NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE - GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Nauczanie poprzez aktywność interpersonalną w brodnickiej dwójce

Polskie uczennice z brodnickiej "dwójki" z klasy VI i VII miały okazję brać udział w międzynarodowym spotkaniu uczniów z UE w dniach 3.12-8.12.2018 r. w Grecji w ramach projektu "The odd one", podczas którego reprezentowały brodnicką szkołę. W trakcie spotkania aktywnie uczestniczyły z maskotką projektu uczniów klasy integracyjnej Jackiem i z pozostałymi uczniami w różnego typu w aktywnościach zorganizowanych na terenie Szkoły Podstawowej w Peramie. Po zajęciach w szkole uczniowie z Grecji, Polski, Portugalii, Włoch, Hiszpanii i Rumunii brali udział w wycieczkach, które pozwoliły na poznanie kultury kraju goszczącego - Grecji. Dzięki temu każdy z uczestników miał możliwość rozwinięcia kompetencji, które wspierają rozwój osobisty, włączają w życie społeczne oraz aktywne obywatelstwo w Unii Europejskiej. Polskich nauczycieli reprezentowały koordynator projektu Marzena Kaszyńska i pani Beata Godlewska.

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 11.01.2019, 21:28 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 875

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
można nabawić się tylko frustracji, że gdzie indziej jest normalnie
Dodany 12.01.2019, 12:45 przez mama Wojtka
ok, ciekawe jak dalece pozytywnie wplywaja takie akcje na mentalnosc
Dodany 11.01.2019, 23:36 przez 789