MOJA

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Walentynki z Kinoteką

Potężna dawka humoru i gorącego lata w środku zimy – tak zapowiadają się WALENTYNKI 2019 Z KINOTEKĄ "BRODNICA"! Nie wiesz z kim je spędzić? Spędź je z nami! Albo z Juliuszem. Widzimy się na dwóch seansach. Wstęp wolny.

godz. 17.30 - "JULIUSZ" (90 min.), reż. Aleksander Pietrzak.
"Juliusz" to nowa komedia twórców "Planety Singli"!
W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik, Rafała Rutkowskiego oraz najlepszych polskich stand-uperów: Abelarda Gizę, Kacpra Rucińskiego oraz Rafała Paczesia. W zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.
Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

godz. 19.30 - "MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN" (114 min.), reż. Ol Parker.
Dziesięć lat po premierze "Mamma Mia!", ponownie zapraszamy na magiczną grecką wyspę Kalokairi - na nowy musical, oparty na piosenkach Abby. Sophie (Amanda Seyfried) oczekuje dziecka i podobnie jak jej matka Donna (Meryl Streep) będzie musiała podjąć życiowe wyzwanie. Na ekran powraca plejada gwiazd z pierwszego filmu, do której dołączają: Lily James jako młoda Donna oraz Andy Garcia i nagrodzona Oscarem Cher
Dystrybutor - Filmostrada

BDK

Podobne artykuły:
- Filmowy luty w BDK

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2019, 09:25 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 434

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.