000 złotych i powtórny egzamin. Tylko do uchwalenia odpowiedniej ustawy trzeba mieć w Sejmie posłów a nie...
Dodany 20.01.2020, 12:39 przez Wacław
Komentarz do Druga edycja Festiwalu ClassiX, Brodnica 2020
Cooo? Radacz zamówił symfonię dla Brodnicy?
Dodany 20.01.2020, 11:21 przez filipek
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Może zrozumie że BRODNICA to nie Żuromin . Brawo policja !
Dodany 20.01.2020, 10:04 przez Jarosław
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
No podsumowaniu roku dostaną za to po cukierku .
Dodany 20.01.2020, 10:03 przez Marysia
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Właśnie Zabrali Uprawnienia...:(
Dodany 19.01.2020, 22:16 przez WZU
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Na obwodnicy co trzeci jeździ ponad setką kto tam mieszka to widzi i słyszy.i co z tego wynika nic. Tylko gadanie i to wszystko
Dodany 19.01.2020, 21:00 przez Qq
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Policja powinna radar na Wczasowej postawic.
Dodany 19.01.2020, 19:59 przez Monti
Komentarz do 23-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym
Może ,to ją czegoś nauczy.
Dodany 19.01.2020, 19:51 przez ninka
Komentarz do Policjanci poszukują świadka zderzenia rowerzystek w Brodnicy przy ul. Kolejowej
O ile wiadomo chyba że na kolejowej nie ma ścieżek rowerowych. Obie jechały nielegalnie po chodniku i tyle.
Dodany 19.01.2020, 18:13 przez Adrian
Komentarz do Brodniccy policjanci podsumowali 2019 rok
Jedyne do czego nadaje się policja w Brodnicy to wstawianie mandatów za śmieszne wykroczenia. Ciekawe kiedy zaczniecie w końcu działać w sprawie Adriana Dudka. Wasza nieporadność przerasta najśmielsze oczekiwania. Nie pozdrawiam.
Dodany 18.01.2020, 22:42 przez 13 posterunek
Komentarz do Miejski Serwis Telewizyjny
Trzeba patrzeć trochę dalej niż powierzchownie, ale do tego trzeba dorosnąć.
Dodany 18.01.2020, 13:03 przez Irek