AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Ukradł koledze 1700 złotych

Do 10 lat pozbawienia wolności, grozi zatrzymanemu wczoraj przez policjantów z Górzna 35-latkowi, który na terenie zakładu pracy, włamał się do szafki swojego kolegi i ukradł mu 1.700 złotych gotówki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy.
Wczoraj (16.01.) kilka minut po 19.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do szafki na terenie jednego z zakładów w gminie Górzno. Dyżurny natychmiast wysłał tam patrol dzielnicowych, którzy ustalili, że pracownik firmy korzystając z przerwy zauważył w szatni wyłamany zamek od drzwi swojej szafki. Jak się okazało, z portfela schowanego w szafce zniknęła gotówka w kwocie 1.700 złotych. Funkcjonariuszom dzięki współpracy z pokrzywdzonym udało się ustalić i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. 35-letni współpracownik pokrzywdzonego został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy. Funkcjonariusze odzyskali również część skradzionych pieniędzy, które znajdowały się w portfelu sprawcy schowanym w aucie innego pracownika tego zakładu. Dzisiaj (17.01.)35-letni mieszkaniec gminy Górzno zostanie przesłuchany. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 17.01.2019, 11:31 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1044

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ela zanim coś obraźliwego napiszesz np. o katolikach, to przeczytaj ostrzeżenie od Portal Brodnica. net na czerwonym tle nad ramką gdzie piszesz post.
Dodany 23.01.2019, 15:05 przez olo
Nic mu nie będzie. Wyspowiada się, dostanie rozgrzeszenie i dalej będzie okradać jak prawdziwy katolik drugiego katolika. Do następnej spowiedzi.
Dodany 17.01.2019, 22:52 przez Ela