MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zaginął 20-letni Adrian Dudek

22 grudnia w Brodnicy, zaginął 20-letni Adrian Dudek. 20-latek wyszedł ok. godz. 22.00 z miejsca swojego zamieszkania, przy ulicy 700-lecia. Po wyjściu z domu, chłopak oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne: na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 cm,

Ubrany był: kurtka moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarna bluza z kapturem, czarne spodnie dresowe
Wszystkie osoby, które widziały, w którym kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 20-latka, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. 112 lub 997.

Policjanci apelują do właścicieli ogródków działkowych, by sprawdzili swoje domki letniskowe, altany i pomieszczenia gospodarcze za zaginionym

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 31.12.2018, 09:19 , Komentarzy: 6, wyświetleń: 5330

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.