AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Dzieci otrzymały pomoc

W lipcu tego roku małżeństwu z Brodnicy urodziły się cztery dziewczynki. Przyszły na świat trzy miesiące przed terminem porodu. Niestety jedna z nich, po kilku dniach walki o życie, zmarła. Pozostała trójka wymaga jeszcze długiej i kosztownej opieki medycznej.
Alicja, Iza, Hania i Zosia urodziły się 26 lipca w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Najmniejsza ważyła ok. 700 g. Lekarzom nie udało się uratować Zosi, pozostała trójka spędziła początek swojego życia w szpitalu w Bydgoszczy. Dla rodziców był to bardzo trudny okres. Prawie codzienne wyjazdy do szpitala, mleko, pieluchy i inne środki pielęgnacyjne dla trójki dzieci były trudnym do sprostania wyzwaniem finansowym dla młodego małżeństwa. W tej niełatwej sytuacji pomogły osoby prywatne, firmy i urzędy.

- Dziewczynki są już razem w domu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli. Nie spodziewaliśmy się, że tyle osób okaże nam swoje dobre serce - mówią rodzice dziewczynek.

Dziękujemy:

Dodano/zmodyfikowano: 29.12.2018, 18:12 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 5610

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ale słodziaki.
Dodany 29.12.2018, 19:31 przez ...