MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany kierowca stracił prawo jazdy

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi Brodnicy, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Dzisiejszej nocy (8.04.) około godz. 1.45 brodniccy policjanci patrolując ulice jednego z osiedli, zauważyli nissana, którego kierowca zaparkował pod jednym z marketów. Funkcjonariusze postanowili skontrolować pojazd oraz kierowcę. W trakcie legitymowania brodniczanina policjanci wyczuli od niego zapach alkoholu. Po badaniu alkotestem 24-latka okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali brodniczaninowi uprawnienia do kierowania pojazdami. Po wykonanych czynnościach, 24-latek został zwolniony do miejsca zamieszkania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 08.04.2019, 09:59 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 385

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.