AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijani jeździli po polach i zatrzymali się w rowie

Dwóch mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu w Brodnicy po tym, jak w stanie nietrzeźwości jeździli nissanem po polach. Mężczyźni wpadli po tym, jak wyjechali z pola na jezdnię i zatrzymali się w rowie. Obaj trafili do policyjnego aresztu.
Wczorajszej nocy (10.06.) brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który wjechał do rowu w miejscowości Gorczenica. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali zgłaszającego. W rozmowie z nim ustalili, że kierowca nissana wyjechał z pola wprost na jezdnię i wjechał do rowu. W pojeździe było dwóch mężczyzn i żaden z nich nie pamiętał, który siedział za kierownicą auta. Obaj mężczyźni byli pijani i trafili do policyjnego aresztu w Brodnicy. Od mężczyzn została pobrana krew do badań. Jeden z nich, który został zbadany alkotestem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj (11.06.) oboje zostaną przesłuchani. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 11.06.2018, 12:37 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 2401

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
oj Remigiusz ale ześ od....
Dodany 17.06.2018, 10:32 przez haha
Ale jakie kary? Jeszcze nigdy nie udalo mi sie przeczytac ile takim wlepiono. Tajne, aby inni sie nie bali?
Dodany 11.06.2018, 20:48 przez vW
Za niskie kary są dla pijaków wsiadających za kółko. W sobotę jeden, w niedzielę dwóch pijanych kierowców. A ciekawe ilu uniknęło kary?
Dodany 11.06.2018, 13:45 przez Zosia