AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty

Brodniccy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Torunia, zabezpieczyli 6 automatów do gier. Niezarejestrowane maszyny, służące do nielegalnych gier hazardowych, ujawnione zostały w jednym z lokali znajdującym się w podbrodnickiej miejscowości.
Policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego, mające na celu ujawnienie organizowania nielegalnych gier hazardowych. Wczoraj (12.03.), funkcjonariusze weszli do jednego z lokali znajdującego się w miejscowości Jajkowo. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych maszyn do gier hazardowych. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Przestępstwa związane z grami hazardowymi w dalszym ciągu pozostają w zainteresowaniu policjantów i funkcjonariuszy KAS.
Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.03.2019, 11:40 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1783

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
bohaterska ta policja, a chłopaka znaleźć nie mogą
Dodany 17.03.2019, 15:02 przez brodniczanin
Jaka akcja policji jak sami tam grali ha ha
Dodany 14.03.2019, 17:31 przez Xyz
To jeszcze ktoś to stawia. A właściciel automatu sypnie się i problem AM tylko ten co wstawił w pomieszczeniu.
Dodany 13.03.2019, 15:42 przez Nina