AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Wycieczka pociągiem do Rypina

Turystyka Kolejowa TurKol.pl  od ośmiu lat organizuje pociągi turystyczne  w ramach Markowego Produktu Turystycznego TurKol.pl. Do tego pory 570 pociągów turystycznych przewiozło ponad 100.000 pasażerów. Głównymi przewoźnikami kolejowymi są Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, Koleje Dolnośląskie SA z siedzibą w Legnicy, ARRIVA RP z siedzibą w Warszawie oraz Instytucja Kultury Parowozownia Wolsztyn.
W ferie zimowe przygotowano trasę specjalnie dla mieszkańców Brodnicy. 24 lutego będzie można przejechać pociągiem trasę Brodnica - Rypin – Brodnica. Podczas przejazdu zaplanowano 15 minutowy pobyt w Rypinie oraz fotostopy (zatrzymanie pociągu w celu wykonania zdjęć lub nagrań filmowych) na stacjach w Brodnicy i Rypinie. Planowany odjazd z Brodnicy godz. 13.10, powrót 14.25.
Rezerwacje i ceny biletów dostępne są na stronie www.turkol.pl

fot. TurKol.pl

Dodano/zmodyfikowano: 11.01.2018, 21:51 , Komentarzy: 38, wyświetleń: 7741

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
@Przez moim zdaniem, daleko Wam jeszcze do antkowizny😛
Dodany 18.01.2018, 20:52 przez E.M.T.
@E.M.T. wyjazd na antkowiznę to już porażka, reszta się nie liczy
Dodany 18.01.2018, 17:14 przez moim zdaniem
Dopłata do biletów 100zł
Dodany 18.01.2018, 12:08 przez xyz
Troche drogi ten przejazd ...Dla 4 osobowej rodziny (rodzice i 2 dzieci ) 100zł?
Dodany 18.01.2018, 12:00 przez Paula
rypsin żądzi
Dodany 18.01.2018, 08:12 przez Antol
Napiszę po tylu głupich tekstach jedno zdanie: "NIE WAŻNE SKĄD JESTEŚ, WAŻNE KIM I JAKIM JESTEŚ CZŁOWIEKIEM" a mając takie władze w CBR niedługo Rypin nasz przegoni, gdzie władze mają już lepsze zaczynając od Pana Pawła - Burmistrza i to co coraz bardziej widać. Myślałem, że ludzie są już mądrzejsi, co niektórzy chyba jeszcze nie... i żyją jakimiś zaborowymi zabobonami prowincji, pomimo iż nie ma granic, jest jedna EU, dokąd jeździmy, a boli nas sąsiad ot taki bliski, chyba za blisko, gdzie wcale nie jesteśmy lepsi. Pozdrowienia dla wszystkich "normalnie myślących" z Rypina, Brodnicy.
Dodany 18.01.2018, 00:03 przez Roxy_65
A nikt nie mówi ilu krzyżyków robi "karierę" na antkowiźnie! Znam takich przynajmniej kilkudzisięciu, no i co?
Dodany 17.01.2018, 16:07 przez E.M.T.
http nonsensopedia.wikia.com wiki Rypin http nonsensopedia.wikia.com wiki Brodnica
Dodany 17.01.2018, 13:55 przez hahahehe
Gość , przybysz ,to ta sama osoba , jeśli ty potrafisz pracować jak piszesz , to ujmij jedno zero , to jest twój właściwy zarobek .
Dodany 16.01.2018, 16:30 przez Dedek
Piszecie na ten rypina i piszecie zatrudniam 7 jak wy mówicie antyków i złego słowa nie powiem miałem swoich krzyżaków i same problemy a żona i dzieci leczą się w rypinie bo lepsza opieka żal czytać tych komentarzy co by kto nie zrobił i tak źle tylko nikt nie pokaże że można lepiej tylko bzdury pisać bi anonimowo i myśli że mądry jest
Dodany 16.01.2018, 15:51 przez Gosc
Ja antek pracuje w Brodnicy zarabiam 5400 ty jeden z drugim najniższa krajowa rondo pierwsze było w rypinie by krzyżyki nauczyli się jeździć barany
Dodany 16.01.2018, 15:41 przez Przybysz
W Rypinie nawet rondo projektował jakiś podcięty projektant ,samochodom wylewa się paliwo z baków , jadąc po rodzie to już antkom jest z górki do Brodnicy , nawet sala porodowa ma ułożone łoże porodowe w kierunku pomorza .
Dodany 16.01.2018, 14:16 przez Zimal
Antek ,od razu widać że z tobą o niczym więcej nie można rozmawiać ,chłopie jak pamiętam to w Rypinie jezdzili w konie i osły , a w Brodnicy pięknymi autami , wszystkie panny chciały chłopaków z pomorza ,bo żaden antek nie nadawał się do życia ,tylko do chlania , i jak myślę to jesteś jednym, z tych o których piszę , to słychać i czuć .
Dodany 16.01.2018, 13:37 przez CBR
Do podatników i cbr wy się nadajecie koniom pod ogonem myć
Dodany 16.01.2018, 11:08 przez Antek
Filipek , czyżbyś zatknął się wpisem podatnika likwidując go z strony, jak widzisz są osoby co na odległość wyczują takich jak ty .
Dodany 15.01.2018, 19:54 przez CBR
jadziem do rypsina
Dodany 15.01.2018, 19:14 przez buahah
wodzisz @podatnik brodniczak, bo Ty się nie nadajesz ani na dobrze płatne krzesło ani na premię 4tysie.
Dodany 15.01.2018, 17:36 przez filipek
Co wy z tym Rypinem ? ,przecież w Brodnicy to już 80% Rypina pracuje w naszych zakładach , oni i tak muszą do domu czymś wrócić ,teraz nasze władze zafundują darmowy powrót,pan poseł żeby mógł to w o gule cały całą Antkowiznę nierobów by tu przyprowadził, gdzie się nie okręcisz to na dobrze płatnym krześle masz Antka ,czas a żeby ten pis już tu prządek zrobił,nich sobie zakłady budują u siebie ,w Świedziebni, Okalewie ,Rypinie ,nie dość że z naszych podatków otrzymują wysokie wynagrodzenia to jeszcze za pierdzenie w fotele premia po 4000 tyś zł, a pracownikom państwową jałmużnę.
Dodany 15.01.2018, 17:08 przez podatnik
@pasażer, zapomij o elktryfikacji linii Działdowo Laskowice,to fantazje i mżonki, które niepotrzebnie zatruwają umysł. Połączenie kolejowe Brodnicy z resztą kraju, jak to mówisz "okno na świat" już zawsze tylko przez Jabłonowo Pomorskie.
Dodany 15.01.2018, 16:23 przez filipek
Miki,dobrze mowisz-popieram twoje poglady
Dodany 14.01.2018, 18:34 przez slawcio
Piszecie o pociągu do Rypina a kiedy do Działdowa, no i co się dzieje w kwestii elektryfikacji linii od Laskowic do Działdowa bo tylko w ten sposób ta linia będzie rentowna a my będziemy mieli okno na ,,świat" Do tej pory nasi politycy nie wystosowali żadnej interpelacji a kasa unijna z tej puli leży nie wykorzystana.Sejmik poprawia tylko połączenia z Jabłonowa a o Brodnicy zapomniał?.
Dodany 14.01.2018, 13:50 przez pasażer
Obiecali kiedyś lodowisko. W Iławie przy pływalni jest wystawiony duży namiot, a pod nim co? - lodowisko! Super atrakcja. Władze miasta mogły w końcu zrobić coś ciekawego dla mieszkańców.Z nową władzą zaczęło się od schrzanienia wyglądu rynku i tak się ciągnie. Myślałam, że młodszy burmistrz będzie miał jakieś lepsze spojrzenie na rozwój naszego miasta, a tu wielka pomyłka.
Dodany 14.01.2018, 12:32 przez Miki
i basen (lub lodowisko) w parku
Dodany 14.01.2018, 10:41 przez grr
Kręgle też już mamy.Niestety nic więcej..
Dodany 14.01.2018, 10:40 przez 19a
Miki, masz rację, Rypiniaki swoich leniów, którzy umieją pracować tylko pod batem wywalili do nas, ale u nas zabrakło już Prusaka.
Dodany 13.01.2018, 22:02 przez Janusz
Tak się wszyscy nabijacie z tego Rypina, a popatrzcie chociażby na imprezy które są organizowane w ciągu roku. Tam się chociaż coś dzieje. Mają basen, normalne kręgle, pokaz lotów balonowych, kino, Agra, liczne letnie koncerty - nawet stadion jest lepszy. A u nas co? ZERO !!!
Dodany 13.01.2018, 20:16 przez Miki
Jakie to piękne , kiedyś rypiniaki nie mieli butów, ale za to zdrowe nogi, potrafili na bosaka wędrować do Brodnicy, dziś lenie z Brodnicy muszą mieć środek lokomocji , jak widać zawsze mają pod górkę ,a burmistrz tylko czeka żeby podnieść podatki , ktoś za tą wycieczkę będzie musiał zapłacić,chyba że z powrotem będziecie szli pieszo zbierając śmieci przy drożne .
Dodany 12.01.2018, 17:53 przez CBR
a co to ma na celu? gdyby to był pobyt w rypinie np 1,5-2 godz ale 15 min? no chyba że clem jest zeby dzieci z brodnicy zobaczyły i przejechały sie pociagiem tylko
Dodany 12.01.2018, 17:36 przez jk1978
wstyd się przyznać: oplułem monitor
Dodany 12.01.2018, 15:04 przez hahaha
Odprawa celna na pisiaku, duże ubezpieczenie na życie i zdrowie, safari wśród antków, zdjęcia z kongrespolen itp, uwaga na buty!
Dodany 12.01.2018, 14:26 przez projsen
A paszport potrzebny?
Dodany 12.01.2018, 01:22 przez Antonio
Taki nius to niemalze narazenie nie ciezki uszczerbek na zdrowiu... jadlem sobie kolacje, czytam i sie zakrztusilem bezwiednie. Super atrakcja, na ferie jak znalazl. Ps. Dobrze ze sa jeszcze tanie sporty ekstremalne, lyzwy na jeziorze, czy wyprzedzanie ciezarowki daewoo tico
Dodany 11.01.2018, 23:10 przez Bravo
Super! Nareszcie tania wycieczka za granice!
Dodany 11.01.2018, 22:29 przez globetrotter
Super, ale co to za Ciopąg ? Parowóz i wagoniki ? Jeżeli tak, to jadę od razu ! :)
Dodany 11.01.2018, 22:15 przez Starzec